Skocz do zawartości

CYFRA+-oficjalny komunikat!!!


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to troche wyrwane z kontekstu,ale jakiej grupie użytkowników

CYFRA chce zaoferować "O KROK W PRZYSZŁOŚĆ" skoro wzmianka

o nowych terminalach wygląda tylko na mżonke?(bo nie ma żadnych ....

konkretów) przecież te 3% posiadaczy HD READY wg CYFRY, poczebuje

dawcy? myśle że reasymując, skończe to płentom .........................

"KTO PLEW ZASIEJE,TEN ŻNIWA ZBIERZE" 8)

 

I jak śpiewał to Peja:

Gadka szmatka,ege szede,eszte meszte. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dajmy im szanse , iti cos obiecali i juz sa najlepsi , niech zaistnieja ,Juz widze ludzi co placa za film sciagniety 10 zl ,nowe technologie nie sa tanie . Zobaczycie jakie bedzie narzekanie jak pojawia sie ceny , jak oferta programowa .CYFRA chce cos zrobic bo zbliza sie konkurencja a my tylko narzekamy , to chyba . nasza cecha narodowa .Kanalow po polsku jest chyba 66 malo ?, najlepszy sport , najlepsze kanaly filmowe w polsce cena , troche duza ale w zyciu nie ma nic za darmo ,Jestem z cyfra od poczatku i chyba jestem jedynym zadowolym klientem / chyba to nie prawda ?/ .Czy tylko u nas pisza bracia z cp aby wylewac zale ze mecz np ligi angielskiej widza po dwoch dniach ? . Nie jest to idealna platforma , ale dajmy szanse swiat idzie do przodu nawed LEPER spowazniaj , moze cyfra nas pozytywnie zaskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dajmy im szanse , iti cos obiecali i juz sa najlepsi , niech zaistnieja ,Juz widze ludzi co placa za film sciagniety 10 zl ,nowe technologie nie sa tanie . Zobaczycie jakie bedzie narzekanie jak pojawia sie ceny , jak oferta programowa .CYFRA chce cos zrobic bo zbliza sie konkurencja a my tylko narzekamy , to chyba . nasza cecha narodowa .Kanalow po polsku jest chyba 66 malo ?, najlepszy sport , najlepsze kanaly filmowe w polsce cena , troche duza ale w zyciu nie ma nic za darmo ,Jestem z cyfra od poczatku i chyba jestem jedynym zadowolym klientem / chyba to nie prawda ?/ .Czy tylko u nas pisza bracia z cp aby wylewac zale ze mecz np ligi angielskiej widza po dwoch dniach ? . Nie jest to idealna platforma , ale dajmy szanse swiat idzie do przodu nawed LEPER spowazniaj , moze cyfra nas pozytywnie zaskoczy
Masz racje czepiaja sie cyfry+ , dla 3% nikt nie bedzie inwestowal duzo kasy, nalezy HD wprowadzac ale stopniowo, kanal filmowy, sportowy, dokumentalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mad85 - to jest kwestia priorytetow co dla kogo jest wazne!

Widzisz, roznica miedzy ITI, a C+ jest taka ze ITI zaklada ze ludzie wiedza co to jest dobra jakosc, a C+ przeciwnie! Pokazuja to rowniez ostatnie komunikaty ITI i C+. Ja jestem abonentem C+ (od samego poczatku) nie dlatego, ze ich kocham, a tylko dlatego, ze nie ma nic lepszego! Polsat cyfrowy nie jest dla mnie zadna alternatywa. Dla mnie nie jest wazne "tysiac" kanalow! Wole wyselekcjonowana grupe kilkunastu programow, ktore spelniaja moje wymogi merytoryczne i techniczne! Ty wolisz ogladac to co chcesz, a ja wole ogladac to co chce i w swietnej jakosci! I improwizacje C+ mnie nie przekonuja - nie chodzi mi tu o zawartosc EPG - tu mnie chyba niezrozumiales. Repertuar kanalow to rzecz gustu i o tym nie dyskutuje, ale sprawa jakosci to sa konkrety i tu sprawa jest jasna i oczywista - kanaly premium w wydaniu C+ i HBO to Kicha!

