Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2023 o 05:59, kfm877 napisał(a):

Nie są dostepne Smarty pvr, ale będzie dostepny ten sam model bez dysku (ale z miejscem na dysk). 

W polsacie też jest dekoder 4k z miejscem na dysk tylko jest blokada i nie można na dysk nagrać tylko w chmurze. Ciekawe jak będzie w Vectrze.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, kfm877 napisał(a):

Teraz ponoć znowu dają... 

 

Hmm.. to ciekawostka, że znowu dają. Jeszcze nie skończyłem negocjacji z vectrą (wypowiedzenie - umowa do końca października 2023). Właśnie, pytanie czy warto wchodzić w ten sprzęt (dekoder TV Smart 4K Box PVR (z twardym dyskiem 1 TB)) ?!                                   

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest pewien atut.
Należy też pamiętać, że smarta 4k czy pvr nie dostanie się przy zamówieniu telewizji jako usługi solo. Trzeba wziąć też usługę internetu od Vectry. Przy zamówieniu tv solo można dostać tylko CAM i PVR (oczywiście w trybie antenowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując jeżeli chodzi o Vectre, dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i jednak nie mają w ofercie na te chwile TV Smart 4K Box PVR.

Jednak stwierdzam że lepiej jest używać dekoder z sygnałem z kabla niż internetowy smart. Na kablu jest stabilniejszy obraz (np. do sportu), a.. i tak tych smart pvr obecnie nie ma.

 

Posiadam starszy dobry tv i  do obsługi smart tv, mam dekoder c+ smart 4K, także luz.

 

Tak więc wezmę jakąś ofertę z vectry lub play, dekoder GRAPHYNE PVR (który posiadam) lub Horizon pvr z play.

 

Od tego jest forum aby wymieniać opinie, dzięki za info, pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wysłać podpisany skan na kontakt@vectra.pl ze swojego adresu mailowego, który był podany przy umowie i jest zweryfikowany.

Jeśli chodzi o dekoder Smart z dyskiem, to faktycznie nie jest dostępny i nieumyślnie wprowadziłem w błąd. Zasugerowałem się w ofertach utrzymaniowych nazwą sprzętu "pvr 4k". Chodziło tu jednak o klientów, którzy mogą przedłużyć umowę z pozostawieniem sobie starego dekodera antenowego pvr 4k, który był niegdyś dostępny i wycofany z oferty...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że z tak o[beep]im podejściem do klienta to jeszcze nie miałem do czynienia. 

Wszystko było ok póki rozważana była opcja przedłużenia umowy z pakietem tv złotym, Netflixem i internetem. Jak tylko padła informacja, że jednak TV i Netflix już nie, a tylko sam internet to konsultanci nawet nie są zainteresowani rozmową.

 

Jeden z konsultantów zaproponował internet na czas nieokreślony za 36zł, ale chyba się pomylił, bo miał "coś nanieść w systemie" i oddzwonić. Do dzisiaj nie oddzwonił, a miał to zrobić tydzień temu. :)

 

W związku z powyższym wypowiedzenie będzie wysłane. Umowa skończy się na koniec listopada. Może konkurencja coś ciekawego zaproponuje. 

 

Ale muszę przyznać,  że teraz na własnej skórze zrozumialem dlaczego tak wszyscy na nich narzekają. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



tylko sam internet to konsultanci nawet nie są zainteresowani rozmową

To ja Ci zazdroszczę. Do mnie od maja już chyba z pięć albo sześć razy dzwonili, mimo, że już parę razy zaznaczyłem, by do mnie nie dzwonili z żadnymi ofertami. Wczoraj znów dzwonili i proponowali podwojenie prędkości za jedyne 5zł miesięcznie więcej. Oferta kusząca, 600Mb za 40zł, ale co z tego jak muszę podpisać umowę terminową, a za chwilę i tak podniosą mi cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2023 o 22:13, kfm877 napisał(a):

To też jest pewien atut.
Należy też pamiętać, że smarta 4k czy pvr nie dostanie się przy zamówieniu telewizji jako usługi solo. Trzeba wziąć też usługę internetu od Vectry. Przy zamówieniu tv solo można dostać tylko CAM i PVR (oczywiście w trybie antenowym).

Smart 4k może dostać przy zamówieniu smart tv, tylko tv jest ograniczone do 89kanałów. Właśnie formalnie jest przeznaczone tylko dla użytkowników innych sieci i rozważaniem właśnie wzięcie neta z netii

Edytowane przez tikiriki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już jest inna usługa i inna pakietyzacja.
Mi się rozchodzi o to, że zamawiając usługę klasycznej telewizji w Vectrze bez internetu z pakietami srebrny, złoty czy platynowy nigdy nie dostaniesz smarta 4k.
Być może niebawem pojawi się sprzęt do samej telewizji, który jak w dekoderach do VOD będzie posiadał modem docsis i będzie bezpośrednio ciągnął sygnał z internetu a nie RF. Tylko pytanie czy tędy droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz wypowiedzenie i wyślij, to się przekonasz. Obecnie Vectra niechętnie schodzi z ceny, prędzej Ci dorzucą w tej samej cenie np dodatkowy platynowy czy 600Mb.
Na przedłużenie Złoty wraz z 450 chodzi obecnie około 90zl, do tego MR za 15 i Eleven za 10.
Netflix premium chyba 60zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2023 o 15:15, boywrc napisał(a):
W dniu 24.10.2023 o 10:32, xxx1114 napisał(a):
Za 157.47:
Pakiet platinium
Eleven sport
Canal Plus na rok
HBO na pół roku 
1.2gb internetu 
Netflix premium 
Multiroom
Umowa na 12 miesięcy co myślicie ?

Jak tego potrzebujesz to weźmiesz, ja bym nie wziął Vectry nawet za darmo

No ja się skusiłem i srogo żałuję, ale jeszcze troszkę i spadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...