Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio cos kiepsko u nich z ta synchronizacja niedawno bylo jej brak na kino polska pozniej na canal+sport hd a teraz na eurosporcie hd panowie technicy daja ciala,co do paczki filmbox to raczej zadna rewelacja jesli chodzi o repertuar nie wiem co o tym sadzicie osobiscie wolalbym TV1000 ale to pewnie marzenie.Ostatnio zastanawiam sie tez nad kanalem TCM dlaczego do tej pory nie jest oddzielony w vectrze od Cartoon Network?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facebook nie służy do zgłaszania usterek..od tego jest infolinia :read: ...ale każdy post na facebooku daje gwarancje ze poprawią(żadna firma nie da sobie w kasze dmuchać ..) :mrgreen: tym bardziej jak ktoś zgłasza problemy z uporem maniaka..wtedy na priv pracownik vectry zgłasza się do interesanta :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy Ktoś z Was ma problemy z "zacinaniem się" kanałów HD ? - mniej więcej co 10 minut jest "zamrożenie obrazu"

W szczególności dotyczy to +FILM HD oraz TVN HD.

Problem wystepuję od około 1,5 miesiąca, do tej pory nic takiego u mnie nie występowało :( , a korzystam z usług Vectry ponad rok.

Trzykrotna wizyta technika nic nie dała, została sprawdzona instalacja, wyregulowane wzmacniacze itd.

"Specjalista" stwierdził, iz więcej nie jest w stanie nic zrobić.

Wymieniałem kable HDMI,zakładałem nawet tłumik sygnału...

W BOK-u mimo maili - cisza... Czyżby problem dotyczył tylko mojego miasta / Wałbrzycha / lub mojej instalacji ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam u mnie jest to samo na +film i na tvn hd co jakis czas albo jest czarny obraz i dzwiek w tle albo zatrzymuje sie obraz ale z doswiadczenia wiem ze w bok nic nie zalatwi sie u nich to norma przyjmuja zgloszenie i nic sie z tym nie robi dlatego odpuscilem juz sobie dzwonienie szkoda minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak samo jest na c+sport hd od kilkunastu dni,ale w vectrze jest to już norma ze co parę tygodni są jakieś problemy z kanałami hd dlatego odradzam wszystkim branie opcji hd w vectrze bo to całkowita porażka,widać ze są technologicznie słabo przygotowani i żadne zgłaszanie nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej. Cały czas są jakieś problemy w Vectrze z opcjami HD. Aktualnie na 5 kanałach są usterki od wielu dni, a Vectra nie kwapi się, żeby to poprawić. Można pisać i liczyć na cud, ale ile można? Ręce opadają..

 

Jak ktoś chce być wolny od problemów to również nie polecam opcji brać opcji HD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technik tego "oficjalnie " nie powiedział, ale "między jego słowami" można było wyczytać, iż cała infrastruktura Vectry nie jest przygotowana do świadczenia usług HD.Zgodził się tylko ze mną, iż najlepszą ofertę w zakresie jakości kanałów HD ma n-ka...

Cóż jest teraz okazja, aby zastanowić się , co mnie jeszcze "trzyma" przy Vectrze... ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze nastawianie sie na same HD i branie platformy tylko pod tym wzgledem jest zlym rozwiazaniem chyba ze ktos jest kawalerem i mysli tylko o sobie niestety ja mam rodzine i musze patrzec szerzej kazdy chce cos dla siebie i idac tym tropem musialbym wziasc 2 platformy zeby kazdy byl zadowolony,lubie bardzo ogladac canal+ w n-ce go nie ma i juz problem pozatym internet mam z kablowka a wiadomo ze trzeba tez patrzec na budzet domowy,mysle ze takich dylemtow kazdy ma duzo zastanawiajac sie nad wyborem operatora,kablowka czy platforma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja mam rodzine ( ... ) mysle ze takich dylemtow kazdy ma duzo zastanawiajac sie nad wyborem operatora,kablowka czy platforma?