 

Ty krytykujesz ITI nie wiedzac co zaoferuje, ja popieram (nie wiedzac do konca co zaproponuje) majac nadzieje, ze bedzie to oferta dla mnie odpowiednio "skrojona". A co najwazniejsze to to, ze ITI wprowadza nowe technologie na ktore bez ich inicjatywy nie byloby szansy w najblizszym czasie w PL. I jak dokladnie zastanowisz sie, to chyba stwierdzisz, ze Ty rowniez skozystasz na tym, ze ITI wlozylo kij w mrowisko! Jezeli HD nie przyciagnie ludzi do platformy ITI to co, moze do C+ przyciagnie?

Piszesz jak kolesie z C+ i PC, o malej grupie odbiorcow (3%) HD skad masz takie przekonanie - indoktrynacja prezesow C+ i PC chyba.

Wiem z kilkuletniego doswiadczenia jak dziala C+ jak manipuluje danymi, informacjami, zeruje na niewiedzy ludzi, stara sie wycisnac max kase dajac niewiele. Wiec proponuje troche dystansu do obietnic C+ bo bylo juz ich wiele i niestety byl to czesto propagandowy kit - i stad krytyka C+ jest moim zdaniem uzasadniona! A jak bedzie z ITI to zobaczymy.

Wiec o co tobie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orden kupisz TV HD w momencie staru platformy ITI? Wiekszosc abonentów tej platfromy nie bedzie miec takiego TV.

Ja nie krytukuje tylko przestrzegam przed huraoptimizmem jaki panuje. Bo wszyscy zakładaja, że bedzie cudnie wspaniale bosko. A tak nie bedzie. Nieznane albo to czego nie ma zawsze sie chwali. A znajac sposób działąnia całej grupy ITI to bedzie cos przedewszystkim na czym moga dobrze zarobic. Zadowolenie klienta zawsze jest na dalszym miejscu. A co do ogladania po co mi jakies technologie skoro nic tam nie bede ogladał, po to aby sie pochwalic innym? Oferta filmowa i sportowa bedzie bardzo słaba na platformir ITI. LM, jakis idotyczny magazyn OE i co iles informacje sportowe to troche zamała bo nawet PS bedzie miał lepsza oferte. Oferta filmowa? Jak narazie ogolnodostepny TVN. To nie powala na kolana. czy sie na nia zdecyduje wcale nie wykluczam ale napewno nie zrezygnuje z C+. I napewno nie kupie TV HD bo takowy dopiero bedzie mi potrzebny jak zaczna w HD nadawac OE albo NBA.

 

deejay.m a co mieli mowic. Moze jescze sprawozdanie wysysłac codziennie kazdemu. Kazda firma w momencie placów rozwoju, wprowadzaniu nowego produktu informuje o tym opinie publiczna w koncówym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tez bundesliga na kanale sportclub,ktory bedzie dolaczony do oferty.OE nie interesuje mnie w ogole,tzn wyniki tak,skroty,bramki-tez,ale ogladanie calych meczow nie.No moze ze 4-6 meczow w sezonie...Na taki poziom szkoda marnowac sprzetu HD...Filmy-wystarczy ze zostana na zblizonym poziomie+vod w ktorym mozna zamowic filmza np 8 zl(hit),zreszta mniejsza o to,bo nie ma jeszcze potwierdzenia...ALE

czepianie sie,ze 3% gospotarstw ma tv z HD,jest zenujace.A te 820 tys abonentow-ile to jest procent gospodarstw?Najwyzej 10%(nie znam danych-ile mamy gospodarstw w Polsce).Tak wiec max raptem trzy razy wiecej.Tez sie mozna przyczepic,komu to w ogole jest potrzebne?Z takim mysleniem,to mozna najwyzej zapalki sprzedawac.

