Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dodali nowe pakiety internetowe, teraz jest 8, 16, a nawet 24 mb. Niestety nadal coś tu mi jest niejasne, może ktoś już to zrozumiał i jest w stanie logicznie podsumować, wytłumaczyć?

 

Czy nadal obowiązuje promocja, że biorąc platynę i wzwyż podwaja się przepustowość internetu? I jak konkretnie z cenami, ile kosztuje np. 8mb i VIP, czy to w ogóle jest możliwe? Może na dniach pojawi się dokładniejszy cennik, niemniej promocja jak najbardziej ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://vectra.pl/pakiety-cyfrowe,4,1,0.html

kliknij w pakiet z 3 usługami i u góry szczegóły

Normalnie wielki szacunek dla nich (nie myślałem że kiedyś to powiem;P)

Full pakiet telefoniczny(+ 1zł/miech 30 min na kom) + 16 mb net + VIP = 259/269 zł/miech (24/12 miesiące umowa)

tel=62,18 zł net=77,81 zł tv=119,01 zł

Po prostu miód (tylko gdyby nie ten up słaby :cry: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja źle widzę, czy mamy multiroom za 9,90 (5,90zł) ?? :D

 

Dodatkowa opłata abonamentowa za korzystanie z drugiego zestawu do odbioru telewizji

cyfrowej w standardzie SD z Pakietem Złotym / Pakietem Platynowym 6) 9,90 zł / 5,90 zł

Dodatkowa opłata abonamentowa za korzystanie z drugiego zestawu do odbioru telewizji

cyfrowej w standardzie HD z Pakietem Złotym / Pakietem Platynowym 6) 9,90 zł / 5,90 zł

 

Opłata aktywacyjna za korzystanie z drugiego zestawu do odbioru telewizji cyfrowej w standardzie SD 99,90 zł

Opłata aktywacyjna za korzystanie z drugiego zestawu do odbioru telewizji cyfrowej w standardzie HD 149,90 zł

 

http://www.vectra.pl/pdf/cennik_glowny.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle zaszaleli z tymi 3 pakietami net+tel+tv wiec spytam-podpisalem umowe na 2 lata w grudniu na platyne+tel+net moglbym teraz zerwac umowe bez konsekwencji i podpisac nowa na rok biorac tel+8mb+platyne ?? teraz place 144 placilbym 156 ale czy nie musialbym ponosic jakis kosztow. ?? Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciezko zadzwonic? Ja zadzwonilem i wiem, a Ci, ktorym szkoda na telefon odpisze:

"Dla dotychczasowych abonentów prędkość Internetu pozostaje bez zmian. Każdy abonent możne jednak może skorzystać z nowych ofert promocyjnych i wtedy otrzyma również nowe prędkości.

Konfiguracje oferty możliwe są takie jak w tabelkach.

Regulaminy dostępne są pod linkiem http://www.vectra.pl/dokumenty,4,3,0.html"

