Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.d107 z tym sportem na ostro pisze gdzies ze jest promocja za 14 zl do platyny bo nie umiem znalezc nigdzie.Czemu mowisz ze to malo przeciez to 50 procent w dol.Dla mnie dobre posuniecie .Ciekawe czy jeszcze cos zrobia.A tak wogole ciekawe czy dodaja cos nowego z kanalow.Chocby te TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geroj0 Informacja jest wyświetlana na kanale informacyjnym vectry na cyfrówce :smile: cena przed promocją wynosiła 19,90,- ( to też jest cena promocyjna ) , a teraz obniżyli ją do kwoty 14,- - czyli nie patrząc ledwo 5,-zł. Ale patrząc z perspektywy, to wcześniej rządali 30 złotych, to masz rację - jest to 50% obniżki. Tylko szkoda, że w w/w pakiecie oprócz kanałów HD nic specjalnego do oglądania (przynajmniej dla mnie) nie ma... :x mogliby się postarać o więcej kanałów naukowych, dokumentalnych typu - DA VINCI LEARNING, NG WILD, HISTORY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzis dostelem dekoder HD i chcialbym sie zapytac czy da sie obejrzec jak dany kanal odbiera te SILA i jakosc tak jak sie dalo w zwyklym dekoderze i czy da sie zobaczyc z jakim bitterem leci dany program, i jaka jest jego orginalna rozdzielczosc??

Pytanie zadalem juz wczesniej ale nikt nie odpowiedzial :) prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzis dostelem dekoder HD i chcialbym sie zapytac czy da sie obejrzec jak dany kanal odbiera te SILA i jakosc tak jak sie dalo w zwyklym dekoderze i czy da sie zobaczyc z jakim bitterem leci dany program, i jaka jest jego orginalna rozdzielczosc??

Pytanie zadalem juz wczesniej ale nikt nie odpowiedzial :) prosze o odp

 

Miałem ten dekoder i potwierdzam - nie ma tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: ile kosztuje usługa multiroom w Vectrze we Wrocławiu? Mam w tej chwili pakiet VIP i dekoder HD, a chciałbym w drugim pokoju oglądać niezależnie wszystkie kanały z pakietu VIP (może być nawet na dekoderze SD). Czy jest taka możliwość w Vectrze i ile kosztuje jednorazowo na początku i co miesiąc?

Nie mogę tej informacji znaleźć na oficjalnej stronie Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wracam wlasnie z BOK w Swietochlowicach .Chcialem dowiedziec sie o nowe promocje i co uslyszalem-pisze tak jak zrozumialem wiec moge byc jakies bledy -ta cena za sport na ostro te 14 zl to jest cena srednia ktora by obowiazywala jakby sie bralo minimum 4 pakiety dodatkowe czyli biorac canal,hbo jakis 3 i sport wtedy byloby te 14 zl.biorac np canal i sport wychodzi to po 24 zl za opcje.Chcialem wziasc na drugi tv tuner HD i platyne + canal+ sport na ostro.Myslalem ze zaplace 40 zl za platyne przy 2 tunerze+ 29.90 za canal+14 za sport a tu kicha.Z tego co zrozumialem biorac tuner HD a majac juz ten zwykly za platyne placi sie normalnie te cene bodajze 60 zl chyba+5.90 no i jakbym chcial wziasc te dwa pakiety to wtedy po 24 zl by wyszlo.MASAKRA.Wychodzi na to ze biorac drugi tuner z Vectry nie ma zadnych ulg a ta cena 40 zl za platyne to obowiazuje tylko przy tym zwyklym tunerze.Sam ten gosc mi powiedzial ze sie nie oplaca brac drugiego tunera.Niezle.Przy okazji dowiedzialem sie ze nie ma co myslec w najblizszym czasie o TVP HD i Tvp Sport.O innych kanalach gosc nawet nie wspomnial.Czyli podsumowujac w moim przypadku wziecie drugiego tunera w tym przypadku HD rowna sie oplata 50 zl+5.90 dzierzawa +60 za platyne+24 za canal+24 za sport=108 CZYLI GDZIE TE PROMOCJE SA ??

 

No chyba ze ja zle zrozumialem.Moze ktos mi to wytlumaczy,Bo jakby nie patrzec za 100 zl mam jakas inna platforme i to w dodatku z kanalami HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pajut. Ja w vectrze zostałem na gołym pakiecie złotym tylko z powodu drugiego telewizora. Na głównym telewizorze mam nkę i płacę za nią i za vectrę w sumie mniej, niż gdybym w vectrze wziął te kanały, które mam w n... Nie wspominając o innych usługach, których w vectrze jeszcze przez długi czas nikt nie uświadczy (nagrywarka, VOD, mnogość kanałów HD).

 

VECTRA - DAJEMY WIĘCEJ! (do zapłacenia)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie uświadczy mnogość kanałów HD.

No nie mów, ale Vectra ma podobną liczbę kanałów HD co n-ka - oczywiście na chwilę obecną. Ale ich jakość i tematyka to już co innego. :)

Wymiary dekodera HD podane są na stronie Vectry :arrow:http://www.vectra.pl.

