Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety nie, chyba, że nie znalazłbyś czasu, to służę pomocą. Proponuję może w nowym typowaniu zrezygnować z pierwszej rundy, która rusza już we wtorek, a wszyscy i tak są zajęci EURO. Nie wiem czy ktoś w ogóle zwróci uwagę na te mecze w LE naszych drużyn (oprócz mnie i kilku innych osób na tym forum), skoro tego samego dnia wielki mecz Polska - Portugalia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby polskie zespoły odpadły na tym etapie w LE. Dlaczego? A tak by się nie kompromitowali w późniejszej fazie. W tej fazie i tak nikt na poważnie nie śledzi tych rozgrywek i porażka 0:10 przejdzie bez echa w eterze (ja dzień po 1 meczach dowiedziałem się, ze Cracovia i Zaglębie się skompromitowały, nie wiedziałem nawet że o coś grają - dobra reklama, marketing nie? )

Cracovia i Zaglebie nie ma marki w Europie, nie ma papierów na grę w pucharach i fajnie byłoby gdyby oni odpadli od razu, dzisiaj.

 

Niby jestem Polakiem, ale chce w końcu jakichś zmian dobrych. A zmiana w ESA37 to głupota. Takie "marki" jak Zaglebie czy Cracovia idą na europejskie salony? Proszę Was.

 

PS. Tak jestem najgorszym Polakiem najgorszego sortu.

Edytowane przez patrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto według ciebie powinien grać w pucharach? Gdyby ESY nie było to tylko chyba Pogoń Szczecin grałaby za kogoś z dwójki Zagłębie - Cracovia. Pogoń byłaby lepsza od nich? Wątpliwe. Cracovia gra w LE, bo Legia zdobyła PP (przegrał Lech).

Mniejsza kompromitacja? Przecież kto będzie chciał, to sprawdzi, która Polska drużyna gra w el. LE lub dlaczego nie gra, a tam bum, porażka w 1. rundzie. Wystarczy, że zrobi to dziennikarz sportowy danego kraju (co jest dużo prawdopodobne) i napisze artykuł dla najpopularniejszej strony sportowej w kraju, kto przeszedł dalej i kogo pokonał.

Polskie drużyny powinny walczyć o punkty do rankingu ligowego, bo niedługo to będzie tragedia. Trzeba wygrywać.

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłłbie chyba w TVP Sport jak ostatnio :) A Cracovia...Słyszałem ostatnio że nie zgodzili się by klubowa TV Macedończyków pokazywała rewanzowy mecz...Pies ogrodnika taki trochę z nich wyszedł,sami nie pokażą a innym nie pozwolą pokazywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłłbie chyba w TVP Sport jak ostatnio :) A Cracovia...Słyszałem ostatnio że nie zgodzili się by klubowa TV Macedończyków pokazywała rewanzowy mecz...Pies ogrodnika taki trochę z nich wyszedł,sami nie pokażą a innym nie pozwolą pokazywać...

Zgodziłbyś aby za darmo pokazywali ? A jakby nie było jest lipiec, wynik pierwszego meczu to zawsze oznacza trochę mniej sprzedanych biletów przy zapewne i tak małej frekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Głównym beneficjentem francuskiego Euro 2016 jest Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA). Według szacunków tejże organizacji przychody z turnieju mogą sięgnąć 1,9 mld euro (za UEFA EURO 2016 Press Kit „100 days to go”), z czego około 1 mld euro zostanie pozyskane ze sprzedaży praw do transmisji TV. Odbywająca się co cztery lata impreza, jest podporą finansów UEFA. Bo wbrew pozorom, organizacja rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy wcale nie przynosi unii związków piłkarskich wielkich kokosów. Wpływy ze sprzedaży praw do transmisji TV, biletów i innego rodzaju praw nie zapewniały w ostatnich latach pokrycia bieżących kosztów funkcjonowania UEFA. Skumulowana strata tej organizacji z ostatnich 3 sezonów sięga 91 mln euro.

https://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/rotator/pilka-nozna-daje-emocje-pieniadze-raczej-zabiera/

Ciekawy artykul chociaz chyba momentami zbyt pochopne wnioski. Trudno uwierzyc ze organizacja LM przynosi  UEFIE strate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lincoln (mistrz Gibraltaru) prowadzi u Siebie 1:0 od 6. minut z Celticiem Glasgow :D

Te eliminacje to jakas jawna kpina jest - juz niedlugo nikt nie bedzie chcial grac, bo nikomu sie to nie bedzie oplacalo ...ze

///

Heh - no i przegrali. Do tego remisy APOELu i Legii (niestety).

Hapoel Ber Sheva (z Meliksonem) ledwo wygral z Sheriffem Tiraspol a grali 3/4 meczu w przewadze.

 

BATE, Dinamo Tbilisi, Qarabag planowo wygraly, Dinamo Zagrzeb prowadzi planowo (aktualnie 50. minuta) i raczej nic im sie nie stanie.

Crevana Zvezda wyciagnela mecz na swoja korzysc. 

 

Salzburg (66. minuta) dalej sie meczy z Liepaja - poki co 0:0.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/rotator/pilka-nozna-daje-emocje-pieniadze-raczej-zabiera/

Ciekawy artykul chociaz chyba momentami zbyt pochopne wnioski. Trudno uwierzyc ze organizacja LM przynosi  UEFIE strate

Wcale nie trudno. LM to coroczna gra o kasę, kluby chcą coraz więcej, straszą UEFA jaką Euroligą a ta się ugina. Sama UEFA traci, kluby zarabiają.  Gdyby kluby dostawały mniej to by zarabiali ale po ostatniej wielkiej podwyżce wypłat sytuacja się zmieniła bo prędzej czy później kluby przyjadą po kasę a LM to także duże koszty.  Dlatego też w kolejnym okresie sprzedaże praw TV należy spodziewać się podwyżek u operatorów bo kwota będzie znacznie wyższa za prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...