Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie - Boruc dostał od dziennikarzy najniższe noty z całego Celticu za mecz z Milanem

Akurat zgadzam się z tym. Pan Artur zawsze bronił niepewnie. To że, od czasu do czasu broni groźne strzały - to akurat nie jest istotne, ponieważ to udaje się każdemu bramkarzowi ( syndrom złego strzału ....) .

Nigdy nie doceniałem Artura. Zawsze udawał wielkiego bramkarza, , nadzierającego się na czasem Bogu ducha winnych obrońców po strzałach przeciwnika :roll: Pewnie chodzi mu o " pokazanie " jaki to on byłby świetny gdyby nie obrońcy ..

Notoryczne złe sklejanie piłki, słabe wyprowadzanie , tragiczne nie zdecydowanie do wyjść z bramki podczas dośrodkowań - to wszystko to jest prawda.

A więc apeluje do Was, fanów Boruca ( nie chodzi mi o prawdziwych fanów Celticu - potrafie to odróżnić ) - dajcie sobie spokój z jaraniem się na Sir Arthura ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo niby ma byc ten apel o przestanie "jarania" sie z Boruca? :shock: Jakos tego nie zauwazylem tutaj. Co do samego Boruca dla mnie wcale nie jest on najlepszym bramkarzem w Polsce jednak na co dzien gra w klubie i dlatego broni w reprezentacji. Licze na to ze w niedlugim czasie zaczna grac i Kuszczak i Fabianski wiec wtedy Boruc juz tak latwo miec nie bedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Natomiast Kuszczak zagrał ładnie. Co prawda miał mało sytuacji, lecz właśnie tym większe brawa dla niego. Dwie wspaniałe interwencje, dzięki którym mecz nie zakończył się wynikiem 4-2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A gdzie FTa obejze Lm :D . Nsport tylko 1 mecz Hd reszta Sd i za co sa ch[beep] ?? :D Ze pokazuja 4 mecze w tym, 1HD reszta sd na zywo, i tylko za to . Wole by Ps pokazywal LM , lepsi komentatorzy studio eh to byly czasy, oby wrocily szybko . LM wygra wg mnie Barcelona . UEfa CUp niewiem kto tam gra . PS pokaze 3 mecze live Nsport 1 ale za to HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) Pamiętam jak nie było jeszcze PSE i drugie spotkanie leciało na kanale INFO/Teleuniwersytet (czy jakoś tak) i podobnie było z Bundesligą.W Pucharze UEFA stawiam na Glasgow Rangers.

 

Moje typy:

Roma-Real 1

Liverpool-Inter 2

Olympiakos-Chelsea 1

Schalke-Porto 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mecze:

FC Liverpool-Inter Mediolan;nSport kanał 60 i HRT2

Schalke 04 Gelsenkirchen-FC Porto;nSport kanał 57

Olympiakos Pireus-Chelsea Londyn;nSport kanał 58

AS Roma-Real Madryt;nSport kanał 59 i CT2

 

Studio:nSport kanał 60 o 20:00

Wszystkie mecze o 20:40

 

Moje typy:

Liverpool-Inter 1

Schalke-Porto 2

Olympiakos-Chelsea 2

Roma-Real 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Liverpool przez ostatnie minuty grał bardzo ładnie. Aż chciało się oglądać. Bramki Kuyta i Gerrarda cud, miód i orzeszki :D Szkoda tylko, że przez resztę meczu wiało nudą. Moim zdaniem mecz The Reds z Interem był najciekawszy ze wszystkich czterech spotkań dzisiejszego dnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...