 

Vectra odsłoniła dzisiaj tajniki swojej EXTRA promocji - co o niej sądzicie ? Nie ma to jak stworzyć promocję tradycyjnie zagmatwaną :twisted: kto to wymyśla ?

 

PACZKI PREMIUM Z PLATYNĄ:

 

Dowolny Premium x 2 = 41,90zł (20,95zł za Premium)

Dowolny Premium x 3 = 50,90zł (16,97zł za Premium)

Dowolny Premium x 4 = 55,90zł (13,98zł za Premium)

 

PACZKI PREMIUM Z PLATYNĄ:

 

Dowolny Premium x 2 = 54,99zł (27,50zł za Premium)

Dowolny Premium x 3 = 69,99zł (23,33zł za Premium)

Dowolny Premium x 4 = 74,99zł (18,75zł za Premium)

 

Do każdego HBO – Cinemax gratis na 3 pełne miesiące!

 

Czym się różni I cz. od II cz. tabeli ? (oprócz cen oczywiście :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, ale Vectra ma podobną liczbę kanałów HD co n-ka - oczywiście na chwilę obecną

 

Mówisz chyba po wykupieniu wszystkich możliwych pakietów premium. Bo jeśli chodzi o pakiet złoty to Vectra ma 0 kanałów HD, a porównywalny cenowo do oferty nki pakiet platynowy ma 3 kanały (NGC, Luxe i TVS). Nka w pakiecie pełnym kosztującym tyle co platyna (bez promocji oczywiście) ma tych kanałów 6(TVP HD, MGM, Discovery HD, N sport, Eurosport, MTV HD).

 

No chyba że liczysz kanały dodatkowo płatne z pakietu sport na ostro, C+ czy HBO. Tylko wtedy cena abonamentu będzie dwukrotnie wyższa, a w porówaniu chyba chodzi o produkty, za które trzeba zapłacić porównywalną ilość pieniędzy.

 

Czym się różni I cz. od II cz. tabeli ? (oprócz cen oczywiście :) )

Te wyższe ceny paczek premium to pewnie do złotego, tylko jak zwykle Vectra się pogubiła w swoich zagmatwanych produktach.

 

BTW: Jak można wziąć 4 paczki w Vectrze? Z paczek premium kojarzę tylko C+, HBO i "Sport na ostro"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma taką samą przypadłość dekodera, ze po wyłaczeniu wieczorem w tryb standby, rano dekoder jest włączony, sam się włącza w nocy , ale nie wiem kiedy.

A druga sprawa obraz na PRO7 przy dynamicznych scenach strasznią pikselozę łapie, same kwadraciki- jak patrzę w ustwieniach to naprawdę leci z bitrate 20Mb/s ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czwarty brakujący pakiet premium to erotyczny. Dołożyli EPG na kanale THE POKER CHANNEL...

 

Aaaa, no fakt, erotiko :)

 

No i właśnie to mnie rozbraja w Vectrze - zamiast się zająć czymś konkretnym (nowe kanały, nowe promocje itp) to oni wrzucają EPG do POKER CHANNEL, żeby można było sprawdzić, kiedy kto podbija stawkę ;)

 

A swoją drogą - czy ktoś policzył, czy przypadkiem platyna ze wszystkimi pakietami w nowej promocji nie jest tańsza niż oferta VIP, która jest również promocyjna i zawiera...to samo? Wcale bym się nie zdziwił :twisted:

 

A może ktoś ma taką samą przypadłość dekodera, ze po wyłaczeniu wieczorem w tryb standby, rano dekoder jest włączony, sam się włącza w nocy , ale nie wiem kiedy.

A druga sprawa obraz na PRO7 przy dynamicznych scenach strasznią pikselozę łapie, same kwadraciki- jak patrzę w ustwieniach to naprawdę leci z bitrate 20Mb/s ?

 

Mój dekoder rano nie jest włączony, ale już parę razy obudziłem się w nocy, a na dekoderze zamiast zegara wyświetlało się np. P04, P53 itp. Domyślam się, że to wyświetlanie postępu procentowego przy pobieraniu danych do EPG. Szkoda, że nie da się tego wyłączyć, bo dekoder wali po oczach aż niemiło. Specjalnie wyłączyłem w nim zegar w stanie czuwania, to budzi mnie pobieraniem. :/

 

20Mb/s? Aż niemożliwe. Najlepsze jakościowo programy HD lecą w okolicach 15-18Mb/s. Oczywiście nie w Vectrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfrową Vectre Złoty pakiet. Mial być odkoodowany kanał TV Religia do 17 kwietnia a ja niemam tego kanału nawet po wyszukaniu go przez dekoder sd . To samo miało być nowe radio zamiast Planeta FM . Tv Raligia na kanale 121 a radio chilli zet na kanale 10. Pisze ze Skierniewic, województwo łódzkie. Mam pytanie : czy każdy tak ma jak i czy tylko u mnie taki problem występuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w sprawie TVS HD ? czy rzeczywiście jest to HD czy kopia TVS i napisane jest TVS HD bo wy innych kablówkach jest znaczek TVS HD a unas jest go brak? a jak ktoś by zauważył to na reklamach brak jest ramek tak jak to jest na TVN HD, NG HD? może ktoś coś na ten temat powie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...