Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z zestawu karta+dekoder jest dla Vectry osobnym urządzeniem. Pewnie nie zmienili czegoś w systemie i przesłali uprawnienia na pakiet Vip do karty na dekoderze SD. Jeśli umowa jest na pakiet platynowy to nie należy się przejmować tylko cieszyć z pełnego pakietu i nie przyznawać się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ciesze się :) tylko trochę szkoda że tak "szybko" mi zabrali z HD :P przyzwyczaiłam się do tego pakietu :D a jeszcze takie 2 pytanka. Jest jakaś malutka szansa że jakimś cudem prześlą mi znowu te uprawnienia na HD? Ewentualnie, jeżeli nie, to da się jakoś zlikwidować te kanały z listy, żeby przeglądając programy nie trafiać ciągle na to okienko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, że zablokowali mi dostęp do wszystkich programów. Mogę oglądać tylko kanał 100 oraz program lokalny - pan w BOK powiedział, że trzeba przez godzinę mieć włączony dekoder na jeden i ten sam kanał i problem powinien się rozwiązać. Chociaż pół dnia tak już było i nic.

 

EDIT: Chwilę po telefonie dekoder działa... Niestety już bez pakietu VIP. Zwykła Platyna... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś mógł mi powiedzieć jak taką listę kanałów zrobić, byłoby miło ;)

Też już raz przerabiałam zablokowanie wszystkich programów na SD, tylko ja musiałam czekać 30 min a po przywróceniu miałam nawet ten pakiet VIP, mimo że nie powinnam :P

I ponawiam pytanie czy jest jakiś cień szansy że pakiet vip wróci na HD jakimś cudem? W końcu vectra to jeden wielki bałagan wiec nigdy nic nie wiadomo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej dla mnie to nie jest żadna oferta, bo te kanały mam w posiadaniu.

 

Ogółem mówiąc - jestem zadowolony, ale martwią mnie kanały włączane do oferty, a raczej ich brak. Chyba Vectra jest jedyną kablówką, gdzie kanał FTA nie znalazł u nich uznania(Rebel TV). Chciałbym więcej sportu. Brakuje mi kanały powszechnego Orange Sport Info, ponieważ obejrzałbym sobie ligę portugalską, która była przez pewien czas w Polsat Sport Extra. Jeszcze więcej miejsca na dysku przydałoby się. 322 GB to zdecydowanie za mało, jak na mnie. O większym dysku w moim mieście(Świnoujście) nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O brakach w sieci Vectra można godzinami, a wszelkie uwagi klientów zarząd ma w głębokim poważaniu. Wystarczy prześledzić wątek na facebooku i niezwykle "inteligentne" odpowiedzi pracowników Vectry typu co będziecie oglądali na TVPHD po Mundialu lub po co Rebel TV, jeśli oferta muzyczna jest tak bogata i najlepszy komentarz- przecież nie można mieć wszystkich programów, więc najlepiej nie dodawać niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz menu, potem konfiguracja, ustawienia, listy kanałów użytkownika, naciskasz strzałkę w dół pod ok i rozwijasz kanały TV- sortujesz i dodajesz. Proste?

ok wszystko ładnie pięknie, tylko jak to zrobić żeby ustawić ją na stale tzn. żeby nie ustawiać jej za każdym razem gdy włączy się tv?

i pytanie numer 2, czy da się ustawić tak żeby kanały nie były pod numerami 1,2,3,4,itd, tylko tak jak było to wcześniej czyli 101, później 201, i były podzielone tematycznie?

Generalnie chodzi mi tylko o usunięcie tych kanałów które vectra mi zabrała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od kilku dni mam problem z pilotem albo i z dekoderem sam nie wiem.

 

a mianowicie:

 

gdy załącze pilotem EPG a potem z niego wyjdę to dekoder nie reaguje wogóle na pilota, jedynie działa przycisk Power na pilocie. Po wyłączeniu dekodera z poziomu pilota i właczeniu go ponownie wszystko wraca do normy. Dzieje się to również podczas odtwarzania nagrań z dysku, wtedy również reaguje tylko przycisk Power - nie da się przewijać, pauzować itp..

 

resetowałem dekoder.

przywracałem fabryczne ustawienia

 

może ktoś miał podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał często pikseloze ,podlączyl kabel bezpośrednio do dekodera omijając gniazko.Poziom sygnal polepszył sie a pikseloza już się nie powtórzyla.Zastanawia sie czy może tak odbierać przez dlugi czas ,ponieważ ktoś kiedyś napisał że po jakims czsie sygnał może zniknąc.Może ktos znający ten temat wyjaśni tą sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Kilka dni temu pan z vectry uruchomił u mnie 4 usługi w ramach oferty specjalnej za 99.99 złociszy.

Wszystko ruszyło i działa czyli powiedzmy jest OK.

Natomiast na zadane przeze mnie pytania nie uzyskałem wyczerpującej odpowiedzi tak więc pozwolę zadać je tutaj.

 

Dekoder 5810CD ma wejście USB i Ethernet - pytanie jak te wejścia można wykorzystać ?

W dekoderze tym jest włożona karta- coś na wzór karty bankomatowej. Co grozi na wypadek wyjęcia takiej karty i ponownym włożeniu?

 

Modem do telefonu TM602B/DM ma gniazdo do drugiego telefonu( ale nie jest aktywne), Ethernet i USB.

W opakowaniu tym są również stosowne kable i malutka płytka z jakimś oprogramowaniem. Pytanie czy te gniazda można do czegoś wykorzystać, do czego służy zawartość płytki ?

 

Modem wifi TCW 750-4 posiada 4 gniazda, ale ponoć tylko dwa komputery mogą z niego korzystać - 2x kabel albo 1x kabel i 1x wifi albo 2 x wifi.

Czy jest możliwe uaktywnienie wszystkich gniazd ?

Czy za pośrednictwem tego modemu podpięte do niego komputery będą mogły się ze sobą komunikować lub czy nawiązana zostanie łączność np z TV samsung który ma opcję internet TV przez kartę WIS09ABGN dedykowaną do tych telewizorów ?

 

W komplecie jako 4 usługa była jeszcze karta internetu mobilnego.Czy do obsługi tej karty powinien być zakupiony jakiś konkretny model modemu czy tez nie ma to większego znaczenia? Vectra np proponuje E1750c.

 

NO i to powiedzmy tyle moich wątpliwości.

 

Pozdrawiam cieplutko bo na dworze mrozik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...