Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ma dysk. Dekoder fajny tylko że miałem chyba pecha bo w dwóch egzemplarzach strasznie skrobał ''hałasował'' dysk i uparłem się na powrót do starego 5830cdx.

 

Arris technologicznie nowszy, szybki jak rakieta. 5830cdx to szmelc ale dysku nie słychać a dekoder mam w sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Venio: zrób przywracanie ustawień fabrycznych, po tej aktualizacji widocznie tak trzeba :(

Robiłem. Nic to nie dało. Dekoder przymula przy przewijaniu kanałów, a EPG działa jeszcze gorzej. Wszystko co zauważyłem opisałem wcześniej. Niech ktoś porówna u siebie. Do tego po przywróceniu ustawień fabrycznych pokazały mi się stare logotypy kanałów. Część kanałów przez to nie ma logotypów. Co z tym zrobić? Zgłosić niech zabierają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu EOP SS&F + 50Mb = 124,90.

Lepiej poczekać do połowy maja na promocję wiosna lato 2017. A najlepiej to już wysyłaj wypowiedzenie.

@kfm877

 

Wiesz może dokładnie kiedy wejdzie cennik Wiosna-Lato 2017. Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się z końcem maja.

 

Jakieś promo na taki zestaw?

PLATYNA +PVR +MULTIROOM CAM +SNO +NET 150MB

Edytowane przez bizon69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zgłaszać. Ja już wysłałem formularz przez ich stronę. Niech wymienią dekoder albo coś szybko robią.

Bardziej ciekawe jest to, jakim cudem ujrzało to światło dzienne. Oni tego nie testują na kilku dekoderach...? Porażka.

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść poprzez menu w swoją listę ulubionych kanałów. U mnie kursor do dołu nie działa. Dwa przyciski na pilocie otwierają tę samą belkę na dole tj. MENU I DOMEK pod przyciskiem on/off. Ciekawostka przyciski SETUP na pilocie otwiera to co do tej pory otwierał przycisk MENU czyli wejście do głównego menu na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść poprzez menu w swoją listę ulubionych kanałów. U mnie kursor do dołu nie działa. Dwa przyciski na pilocie otwierają tę samą belkę na dole tj. MENU I DOMEK pod przyciskiem on/off. Ciekawostka przyciski SETUP na pilocie otwiera to co do tej pory otwierał przycisk MENU czyli wejście do głównego menu na TV.

 

Ja mam innego pilota ale naciskam OK ten na środku strzałek. Wchodzi lista i później lewo albo w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie spostrzegłem tego wcześniej. 10 zł kusi, ale mam jeszcze 11 miesięcy obecnej umowy i nie wiem czy brać te Eleveny w tej chwili. Przy okazji zmieniłbym platynę na super film & sport i zrezygnowałbym z telefonu, a tak to kolejne 24 miechy będę płacił za tel. którego obecnie nie używam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Elevenach na stronie internetowej też masz promocję. Tylko na 12 m-cy. Oglądasz gdzie chcesz - tablet, komórka, aplikacja na TV SAMSUNG.

 

CENA 127.20ZŁ  ZA 12-M-CY

Edytowane przez Madekp
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...