Skocz do zawartości

TEST_P???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na "P" kanałów, które by ewentualnie mogły trafić do Polski, a są już obecne na innych rynkach to np.: Paramount Comedy (raczej ten w 100% odpada, bo u nas w Polsce jest Comedy Central, a jak wiadomo to praktycznie ten sam kanał, tylko inna nazwa, ale ten sam właściciel, czyli Viacom), People + Arts (kanał filmowo-serialowo-rozrywkowy :wink: ), POP (już wspomniany, kanał dziecięcy. W sumie nie wierzę, żeby wogle, któryś z tych się pojawił. Może jakaś całkowicie nie znana nam propozycja, a może CP z nami się bawi i żebyśmy za bardzo się nie domyślili to zrobił zmyłkę, co do tej pierwszej litery i możliwe, że to nie będzie wcale kanał na "P", może to jest skrót od Test_Polsat :wink: . Możliwe, że także sam CP nie wie co testuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, żę to jakieś zawirowania związane z TV Biznes. Moim zdaniem w tym miejscu pojawi się informacyjny kanał Polsatu, przełączcie sobie na TV Biznes. Czy dziwne nie jest to, że są tam kolorowe pasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten kanał też mi przychodzi do głowy, ponieważ Disney zapowiadał ekspensie swoich innych kanałów, jeśli Disney Channel odniesie sukces na Polskim rynku, i można tak powiedzieć, że odniósł sukces już w pierwszych dniach, tygodniach od startu. Wprowadzając Playhouse Disney wzbogacili by Pakiet Bajeczka, ale tak naprawdę jest to wielka niewiadomo z tym testem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że na 99% to testy POLSATU SPORT HD, a od poniedziałku zaczną promować nową ofertę z dekoderem HD Samsunga.

Interesuje mnie jedna rzecz, czy w związku z pojawieniem się test_p zniknął któryś z tych 2 tajemniczych testów z 11.158 ?? Nie mogę tego sprawdzić u siebie bo dekodery Polsatu nie wyszukują tych testów, przeszukiwałem kilka razy (Echostarem 616) i niczego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc może bo w nowych odcinkach Świata w/g Kiepskich Paździoch założy sklep z odzieżą używaną :D

Już założył, interes jak zwykle diabli strzelił :lol:

 

Przez kilka dobrych godzin myślałem że ten test_p jest przygotowany pod TV Biznes. Dobrze że się myliłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...