Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odebralem sobie dekoder wlaczylem wszystko bylo ok wszystkie kanaly potem odlaczylem wszystko zeby sobie ladnie poukładać i nie znalazł mi już kanałów biorę wyszukiwanie to znajduje tylko ok 35 o co chodzi ????? jakby ktoś wiedział jak rozwiązać mój problem to proszę niech odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nieco zmieniły się parametry odbioru, chyba nie są one ważne, ale... Poziom z 70 spadł na 60 i co ciekawsze odwrócone spektrum zmieniło się na nieodwrócone. Poza tym już od jakiegoś tygodnia zero EPG na kanałach MTV (Dance, Hits, Two). Jeszcze jedną rzecz, która zauważyłem dziś o poranku to przesunięcie całego EPG o godzinę do przodu w stosunku do realnego wyświetlania programów, ale o godz ok 13 już wyrównano (ech ta zmiana czasu :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wielka sorka że wznawiam dosyć stary topic, ale mam problemik z Vectrą. Oczywiście do kablówki dołączyli dekoder, konkretnie Digit MF4-K, wszystko zainstalowałem tak jak szło w instrukcji. No i gites, gitara gra, te wszystkie infosy na dole ekranu co teraz puszczają itede są, tyle że obraz czarny, dźwięku nie ma, a po chwili pojawia się okienko "Brak dostępu". . na każdym programie, nawet TVP. Sama kablówka działa i wszystko jest git, tylko jak sie operuje przez dekoder to wszędzie jest "Brak dostępu". Na prawdę nie mam pojęcia co z tym począć. . jakieś sugestie?

 

Próbowałem na wszelakie sposoby i odpowiednio czekałem po pół godziny. Naadal nic.

 

Z góry wielka piona za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka przy pierwszym uruchomieniu, miałem to samo u siebie i u sąsiadów którym pomagałem montować cyfrówkę.

Zostaw go włączonego na 15 minut (lub dłużej jeżeli będzie trzeba), najlepiej nie przełaczaj ;> dekoder musi czekać na klucz dekodujący pasujący do twojej karty, wysyłany jest co ileś minut pętlowo, więc po prostu trzeba cierpliwie czekać.

 

Jeżeli nie uzyskasz dostępu w ciągu jednego dnia to dzwoń do BOKu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi liczyłem na Canal+ xD

 

Jeszcze tak sie zastanawiam, w Dostępie warunkowym mam dwie różne daty i zdaje sie rodzaje, wiem że 01000004 oznacza pakiet podstawowy, ale ja mam w dostępie warunkowym tak:

 

01. Kw 08 30. Kw 08 01000004

01. Sty 90 01. Sty 90 0100ffff

 

nie bardzo łapie, ktoś by mógł przetłumaczyć? :P

 

pozdrawiam

 

EDIT: A z dekoderem ciągle nic. Całą noc włączony był, a brak dostępu nadal jest. Tak sie zastanawiam. . tą samą kablówke mam też na innym telewizorze i zastanawiam sie czy to może być jakoś powiązane. . oczywiście dekoder podłączyłem tylko do jednego. . hmm, sam już nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...