Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój komentarz do ostatnich  wydarzeń sędziowskich : http://sportowefakty.wp.pl/kibice/82632/blog/14599/kontrowersje

 

Dla mnie Juventus to faworyt tegorocznej edycji, chciałbym finału Juventus- AS Monaco ,ale czy takowy będzie możliwy okaże się po losowaniu.

 BVB narzekało,że pierwszy mecz musiało rozegrać niespełna 24 godziny po ataku na drużynę. Problem jednak jest taki,że tak naprawdę nie ma wolnych terminów bo jak nie liga to europejskie puchary czy krajowy puchar. Monaco było lepsze zdecydowanie w dwumeczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadono Real był lepszy, popatrz na statystyki a wepchnał to sędzia Barcelone do finału w 2009 z Chelsea. Widzę że boli,przypomnij sobie co było z PSG.

Mądrość ludowa "popatrz na statystyki". O wielki znawco piłki. Mędrcze prowadź nas ku światłości :D

 

  1. Manchester United moze i nie zachwyca gra w tym sezonie ale praktycznie w ogole nie przegrywa, szczegolnie u Siebie. Łukasz Teodorczyk po kontuzji, nie bedzie raczej w pelni sil. Wedlug mnie nawet jezeli zagra, Anderlecht nie strzeli ani jednej bramki na Old Trafford ,poza Nim nie ma tam bramkostrzelnego zawodnika. Spokojnie awansuje MU - jakies 1:0 lub 2:0 majac mecz pod kontrola.
  2. Od poczatku sezonu mowie, ze Celta jest niesamowicie cienka - mieli niesamowity fart z Szachtarem i juz wtedy powinni odpasc, Szachtar zawalil po calosci awans na wlasne zyczenie w rewanzu.W Primera Division totalna padaka, w Copa del Rey osmieszyli sie odpadajac z Alaves zamiast odniesc historyczny sukces i awansowac do finalu XD Sa spore szanse, ze teraz wreszcie odpadna. Nie bedzie to niespodzianka jezeli Genk odprawi Celte, Ja osobiscie na to licze. Kazdy wynik jest mozliwy, Ja nie jestem w stanie go przewidziec na ta chwile. Dopiero gdy sie pojawia sklady na mecz to obstawie.
  3. Schalke mnie bardzo zawiodlo w Amsterdamie. Graja duzo lepiej u Siebie, jednak ten sezon w ich wykonaniu jest slabiutki. Licze, ze to odrobia, jednak bedzie bardzo ciezko. Obstawiam, ze wygraja - nie wiem jednak czy na tyle aby awansowac. Rowniez obstawie po zobaczeniu skladow.
  4. Para Lyon vs Besiktas - tu sprawa jest bardzo skomplikowana. Lyon ma duzo lepszy sklad, pierwszy mecz wygrali ale tylko 2:1. Rewanz w Turcji - to jest podstawowa sprawa. Jezeli chodzi o atmosfere podczas meczow pilki noznej w Turcji to jest inny stan umyslu - ciezko tam strzelic chocby jedna bramke druzynom przyjezdnym.Przekonalo sie o tym wiele druzyn z Europy juz. Podobnie ma sie sprawa w meczach ligi tureckiej. Mecze domowe druzyn tureckich to ich ogromny benefit, duzo wiekszy niz w przypadku meczow domowych ekip z innych krajow Europy. Tutaj rowniez nie jestem w stanie przewidziec kto awansuje, po zobaczeniu skladow i tym jak wyglada mecz ewentualnie cos obstawie.

 

Wedlug mnie szanse w % wygladaja tak:

100% MU

60% Ajax i 40% Schalke

po 50% Celta i Genk

po 50% Lyon i Besiktas

 

Jezeli chodzi o krola strzelcow - zostaly jeszcze maksymalnie 4 mecze do konca LE. Jezeli Teodorczyk lub Ibrahimovic nie strzela nic w rewanzu, to tytul zdobedzie na 99% Edin Dzeko. Nikt go wtedy nie dogoni raczej (spora przewaga nad reszta i malo meczow do konca). Iago Aspas jest zbyt cienki - to nie ta klasa, nie ma szans na krola strzelcow.

 

Coś to 100% marnie gra. Ciekawe jak skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadono Real był lepszy, popatrz na statystyki a wepchnał to sędzia Barcelone do finału w 2009 z Chelsea. Widzę że boli,przypomnij sobie co było z PSG.

 

Ale co ma piernik do wiatraka? To że Barcelonie pomagali to inny temat.

I co to w ogóle za pisanie, "że boli" :crazy:

Fakty są oczywiste - czerwona kartka, której być nie powinno ustawiła mecz, potem jeszcze te gole ze spalonego dokończyły dzieła - jak ktoś tego nie widzi to jest ślepy albo jest ignorantem.

Kolejny raz potwierdza się, że należy w końcu wprowadzić konieczność korzystania z powtórek przy kontrowersyjnych sytuacjach. Już dawno powinno to zostać wprowadzone.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadono Real był lepszy, popatrz na statystyki a wepchnał to sędzia Barcelone do finału w 2009 z Chelsea. Widzę że boli,przypomnij sobie co było z PSG.

