Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem w sobotę takie pismo. Pan dyrektor uśmiecha się z fotki (ten sam co wysyła podwyżki cen) i pisze, że regulamin się musiał zmienić, więc nie wolno zrywać umów terminowych. Jednak pismo to wysłali przed aferą z dłuższym okresem wypowiedzenia przy zmianach programowych, więc zgodnie z informacjami Vectry z facebook, można zrobić wypowiedzenie do końca stycznia i Vectra "nie będzie robić problemów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"centrala" vectry odezwała się i do mnie, zaoferowali każdy (1-2-8mbit) net wg cennika na 24 miesiące ze stałą zniżką do 19,90 przez 6 miesięcy. O pakiecie z tv też coś kobieta wspominała ale, że mnie już temat nie dotyczy to nie wnikałem.

Propozycja nawet kusząca ale te ich awarie, przywieszania i rozłączanie modemu może czasami człowieka z równowagi wyprowadzić :/

Czy ktoś może porównać jakość usługi internet vectra vs netia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozwiązałem umowe z lokalnym dostawcą internetu Timplus. Zdecydowalm się na przejście do Vectry na internet. Jak pytałem się w lokalnym BOK-u technik ma przyjść w ciągu trzech dni od podpisania umowy . Moje pytanie brzmi czy rzeczywiście tak jest czy niema opóżnień . Mam 30 dni na wymówienienie . dopiero zabiorą mi antene bo mam radiowy inernet 19 lutego i bede musiał zapłacić za te 19 dni lutego . Dlatego narazie umowy niepodpisuje z Vectrą na internet . Moje kolejne pytanie czy ktoś słyszał o nowej promocji od lutego albo przedłużonej tej co jest do 31 stycznia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta data jest ciekawa - chyba te pisma piszą z datą wsteczną. Śmieszne jest ich podejście do informowania swoich klientów o zmianach. Nie raczą nawet zamieszczać wcześniej komunikatów na stronie internetowej, a roznoszenie przez nich tych pism to jakaś totalna pomyłka - raz dostanę raz nie! O wszystkim powinienem być informowany oficjalnie z wyprzedzeniem! Skoro data na piśmie to 15 grudnia to jakim cudem teraz roznoszą? Jak można tak traktować swoich klientów? Ofertę programową mają na dobrym poziomie (gdyby były jeszcze te polsaty sport :( ), ale obsługa techniczna, infolinia i cała reszta to jakaś pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Vectra na FB Piotr Wólczyński znalazł ciekawy link do artykułu o nowej dyrektywie EU odnośnie zużycia energii np przez urządzenia typu STB

http://www.heise-online.pl/newsticker/n ... 77319.html

 

To wynika z tego, że tryb czuwania pozwala tylko i wyłącznie na:

- możliwość ponownego aktywowania STB za pomocą pilota

- wyświetlanie statusu na wyświetlaczu STB

 

A zabronione jest w STB podczas trybu czuwania np:

- działanie dysku twardego

- działanie VOD (który niebawem ma się pojawić)

 

Ciekawie też może wyglądać wymóg podania dla trybu czuwania zużycia energii wyrażone w watach, zaokrąglone do drugiego miejsca po przecinku. To o ile procent norma została przekroczona? 1200% ?

 

Chyba z ekologią jest w Vectra na bakier, bo od roku było wiadomo o tych normach a oni wybrali dostawcę który nie spełnia podstawowych norm zużycia energii.

 

Ciekawe czy ktoś ze strony VECTRA przedstawi oficjalne wyjaśnienia w związku z zaistniałymi faktami na ich profilu FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzik123: nawet, gdyby wysyłali te pisma 15 grudnia, to i tak złamali regulamin. Obowiązujący w grudniu wyraźnie głosił, że o zmianach musimy być poinformowani najpóźniej 30 dni przed ich dokonaniem, a więc najpóźniej 30 listopada :lol2:

 

Cuterro: błagam Cię, nie wyjeżdżaj z ekologicznymi tekstami i dyrektywami UE... Jedni "mądrzejsi" od drugich :lol:

Dekodery z HDD u wszystkich operatorów mają spore zużycie prądu. Poczytaj sobie chociażby o Nce. Tam dopiero licznik prądu śmiga na stand-by :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion: Coś ty taki nerwowy? Mi nie chodzi o zużycie prądu, tylko żeby ten [beep] dysk wyłączyć i żeby była cisza. A piszę to też z myślą o N-ce, bo w końcu dekodery z tej samej stajni (a tam pewnie uderzę). A ekologom odpuśćmy, oni mają swoje podwórko. :mrgreen:

 

A co do UE - polskim operatorom dobrze zrobi jak ktoś im podpowie jak ma wyglądać normalność. :D

Zresztą sam podpierasz się regulaminem, tyle że odnośnie umów w Vectrze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było nerwowe :) Tylko podpierasz się dyrektywami ludzi, którzy uznali marchewkę za owoc na ten przykład, bo im lobby marchewkowe zapłaciło za to, że może używać teraz nazwy dżem na przecierze z marchewki.

 

Ja do UE jestem po prostu nastawiony z dużym dystansem i w porównaniu z niektórymi wymysłami Uniona to Vectra jest genialna na każdym kroku swych poczynań.

 

Co do głośnej pracy dysku, to polecam rozwiązanie za 35zł z allegro: gniazdo prądowe wyłączane za pomocą pilota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta genialność Vectry to chyba coraz bardziej się pogłębia - bo zaczęli się chyba przemieszczać w czasoprzestrzeni. Może stąd te dziwne daty podczas wprowadzania nowych regulaminów :lol: Nawet ich ludzik by do tego pasował :wink:

 

A na serio to nie wszystko co przywieje zachodni wiatr jest słuszne, choćby krzywizna banana. Vectry nie skreślam, choć do nich to ja z kolei mam dystans. A patent z gniazdkiem prądowym to już łapie popularność, coraz więcej ludzi o tym wspomina. Może pójdę w inną stronę - wieczorem zrobię sobie na dysku jajecznicę a potem będę go wrzucał na noc do lodówki - niech sobie bida dychnie :mrgreen:

 

A na koniec. Do czego można wykorzystać USB w dekoderze PVR Vectry? http://www.pcworld.pl/galeria/12197/1/0 ... w.USB.html

SE-N wyślij odwołanie do Facebooka. Tu znajdziesz dodatkowe info http://www.facebook.com/help/?page=421&hloc=pl_PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...