Cyfra nie polaczy sie z CP,przeciez sie okreslili(chociaz pewnie jak zwykle nie mozna im wierzyc).Bardziej realne jest polaczenie ITI z CP,a nawet w ostatecznosci,gdzies za 2 lata laczenie Cyfry z ITI,jak ktoras z tych dwoch platform zbierze baty(mniejsza o to ktora).Doswiadczenie moze i maja,ale to nie Francja,a Polska i rynek zupelnie odmienny,na ktorym wlasnie nic nie daje doswiadczenie z zagranicy,co widac po porownaniu ilosci abo Cyfry i CP,gdzie oferta jest zalosna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dajmy im szanse , iti cos obiecali i juz sa najlepsi , niech zaistnieja ,Juz widze ludzi co placa za film sciagniety 10 zl ,nowe technologie nie sa tanie . Zobaczycie jakie bedzie narzekanie jak pojawia sie ceny , jak oferta programowa .CYFRA chce cos zrobic bo zbliza sie konkurencja a my tylko narzekamy , to chyba . nasza cecha narodowa .Kanalow po polsku jest chyba 66 malo ?, najlepszy sport , najlepsze kanaly filmowe w polsce cena , troche duza ale w zyciu nie ma nic za darmo ,Jestem z cyfra od poczatku i chyba jestem jedynym zadowolym klientem / chyba to nie prawda ?/ .Czy tylko u nas pisza bracia z cp aby wylewac zale ze mecz np ligi angielskiej widza po dwoch dniach ? . Nie jest to idealna platforma , ale dajmy szanse swiat idzie do przodu nawed LEPER spowazniaj , moze cyfra nas pozytywnie zaskoczy

 

Ciekawe czy czasem stoisz przed wyporzyczalnią DVD i sie dziwisz że tylu tam ludzi przychodzi??? Wg. 10zł niejest drogo, tym bardziej że nietrzeba tego filmu oddawać po jednym dniu....

Umnie film kosztuje 7zł, niezaleznie czy jest to premiera czy stary film....

Sporo ludzi będzie nażekac że drogo... Ale jest nato jeden sposó! Niechcesz nie Kupujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość przekazu w HD nie jest wyznacznikiem jakości,jest to tylko jeden

z elementów wpływający na komfort oglądania? platforma CYFRA w swoim

założeniu powinna już dawno zaoferować swoim klientom przynajmniej

standard foni AC-3,zrobiła to owszem? ale niewielkiej grupie procentowej

80% tego co dzierżawi to badziew,czasami zajmuje się sprzedażą CYFRY

i dokładnie znam ich machinacje,więc choć nie wiadomo co da nam ITI,

to i tak to co oferują na początku,to więcej niż dała CYFRA przez te wszystkie lata, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Cyfra utrzyma jednak pozycję lidera na rynku tv cyfrowej?!

Przecież swoje usługi zacznie jesienią oferować na szeroką skalę poprzez Videostradę TP, co wiąże się ze wzrostem liczby abonentów i zysków, które przełożą się na inwestycje w HDTV na przykład!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samym sportem telewidz zyje i nie tylko filmami,choc wazne zeby jakis dostep do tego byl,a nie tak jak w CP...Co do powiazan z TP-to ja bym na nic ciekawgo nie liczyl,bo TP to jeszcze wieksze dziadostwo i kanciarstwo niz Cyfra....Ale niech sie francuziki jednocza,a najlepiej niech ida .......................................... jak najdalej z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Videostrada TP - pod jednym względem jest delikatnie rzecz mówiąc denerwująca. Jeżeli kupisz np Neo 512 i dokupisz videostrade to masz 512 oddzielnie na Neo a na Videostrade przydzielaja ci ok 4 MB, ale jezeli wykupisz neostrade 6 MB to te 4 MB na videostrade biorą ci z 6 MB i na neta zostaje ci 2 MB :] Pogięte to wg mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Videostrada TP - pod jednym względem jest delikatnie rzecz mówiąc denerwująca. Jeżeli kupisz np Neo 512 i dokupisz videostrade to masz 512 oddzielnie na Neo a na Videostrade przydzielaja ci ok 4 MB, ale jezeli wykupisz neostrade 6 MB to te 4 MB na videostrade biorą ci z 6 MB i na neta zostaje ci 2 MB :] Pogięte to wg mnie :/

