Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chciałbym TVPHD i widziałbym przynajmniej 20 kanałów do wy[beep]a, ale gustów jest tyle, ile ludzi. Już spośród tych 2 kanałów, które podałeś, Luxe.TV oglądam czasem, bo ma świetną jakość.

Problemem jest sprzęt Vectry i jego ograniczone możliwości. Pisałem o tym na facebook w wątku "TVP-HD wątek olewany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale [beep]y z tej Vectry. Oblewa mnie pusty śmiech jak widzę kolejne - żenujące wpisy ze strony pracowników tej beznadziejnej firmy na ich profilu, o rzekomo nowych profitach. Robią z ludzi tylko idiotów. Co oni mają nas za ćwierćinteligentów ? A zarządzanie ofertą programową - pasuje takie samo określenie ( przymiotnik ) który już wcześniej wymieniłem, więc nie zamierzam się powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD w TP juz oficjalnie a nieoficjalnie rowniez w UPC od jutra !!! Vectro co wy robicie ?? Wszyscy dolaczaja TVP HD na Mundial a Wy co ? To sa jakies kpiny ?? Mam nadzieje ze czekacie do 10 czerwca a potem bedzie niespodzianka bo jak nie to wedlug mnie strzelacie sobie sami w kolano !!!

 

A przy okazji pokazujecie jak wam zalezy na klientach.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już spośród tych 2 kanałów, które podałeś, Luxe.TV oglądam czasem, bo ma świetną jakość.

Jak TV TRWAM albo Mango 24 zaczna emitowac program w HD z dobra jakoscia to tez bedziesz ogladal ?

Oczywiscie masz prawo do ogladania Luxe. TV HD nie chce ingerowac w twoje gusta ale zawsze wydawalo mi sie, ze telewidzowie wybieraja dany kanal ze wzgledu na to jakie tresci zawiera i co nas w nim interesuje a nie jaki ma obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi1280, niestety nie masz racji. Ramówka swoją drogą, ale jakość też jest niezmiernie ważna. LuxeTV HD idzie sobie czasem puścić jak już nic innego nie leci albo w czasie reklam na jakimś filmie, ot tak - jako przerywnik.

Weźmy np. tenis, w sd nie chciało mi się nigdy oglądać a w HD śledziłem cały Roland Garros. Jeśli Vectra dołączy TVP HD to pewnie obejrzę 90% spotkań MŚ tam emitowanych, jeśli nie, max 50% bo będę wybierał drużyny na które chcę popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zwracacie się do Vectry na tym forum skoro nikt od nich tego nie czyta ani nie komentuje. ;)

 

Skąd wiesz że nie czyta? Na Facebooku gdzie do tej pory Vectra komentowała teraz cisza...Nie mają nic do powiedzenia ludziom którzy płacą im wysoki abonament (niedawno znowu zdrożał!) a nie będą mogli obejrzeć mundialu w HD. Tak to jest jak chora polityka programowa bierze góre od oczekiwań ludzi dzięki którym zarabiają ogromne pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zwracacie się do Vectry na tym forum skoro nikt od nich tego nie czyta ani nie komentuje. ;)

 

Skąd wiesz że nie czyta? Na Facebooku gdzie do tej pory Vectra komentowała teraz cisza...Nie mają nic do powiedzenia ludziom którzy płacą im wysoki abonament (niedawno znowu zdrożał!) a nie będą mogli obejrzeć mundialu w HD. Tak to jest jak chora polityka programowa bierze góre od oczekiwań ludzi dzięki którym zarabiają ogromne pieniądze...

TVK VECTRA jest teraz zainteresowana kupnem sieci kablowej ASTER i ma gdzieś te wasze TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ wystapil do KRRiT z wnioskiem o koncesje satelitarna dla kanalu canal+ sport 3. Dzieki koncesji kanal bedzie mogl trafic do sieci kablowych co oznacza, ze trzeci kanal sportowy z rodziny canal+ trafi pewnie szybciej do Vectry niz TVP HD. Pojawily sie tez pogloski o ewentualnym przejeciu przez Vectre siec kablowa Aster a tam maja kanaly sportowe polsatu wiec ciekawe moze byc jeszcze w tym roku na kablowym rynku telewizyjnym. Walka idzie o prawie 400 tys. abonentow wiec jest sie o co bic.

Jest informacja odnosnie TVP HD w Vectrze. Bedziecie ogladac mundial w wysokiej rozdzielczosci az milo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Spray który przejeła Vectra były kanały Polsatu i pozostały one w analogu nawet po wyłączeniu ich z oferty cyfrowej. Więc pewnie tak samo będzie i z Aster. Cytat z kwietnia 2010 roku ze strony Satkurier.pl: " Chcemy być postrzegani jako operator, który zaspokaja potrzeby osób w różnym wieku i często o diametralnie różnych zainteresowaniach. Dlatego bardzo starannie opracowujemy zawartość naszych pakietów programowych. Dbamy też o ich stałe wzbogacanie o pojawiające się na rynku pozycje, które mogą zyskać zainteresowanie widzów. – mówi Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty cyfrowej w Vectrze. Wiemy też, jak bardzo ważne są obecnie dla widzów programy w wersji HD. Mogę zapewnić, że Vectra bacznie obserwuje rynek i udostępni każdą wartościową pozycję."

 

Ciekawe czy w Vectrze znają powiedzenie: " Robić z gęby cholewe " Więc może pani Małgorzata powinna się z nim zapoznać bo ewidentnie spełnia kryteria tego powiedzenia. Czy programy History HD, Mezzo Live HD czy BBC HD a nawet w obliczu zbliżającego się mundialu TVP HD to nie są programy wartościowe? Niech pani M.W od gadania przejdzie do czynów...Bo zachowuje się jak polityk. Dużo obiecuje a z tych obiecanek jest na końcu wielkie g..o...Już nie będe pisał jak naprawdę postrzegana jest Vectra wśród abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak TV TRWAM albo Mango 24 zaczna emitowac program w HD z dobra jakoscia to tez bedziesz ogladal ? .

 

Jak będzie do tego z dźwiękiem 5.1 to czemu nie :lol2: Wyobraź sobie transmisję mszy z dźwiękiem przestrzennym, a może do tego jeszcze obraz 3D :lol2: Ale prędzej mocher mi wyrośnie po wewnętrznej stronie ręki, niż się tego doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...