Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Malo powiedziane... sikorki doniosly ze wkrotce pojawi sie cala paczka Polsatu w ofercie Vectry (ps, pse, pfutbol w pakcie na ostro) a reszta...?! czas pokaze

 

Tak a Polsat Sport HD raczej watpie by wszystkie do sno raczej głowny wróci do złotego a PS HD, PSE i ewentualnie PF do sno

 

Polsat Sport szaleje z reklamami Vectry dwa razy w ciagu 1 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo powiedziane... sikorki doniosly ze wkrotce pojawi sie cala paczka Polsatu w ofercie Vectry (ps, pse, pfutbol w pakcie na ostro) a reszta...?! czas pokaze

 

Tak a Polsat Sport HD raczej watpie by wszystkie do sno raczej głowny wróci do złotego a PS HD, PSE i ewentualnie PF do sno

 

Polsat Sport szaleje z reklamami Vectry dwa razy w ciagu 1 h

 

ponawiam pytanie z kad te informacje??jesli podajecie jakies info na ten temat podawajcie zrodla bo ja moge zaraz napisac ze na swieta vectra zrezygnowala z pobierania abonametu za grudzien tylko kto w to uwierzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcajcie się już nawzajem.

Na jakimś forum ktos coś napisał, następny na innym forum podchwycił i dodał coś od siebie, potem info powiększone o kolejne "newsy" wraca na inne forum i zaraz się okaże że w styczniu będziemy mieli w Vectrze 20 nowych kanałów.

 

Póki co jedyna potwierdzona przez pracownika Vectry informacja to ta, że Polsaty wylatują z oferty.

 

Nie twierdzę, że wylecą na 100% ale na dzień dzisiejszy tylko to jest potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam cyfrową Vectrę i mam od nich tuner z lipca 2007. Zauważyłem, że jest w nim timer i czy to oznacza iż mogę nagrywać kanały jak w przypadku telewizji nowej generacji N ? Ustawiłem nagrywanie i na tunerze w miejscu liczby programu pojawił się "Rec" po upłynięciu określonego czasu trwania programu, który nagrywałem powróciła liczba określająca program.

Nie widzę tylko tego gdzie się to nagrało. Czy można nagrywać czy to tylko coś niedziałającego ?

Nie nagrało się nigdzie chyba że podłączyłeś pod drugie wyjście z dekodera z opisem vcr magnetowid lub nagrywarkę DVD i też ustawiłeś takie same godziny nagrywania :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart w ogóle nie wiem jak pracownicy vectry mogą mówić że zamiast Polsatów dostaniemy Tvp sport i n sport ...

TVP Sport to powinniśmy mieć od dawna tylko cwanej Vectrze nie pasowało żeby sportowy kanał był w pakiecie podstawowym (mimo że to kanał telewizji publicznej) i nie

podpisał nigdy umowy z TVP.. Jednym słowem strategia Vectry to wydusić jak najwięcej z konsumenta a reszta jest mało ważna ..

Nagle posypał im się grunt pod nogami , raz dwa i nowa umowa podpisana w trymiga..

Zamiast PS,PSE dostać N sport no super.. -.-' Ładnie im tam daje na dekiel robią co chcą i mają gdzieś konsumentów .. niech w końcu skończą z tym poronionym pakietem sport na ostro w którym nic nie ma

a teraz będzie jeszcze mniej. Vectro kochana może też zacznij robić normalnie świąteczne promocje typu odkodowane HBO lub C+ bo jedyne co robisz to wkur***** wszystkich konsumentów nabijając ludzi w butelkę chociażby to drogim dekoderem PVR ,który u innych dostawców telewizyjnych był wprowadzony parę lat świetlnych temu ..

Fajnie że się dowiedziałem przed świętami o tym że nie będzie Polsatów bo zdążę rozwiązać umowe i jeszcze skorzystać ze świątecznych promocji w innych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to będzie z analogiem? polsaty też zniknął i nsport i tvp spo zamiast nich

 

Ja również przyłączam się do powyższego pytania. Jak będzie z ofertą analogową?