Napisz jeszcze, że Maradona kiedyś grał w Barcy, a ogólnie to zażywał narkotyki. :-D Życzę wam porażki hala dzieci, jak zawsze zresztą... ;-) Ja nie mam problemu napisać, że Neymar zachowuje się ostatnim czasem jak rozkapryszony Bachor i nurek, mimo że im kibicuję od zawsze, o twoim Realu się nie wypowiadam, a Ty nie wycieraj sobie gęby Barcy, bo wszyscy widzieli... co się nawyprawiało z Bayernem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz - podsumowujac moj post ze scenariuszami na rewanze LE:

 

1) MU slabo zagral i nie bylo latwo - pomylilem sie, gdyz nie awansowali w podstawowym czasie, potrzebna byla dogrywka.

2) Genk vs Celta - totalne 50/50, dokladnie tak jak to opisalem. Wynik rewanzu oraz rozstrzygniecie dwumeczu caly czas bylo na styku.

3) Schalke vs Ajax - tak jak napisalem; zwyciestwo w rewanzu, jednak jak sie okazalo, nie wystarczajace. Ajax awansowal (wedlug mnie byly szanse 60 do 40 na korzysc Ajaxu).

4) Besiktas vs Lyon - totalne 50/50, dokladnie tak jak to opisalem. Wynik rewanzu oraz rozstrzygniecie dwumeczu caly czas bylo na styku.

 

Ibra, Aspas i Teodorczyk (dzis juz odpadl z LE) bez gola - nie zmieniam zdania oczywiscie - Edin Dzeko zostanie krolem strzelcow LE.

4 gole Ibry i/lub Aspasa w 3ech meczach to nie do wykonania (Dzeko ma mniej minut niz ktoryjkolwiek z nich, wiec potrzebne beda 4 gole zeby go wyprzedzic).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie trzech meczów naraz haha. Gratuluję...

Man.Utd swoje zrobił kolejny genialny mecz zagral Marcus Rashford! Chłopak jest kozakiem, bozyszcze Old Trafford po prostu. Kiwa az miło, jedynie czasem brakuje skuteczności alr ma dopiero 19 lat wiec wszystko przed nim ;)

 

Najbardziej z wczorajszego meczu szkoda ze akcja po której Rashford zagral krzyzakiem, a Pogba przewrotka uderzal nie zakończyła sie golem ajajjaja. Nagroda Puskasa za2017 r by byla gwarantowana!!!

 

Rashford bozyszcze! ;)

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juve też ma długą ławkę.wypada Bonucci czy Barzagli i masz Rugani czy Benatia. Boki tw obsadzone super. Wupada D Alves i masz Liechsteiner. W pomocy tez wiele wariantów.

 

Isco to w ogóle marnuje się w Realu. Nie wiem jak ktos taki moze grzać ławkę... Na miejscu Isco juz bym siw wkurzal ze gra Bale a on grzeje ławkę nieporozumienie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie,Gigi Buffon zgarnia pierwszy raz Lm! ;)

Ja trzymam za  finałem   Juve   Atleti.    Ekipa Simeone  złapała wiatr w żagle.  Oni wiedzą jak grać z ekipą  Zidana która ma jedną  taktyke   .

 

Ktoś  pamięta  ten obrazek?

 

z20148437AA.jpg

 

Reakcja na gola Ramosa ze spalonego.

 

Jestem ciekaw  jak Simeone przygotuje  swoich   na 2 mecz. Zapewne woleli by rewanż  odbył się na bernabeu.

 

Dla Juve  meczyk z Monaco może się okazać  meczami towarzystkimi   jest to obecnie najbardziej zoorganizowana ekipa  od strony defensywnej. To było widać  już w meczach z Porto. Gdy Juve wygrywa pierwszy mecz  1:0   2:0   czy to nawet  2:1   w rewanżu  robią to co Atletico  stają w 16  i wszyscy piłkarze robią  za  murarzy  :D

Juve ma mocno obsadzone tyły, ale pomocników czy skrzydłowych światowej klasy nie ma w rezerwie. To teraz się liczy. Z braku opcji Alves mógłby być wyżej, ale przy kontuzjach w środku pola Juventus mocno straci.

Wszystko to i tak szlag trafi  jak okaże się że trzeba zagrać z przeciwnikiem który gra tak samo jak ty :D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico jeśli teraz nie wygrają to skończą w najbliższych sezonach jak Valencia. Widać, że w tym zespole dobiega końca pewna epoka. Mówcie co chcecie, ale ci drudzy w Madrycie to nie jest klub pokroju gigantów. W Hiszpanii liczą się tylko dwie firmy i liga należy do nich sportowo, a przede wszystkim finansowo. Nie oglądałem ostatniego meczu więc o obecnej formie Atleti się nie wypowiem, ale po meczach z tego sezonu, które widziałem mogę stwierdzić, że bez Griezmanna w super dyspozycji nie mają żadnych szans przeciwko niedawnemu derbowemu koszmarowi. Żadnych. W dodatku istnieje obawa, że oba spotkania będą przez jakiś czas grać w 10 przeciwko 16. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...