 

Co ty za głupoty gadasz.. Niemasz Videostrady to nie gadaj....

Prędkość Surfowania po Necie nie spada, nawet przy opcji 6Mbps...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatek obracam sie wsrod piratow filmowych , moze u ciebie zainteresowanie jest duze , w gdansku na rynku sa klienci , ale jak przyszla era dvd ludzi ubywa , powszechny brak kasy spadek obrotu nastapil ,wiem jedna mnie oferta zainteresowala i poniose koszty aby z niej zkoszystac , mnie start iti nie obchodzi mam co mnie interesuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orden kupisz TV HD w momencie staru platformy ITI? Wiekszosc abonentów tej platfromy nie bedzie miec takiego TV.

Ja nie krytukuje tylko przestrzegam przed huraoptimizmem jaki panuje. Bo wszyscy zakładaja, że bedzie cudnie wspaniale bosko. A tak nie bedzie. Nieznane albo to czego nie ma zawsze sie chwali. A znajac sposób działąnia całej grupy ITI to bedzie cos przedewszystkim na czym moga dobrze zarobic. Zadowolenie klienta zawsze jest na dalszym miejscu. A co do ogladania po co mi jakies technologie skoro nic tam nie bede ogladał, po to aby sie pochwalic innym? Oferta filmowa i sportowa bedzie bardzo słaba na platformir ITI. LM, jakis idotyczny magazyn OE i co iles informacje sportowe to troche zamała bo nawet PS bedzie miał lepsza oferte. Oferta filmowa? Jak narazie ogolnodostepny TVN. To nie powala na kolana. czy sie na nia zdecyduje wcale nie wykluczam ale napewno nie zrezygnuje z C+. I napewno nie kupie TV HD bo takowy dopiero bedzie mi potrzebny jak zaczna w HD nadawac OE albo NBA.

 

mad85 - nie rozumiem?

Masz pretensje do ITI ze wchodzi na rynek z nowymi uslugami (HD, VoD, PVR)?

Masz pretensje ze jest ktos kto popchnie zacofany rynek tvsat do przodu? Masz pretensje ze bedzie wieksza konkurencja na rynku? Masz pretensje, ze ludzie patrza z optymizmiem na to co sie wydarzy?

Masz pretensje, ze pojawiaja sie krytyczne glosy wzgledem C+ i PC?

Napisales cyt. "Bo wszyscy zakładaja, że bedzie cudnie wspaniale bosko. A tak nie bedzie"

to stwierdzenie jest chybione - Juz jest cudownie! na dzien dzisiejszy sa same korzysci. I tak juz sporo sie wydarzylo - reakcja C+ na plany ITI.

ITI nie jest instytucja harytatywna to chyba oczywiste! Co wazne to nie ty wykladasz gruba kase i nie ty ryzykujesz klape - o powodzeniu projektu zadecyduje rynek i chyba nie watpisz w to, ze ITI ma tego swiadomosc (sam piszesz ze robia to na czym moga dobrze zarobic)-czyli kiedy moga dobrze zarobic?

 

Jezeli na wejsciu zakladasz ze nic tam nie bedziesz ogladal na platformie ITI to gratuluje!

Dodam, ze jest demokracja i wolny wybor - ja tego nie kwestionuje, a Ty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...