info z facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINOL dzieki za info.Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi he he.Zainteresowala mnie ta opcja premium na 6 mies bylem wczoraj pytac sa dwie opcje na 12 i 18 mies biorac 2 pakiety na 18 mies wychodzi po 20 zl + 6 zl opcja HD.Na 12 miesiecy jedna opcja wychodzi 30 zl + opcja HD za 6 zl.Biorac nowe umowe skorzystam z opcji premium na 6 miesiecy i przetestuje canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie opcji PREZENT.Jak mam rozumiec przy 8MB pisze ze za 1 zl/m dostaje PREMIUM na 6 mies.Ja to rozumiem ze oni mi beda przez rok bo taka chce umowe sciagac po 1 zl a w zamian zamiast na rok bede sobie mogl wziasc jedna opcje premium np.canal+ na pol roku ?? I to jest ta korzysc czyli prezent ?? I cena pewno bedzie 30+6 przez caly rok czy przez te 6 mies bedzie jakas premia ?? Gdzie to zysk dla mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 6 miesięcy będziesz mógł oglądać wybrany pakiet premium za złotówkę miesięcznie. To było moje pierwsze skojarzenie i chyba właściwe. Nie wiem dlaczego myślisz, że miałbyś normalnie opłacać pakiet premium, cóż to byłby za prezent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byloby super pol roku za 1 zl/m pol za 36.Ja myslalem ze prezentem jest pol roku premium bo normalnie umowa jest na rok albo 18 mies.Z Vectra nigdy nic nie wiadomo.Przejde do BOK i spytam.Mam jeszcze 14 miesiecy z umowy poprzedniej ale z tego co pisaliscie mozna zmienic bykleby byloby drozej.W moim przypadku to byloby 16 zl wiecej wiec nie wiem czy sie zgodza zebym przeszedl na umowe roczna skoro mialem na 2 lata poprzedno od grudnia.Ale ponoc mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "prezentów Vectry" w moim przypadku rozumiem to tak, że podpisując umowę według nowych warunków mogę (choć nie muszę) wybrać opcję dostępu do wszystkich kanałów PREMIUM Vectry z opłatą 1 zł miesięcznie na czas sześciu miesięcy. Jednak jak już ktoś z Was napisał najlepiej udać się do BOK i dokładnie o wszystko dopytać, nawet o sformułowania które wydają się Wam oczywiste :D . Na stronie Vectry można odnaleźć formularz umowy, warto się z tym zapoznać. Po złożeniu podpisu jest już "po wszystkim" :D . Osobiście uważam, że nie ma się gdzie spieszyć, jeżeli mamy świeżą umowę. Promocja trwa do 10 stycznia przyszłego roku i powinny ją głównie rozważyć osoby, których umowy się powoli kończą.

 

Odnośnie nowych kanałów, znalazłem wypowiedź przedstawicieli Vectry, że do końca roku zamierzają wprowadzić kilka nowych kanałów. Niestety nie podają jakich :D .

 

Gdybym ja miał wybierać to dodałbym:

Polsat HD, Polsat News, TVP HD

Eurosport2HD, TVP Sport, NSport (jak tylko będzie dostępne w kablówkach)

History (History HD), NatGeoWild HD, Animal Planet HD, Discovery Investigations

MTV HD

 

A jak będzie zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam Wszystkich serdecznie - to mój pierwszy post na tym forum.

 

Mam pytanie odnośnie dwóch kanałów TVP czyli: TVP HD i TVP Sport - czy ktoś może wyjaśnić dlaczego nie ma ich jeszcze w Vectrze?

Przecież płacimy abonament - chyba się one należą?

 

Pozdrawiam jeszcze raz Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to coś pomoże to sądzę, że większość klientów Cyfrowej Vectry zastanawia się dlaczego kanałów TVP HD jak i TVP Sport nie ma w jej ofercie. Tym bardziej, że są to kanały telewizji publicznej. Przedstawiciele Vectry tłumaczą to dość ogólnikowo trudnościami w rozmowach z TVP. Można się tylko domyślać, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzis bylem w BOK i zmienilem dotychczasowa umowe-mialem na 2 lata od pazdziernika 2008 r net 2MB i tel wszystko w promocji dajemy wiecej razy 2.Zmienilem na opcje 8MB platyne i tel na 1 rok.Bede placil okolo 16 zl wiecej niz teraz i w prezencie dostalem canal+ na pol roku za 1 zl/m.Dobralem sobie opcje HD za 6 zl.Ale co wazne dowiedzialem sie ze tym tajemniczym kanalem HD w Vectrze ma byc...Animal Planet HD i to ponoc do platyny.Czy to prawda czy nie zobaczymy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy zatem odpowiedź na nasze wątpliwości - słowo PREMIUM za złotówkę na sześć miesięcy - oznacza nie wszystkie programy czy pakiety PREMIUM dostępne w Vectrze ale tylko jeden z nich, w Twoim przypadku Canal+. Do wyboru zatem mamy: SPORT NA OSTRO, CANAL +, HBO i PAKIET EROTYCZNY.

 

Dopytam tylko czy faktycznie zapłacisz 49 zł za aktywację nowej paczki - jak jest napisane w umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...