Skocz do zawartości

TEST_P???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Ja tam nie mam pojęcia co to może być. Jedno jest pewne: jest to kanał z polską fonią bo jak wciśniecie na pilocie przycisk zmiany języka audio to wam się pokaże tylko opcja polskiego. Życzę miłego zgadywania :lol::lol::lol:

Jednak jedno mnie dziwi. Dlaczego Sat Kurier nie wie co to za kanał...

Pożyjemy - zobaczymy... :D:D:D

Edycja:bogdan425 - połączyłem trzy posty w jeden.

A dlaczego Sat Kurier miałby wiedzieć - też dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Oni prawie zawszę wiedzą co w trawie (a właściwie wTV) piszczy. Więc mają jakieś dojścia...

Mi się wydaje, że najbardziej prawdopodobne jest to, że CP doda do swojej listy Podróże TV. TYlko po co, skoro ten kanał można wyszukać FTA.

Edycja: bogdan425 Robisz mi tu potworny bałagan. Walisz posty pod swoimi postami. Zapoznaj się czym prędzej z regulaminem Forum SK.

Połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wprowadzenie do Polski kolejnych kanałów Disney'a jest kwestią czasu, możliwe, że już trwają prace nad kanałami Playhouse Disney i Toon Disney. Myślę, że nie jest to trudne, wystarczy dodać tylko polską fonię do tych kanałów, jak to ma miejsce z Disney Channel, ponieważ z ciekawości sprawdzałem, tylko Disney Channel Skandynawski i jak przypuszczałem ma on identyczną ramówką co nasz Disney Channel, czyli można wnioskować, że to ten sam kanał nadaje w kilku krajach, jak to ma miejsce m.in. z: Cinemax, Cinemax2, AXN, AXN Sci-Fi, AXN Crime, Cartoon Net., TCM, Boomerang, NGC, Travel Ch. itd., czyli nawiasem mówiąc, żaden problem, kwestia tylko uzyskania zgody na nadawanie oraz dystrybucji, a napewno kanały Playhouse Disney i Toon Disney wzbogaciły by dosyć ubogi i dosyć drogi jak na oddzielny Pakiet, Pakiet Bajeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubert- to że Disney Channel nadaje z innego TP to o niczym nie świadczy.

 

Turner jakoś nadaje Cartoon Network i TCM z TP innego nadawcy dla naszych platform, a już Boomerang leci z TP Cyfrowego Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gdybać to można do końca świata i jeden dzień dłużej. W końcu może coś pojawi sie na tym testowym kanale ale musimy sie uzbroić w cierpliwość. Osobiście uważam, że dyskusja w tym temacie nie ma sensu bo to samo wałkowane jest na okrągło. Równie dobrze ten test może trawać i rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maq popieram Twoją wypowiedź w 100%. Moim zdaniem Disney Channel jest dobrym kanałem nie tylko dziecięcym, ale i familijnym, obecność na Polskim rynku kolejnych kanałów ze stajni Disney'a zadowoliła by nie jedną osobę i nie tylko tych najmłodszych. Jeśli chodzi o ten Test_P, to faktycznie jest już bez sensu zabawa w zgadywankę jaki to może kryć się nowy kanał za tym testem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obojętne będzie to jaki kanał zostanie wprowadzony w miejsce tej planszy testowej,ważne tylko aby abonament był taki sam.Będę zadowolony z każdego nowego kanału bo wykupując Cyfrowy Polsat nawet nie myślałem że mogą dodawać jakieś nowe kanały nie podnosząc ceny abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...