W tej chwili Polsat Sport i Polsat Sport Extra znajduje sie w ofercie cyfrowej oraz analogowej. Czy od stycznia 2010r. programy TVP Sport oraz nSport bedą dostępne również w analogu czy tylko w ofercie cyfrowej? Proszę o info kogoś kto wie coś więcej na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie na małe resume !

Jak wiadomo wahałem się czy w grudniu przedłużać w Vectrze umowę na pakiet platynowy i wziąć sobie PVR HD. niestety konkurencja ( w tym wypadku biorę tylko pod uwagę cyfrę+ ) przebiła znacząco miesięczne wydatki.

Od jutra wchodzi nowa promocja i jest powiem szczerze interesująca. U Vectry tradycyjnie posucha i marazm :woot:

Dla porównania wrzucę obliczenia za co ile mozna płacić w Vectrze i w cyfrze+ przy dowolnie wybranych opcjach :

CYFRA+

pakiet podstawowy+ z canal+ HD 44,90,- / mies. [na cały okrs umowy]

HBO HD gratis na 3 mies.

dekoder PVR HD 500 GB 10,- / mies. ( aktywacja 1,- )

paczka FILMBOX 0,-

Kanały HD np. MTVN HD, EUROSPORT HD i ES 2 HD za 0,-

HBO DIGITAL za 0,- przez 3 mies.

 

w sumie miesięczny koszt 54,90,- / mies.

VECTRA

pakiet platynowy HD 14,90,-

canal+ 19,95,- + HD 6,- = 25,95,-

dekoder PVR HD 320 GB 15,90,- / mies. ( aktywacja 175 :evil: ,- )

"Sport na ostro" abym mógł oglądać tylko EUROSPORT HD 19,95,-

paczka FILMBOX'ów ( o ile wejdą ) cena zapewne ok. 15,-

** HBO nie dostanę i HBO DIGITAL tym bardziej ( VOD )

 

w sumie koszt miesięczny 91,70,- / mies.

 

Jeszcze po ostatnich perypetiach związanych z usunięciem polsatów sportowych podjęcie decyzji staje się jeszcze łatwiejsze.

 

Zwracam się do kolegi :)@scorpiona co sądzisz o tej promocji cyfry+ ? Czy warto brać już teraz. Może być na priv :wink:

 

Z chęcią bym pisał o promocjach Vectry, ale niestety nie jest ani mi, ani Wam dane. Szkoda pisać i dyskutować na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja listopadowa Cyfry była lepsza :) Ale teraz też nie jest źle.

 

Z chęcią bym pisał o promocjach Vectry, ale niestety nie jest ani mi, ani Wam dane. Szkoda pisać i dyskutować na ten temat.

Niestety bolączką Vectry jest jej chciwość, od lat nie było chyba żadnej tak konkretnej promocji. Czy to dla stałych, czy nowych abonentów, cały czas płacimy praktycznie 100% ceny przez cały okres trwania umowy. Tym bardziej teraz - okres świąteczny, wiele platform robi świetne promocje a Vectra raczy nas psującymi się PVR'ami na okres 2 miesięcy bez tej komicznej ceny aktywacyjnej. Usuwają polsaty z oferty i strzelają sobie praktycznie samobója, bo można odejść bez konsekwencji, a jest gdzie. Wiedząc o tym fakcie mogliby zrobić małą promocję, no ale oni wolą DAWAĆ WIĘCEJ listów z jakże wspaniałymi nowinkami ;-)

 

Łatwo można wyliczyć, że biorąc nawet pełną ofertę C+ z internetem 8mb z Vectry wychodzi duuużo taniej niż paczka z VIP'em. A oferta jest baaardzo porównywalna.. ;-)

 

