Skocz do zawartości

Co kupić???


wierucha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo mam zamar kupić satelite i myśle o N lub CP. Stawiam na kanały TVN 24 wszystkie Discover. Myśle nad wyborem dokument i kultura i moda muzyka styl (tak chce żona!!!), a kwote pod kątem abonamentu mam ograniczoną do 37 zł. W N całość wyjdzie mi 26 zł. A w CP 35 zł. i wszystko mam po trochu.

Czy brać nbox zwykły czy recordera choć nie będe korzystał z VOD?

I jeszcze jedno czy jeśli nie ma w n-ce Polsatu to TVN wyłaczy kanały swoje tematyczne z CP, bo bardzo mi zależy na TVN 24 i TVN Siedem?

Jednym słowem co jest lepsze i co brać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest naziemny dlatego nie ma go w n. TVN raczej nie wyłaczy z CP swoich kanałów. Ja mam n i jestem bardzo bardzo zadowolony zwłaszcza ze sportu i Discovery Historia. N ma przewage nad CP tym że dopiero sie rozwija jak ja bralem n to nie bylo ani nasn ani Sporklubów ale liczylem na rozwoj i sie nie zawiodlem. Nbox czy nbox recorder?? jak bedziesz nagrywac to bierz recordera a jak tylko ogladac to wystarczy nbox. Wybor nalezy do ciebie, ja polecam n ( pozatym taniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiemy mamy na razie trzy platformy cyfrowe a będzie na przzbywało tez tv internetowej. ale jak zadano pytanie co wybrać chyba najlepsza ofertę ma platforma cyfrowa n.

bardziej na czasie

ale Polsat Cyfrowy tez możemy sobie zafundować to już za 1 zł dziennie a już nie wspomnę o cyferce, każdy ma swoja tv cyfrowa , ale jak mówiąc wybór należy do Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli tylko Discovery i TVN24 to nie zastanawiaj się i bierz N. Po to N ma pakiety tematyczne, by właśnie w ten sposób ograniczać abonament i trafiać w gusta klientów. Osobiscie mam recordera i polecam go, ponieważ zwiększa efektywność oglądania telewizji, nagrywanie można nazwać dodatkowym kanałem, na którym 100% programów to twoje ulubione. Ostatni tydzień spędziłem poza domem i mam na recorderze ponad 10 h programu, którego nie obejrząłem. Nie wiem wprawdzie kiedy to obejrzę, ale dzięki temu po drodze nie będę oglądał przygodnych programów "Dla zabicia czasu". Poza tym jesli chodzi o kanaly Discovery to tylko N ma 100% oferty Discovery w Polsce (CP nie ma Travel&Living, Historia i HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi!

Slyszałem że inst do recordera jest bardzo droga! A talerz cięzko współpracuje n-boxem. Ale w punkcie mozna chyba ją kupić? U sąsiada widziałem talerz N o średnicy podobnej do Cyfry czy CP!

Aha troche sie nie znam na inst więc sam mam obawy że nie poradze sobie, można znaleśc dobrego i niedrogiego fachowca, oczywiście który wspólpracuje z N (może z punktu sprzedaży)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wprawdzie antene C+,ale stwierdziłem, że do recordera wezmę nową, większą antenę z twinem - tak zrobiłem i jak powiedział instalator "Jeszcze nigdy tak dobrze nie ustawiłem sygnału". Instalacja wyniosła mnie 270zł (antena, kable, konwerter, instalacja). Pewnie mozna to bylo zrobic taniej, ale spieszyło mi sie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano trzeba :) Jedno wejście tunera służy do odbierania telewizji, a drugie do VOD - do ściągania filmów (aby nie przeszkadzać w oglądaniu programów).

Jeżeli wybierzesz zwykłego nBoxa (lub recordera ale zrezygnujesz z VOD) to wystarczy pojedynczy konwerter.

 

:( nie... Drugi konwerter służyć będzie do nagrywania drugiej audycji, podczas oglądania czego innego...

 

Edycja pitter: fakt, zapomniałem o możliwości nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wprawdzie antene C+,ale stwierdziłem, że do recordera wezmę nową, większą antenę z twinem - tak zrobiłem i jak powiedział instalator "Jeszcze nigdy tak dobrze nie ustawiłem sygnału". Instalacja wyniosła mnie 270zł (antena, kable, konwerter, instalacja). Pewnie mozna to bylo zrobic taniej, ale spieszyło mi sie :-)

 

Kupiłeś talerz u przedstawiciela czy na własną rękę, a fachowce też na własną rękę czy też od przedstawiciela?

Czyli na początek to koszt recordera 499+270 i moge oglądć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn to było tak: Poszedlem do punktu N, gdzie odmówiłem kupna anteny eliptycznej - tej "dziurawej" :-). Tam też dostałem numer do instalatora, którego polecają. Nie skorzystałem poczatkowo z jego uslug i objechalem miasto, suma sumarum trafilem do tego instalatora, który pochwalając mnie ze nie kupiłem anteny N powiedział, że ma u siebie i antene i caly sprzet. Takze zapakował co trzeba i sam przyjechał do mnie zainstalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...