No arczi1280 pierwszy człon Twojej wypowiedzi, którą pozwoliłem sobie zacytować zszokował mnie :shock: Na szczęscie kontekst wypowiedzi po części wyjaśnia Twój ból :)

Co do drugiej częsci cytowanej > uwierz mi ludzie mają większe dylematy i problemy życiowe, a kablówka czy operator satelitarny kto na to patrzy poza nami. Jesteśmy rodzynkiem w cieście, reszcie użytkowników jest to nadwyraz obojętne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107

inaczej to zabrzmialo niz mialem na mysli nie chodzilo mi o to ze przez rodzine nie moge wybrac innego operatora nie lap mnie za slowa i nie jest tak ze zyje tylko telewizja i to jest moj zyciowy dramat troszke sobie chyba dodajesz.

Z innej beczki dzis widzialem reklame TCM w telewizji juz to kiedys pisalem ale sie powtorze ciekawe kiedy vectra zamierza rozdzielic TCM od Cartoon Network,moze jakias petycja?? :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym spytac o cos takiego-Ci z was ktorzy zostana z Vectra i nie rozwiaza umow dlaczego to zrobicie ?? Ja sam caly czas mysle czy puscic Vectre w trabe i wziasc n+polsat czy jednak zostac w Vectrze i umowe jaka mam teraz czyli net 8mb+platyna+tel zerwac a potem poslac zone i podpisac umowe na platyne+8mb z tunerem HD i multiroom z tunerem SD i platyna.Nie moge wybaczyc Vectrze braku TVP HD oraz Eurosportu 2 HD ktore obydwa sa w N.Poza brak mi Extreme Sports ktory jest w Sporcie na ostro ale wlasnie gdyby dodali tam Eurosport 2 HD to byloby super.Napiszcie co was zatrzymuje w Vectrze a moze w koncu sam sie zdecyduje.Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geroj0, też tak czasem się nad tym zastanawiam. W sumie jest wiele powodów. I chyba kluczowym w niektórych sytuacjach problemem jest instalacja satelitarna. Niektórzy nie mają dobrych możliwości, aby powiesić antenę, która dawałaby dostateczny sygnał. Wtedy kablówka to dla nich niejako jedyne pewne wyjście. Po za tym czyszczenie talerza po śnieżycy etc.. uwierz, nie każdy to lubi. :) Ludzie cenią sobie niezawodność, chociaż prawdę mówiąc, tej w Vectrze w 100% również nie uświadczymy.

 

Drugi powód, który właściwie wynika z pierwszego, to przyzwyczajenie. Jak coś działa dobrze, to po co zmieniać? Są ludzie, którym taka zmiana pasuje lub totalnie nie ma to dla nich znaczenia, bo np. są miłośnikami kina. Wtedy im w to graj. Zresztą nie każdy jest na bieżąco i interesuje się promocjami, a pojęcia takie jak np. multiroom są im zupełnie obce. Po co więc zakładać anteny, robić instalacje, skoro mi DZIAŁA i PASUJE?

 

.. a inni o tej możliwości po prostu nie wiedzą, bo nie czytają listów do końca ;)

Pozdrawiam!

 

@arczi1280 - Luz, d107 nie miał złych intencji, chciał wprowadzić nieco humoru do tego wątku. A druga część jego wypowiedzi to tylko odpowiedź na twoje pytanie :) I jeśli przeczytałeś mój cały post, to pewnie ze zdaniem d107 trzeba się wyjątkowo zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rezygnuje mam paczke ktora mi odpowiada internet+telewizja za przystepna cene,dzis wyczytalem ze mistrzostwa europy w pilce recznej ktore ma polsat beda na glownym polsacie(mecze Polakow)reszta spotkan na kanalach sportowych polsatu wiec to co nas interesuje bedzie mozna ogladac :brawo:

na kanale info vectry podaja ze z koncem grudnia wylaczaja polsaty czyli ze juz zostalo tyllko pare dni lada dzien powinni wlaczyc nowe kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym spytac o cos takiego-Ci z was ktorzy zostana z Vectra i nie rozwiaza umow dlaczego to zrobicie ??

Ja tez nie zerwe umowy gdyż nie ogladam tych sportowych polsatów a tak samo ma sie do polsatu 2 i szczerze musze sie przyznac duzo ogladam kanałów z paczki TVN wiec... 8) Dla mnie wystarczy sam Polsat który nadaje transmisje Polaków czyli to co dla mnie ważne. Zwracam natomiast uwage na inne kanały których bym nie miał w platformach cyfrowych a do których w vectrze jestem juz przyzwyczajony. Oczywiscie to jest moje zdanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...