Pozdrówki d107 i życzę dobrego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nigdy bym nie wybrał CYFRY + tylko jak już to n za równowartość ceny , którą płacę za TV mam pełną ofertę n przez 2 lata , czyli 69 zł i nie muszę płacić co miesiąc za dekoder i mam najlepszy dekoder na rynku - TURBODEKODER ! Chyba się skuszę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hee nie wybrał bys Cyfry + a na dole piszesz że masz Canal + i co stracisz C+? Tylko i wyąłcznie do Cyfry + NGC HD, C+ Film HD, C+ Sport HD. Ja tam nigdy do N ani Polsatów Sport ani Canal + Sport poprostu sportowo tragedia. Sportowy kanał HD bez sportu, kanały premium ze starymi filmami powtarzanymi wkółko w porze najwieskzej ogladalnosci 20-00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebok-u pojawiło się info dotyczące MULTIROOM-u

 

Oto szczegóły :

 

* Aktywacja drugiego dekodera SD kosztuje 99,90 zł, a HD 149,90 zł

* Abonament na drugi dekoder za pakiet Platynowy wynosi 5,90, a za pakiet Złoty 9,90 zł

* Za drugi dekoder HD abonent płaci miesięczną dzierżawę – 5,90 zł, gdy ma pakiet Platynowy, 9,90 zł gdy ma pakiet Złoty

* Na drugim dekoderze abonent nie może mieć pakietu większego niż na pierwszym

* Na drugim dekoderze nie można mieć pakietu VIP

 

Miejscowości, w których włączają możliwość sprzedaży nowej oferty to:

 

Olsztyn, Radom, Kielce, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Białystok, Suwałki, Łomża, Elbląg, Tczew, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Warszawa plus to co było już wcześniej : Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Rybnik, Żory, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Bytom, Czeladź, Radzionków, Tychy, Gliwice.

 

* Zapowiedziano także kilka nowych pozycji tv do końca roku, ale szczegółów jak zwykle nie podali.

Wczoraj mi zamontowali drugi dekoder w ramach usługi Multiroom. Niestety do powyższych cen (99,90 zł za aktywację drugiego dekodera SD + 5,90 zł za abonament Platynowy) trzeba jeszcze doliczyć 20,00 zł za instalację drugiego gniazdka. Bez tego nie chcieli mi przyjąć zamówienia. A więc ostatecznie kosztowało mnie to:

- jednorazowo: 119,90 zł

- miesięcznie: 5,90 zł.

Ale generalnie myślę, że warto. Pomijając opłatę jednorazową, miesięcznie abonament mi się zwiększył o ok. 5 zł, ale mam w końcu niezależny drugi pakiet kanałów w drugim pokoju (i spokój z rodziną). Tylko czemu wprowadzenie tej usługi tak długo trwało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje, że na drugim dekoderze nie można mieć pakietów premium, skoro raz za nie płacę to czemu nie moge ich mieć na 2 TV. Jak ktoś ma platyne to za 5.90 ma na 2tv to samo czyli platyne i jest ok, ale jeśli ktoś ma VIP'a to za to samo 5,90 ma tylko platyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem im na facebook-u.. cyt:

-VECTRA - .... Przed chwila dzwonił do mnie konsultant.

Proponował promocyjnie pakiet "Sport na Ostro" /na 18 m-cy/ w którym mam dostać obok innych kanałów sportowych kanał POLSAT SPORT HD... hmmmm

Przysięgał się na 100%, że będę go miał nawet po nowym roku.

Pytanie????? DLACZEGO OSZUKUJECIE KLIENTÓW ... ????

Przecież tu stoi "czarno na białym">> http://www.dvbnews.pl/news/3461/vectra_ ... owego_roku , że Polsaty sportowe OFF.

Oczywiscie wyśmiałem "gościa"... ale ile osób się nabrało ???

WSTYDZCIE się

Specjalnie poszedłem do swojego BOK-u... i "panienki" potwierdziły, że dobrze zrobiłem... :censored: goniąc Go na drzewo.. :)

Prawda, że kupa kanciarstwa... :read::/

 

acha... ES HD... u mnie ciemno... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...