Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie - Boruc dostał od dziennikarzy najniższe noty z całego Celticu za mecz z Milanem

Akurat zgadzam się z tym. Pan Artur zawsze bronił niepewnie. To że, od czasu do czasu broni groźne strzały - to akurat nie jest istotne, ponieważ to udaje się każdemu bramkarzowi ( syndrom złego strzału ....) .

Nigdy nie doceniałem Artura. Zawsze udawał wielkiego bramkarza, , nadzierającego się na czasem Bogu ducha winnych obrońców po strzałach przeciwnika :roll: Pewnie chodzi mu o " pokazanie " jaki to on byłby świetny gdyby nie obrońcy ..

Notoryczne złe sklejanie piłki, słabe wyprowadzanie , tragiczne nie zdecydowanie do wyjść z bramki podczas dośrodkowań - to wszystko to jest prawda.

A więc apeluje do Was, fanów Boruca ( nie chodzi mi o prawdziwych fanów Celticu - potrafie to odróżnić ) - dajcie sobie spokój z jaraniem się na Sir Arthura ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo niby ma byc ten apel o przestanie "jarania" sie z Boruca? :shock: Jakos tego nie zauwazylem tutaj. Co do samego Boruca dla mnie wcale nie jest on najlepszym bramkarzem w Polsce jednak na co dzien gra w klubie i dlatego broni w reprezentacji. Licze na to ze w niedlugim czasie zaczna grac i Kuszczak i Fabianski wiec wtedy Boruc juz tak latwo miec nie bedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A gdzie FTa obejze Lm :D . Nsport tylko 1 mecz Hd reszta Sd i za co sa ch[beep] ?? :D Ze pokazuja 4 mecze w tym, 1HD reszta sd na zywo, i tylko za to . Wole by Ps pokazywal LM , lepsi komentatorzy studio eh to byly czasy, oby wrocily szybko . LM wygra wg mnie Barcelona . UEfa CUp niewiem kto tam gra . PS pokaze 3 mecze live Nsport 1 ale za to HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) Pamiętam jak nie było jeszcze PSE i drugie spotkanie leciało na kanale INFO/Teleuniwersytet (czy jakoś tak) i podobnie było z Bundesligą.W Pucharze UEFA stawiam na Glasgow Rangers.

 

Moje typy:

Roma-Real 1

Liverpool-Inter 2

Olympiakos-Chelsea 1

Schalke-Porto 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mecze:

FC Liverpool-Inter Mediolan;nSport kanał 60 i HRT2

Schalke 04 Gelsenkirchen-FC Porto;nSport kanał 57

Olympiakos Pireus-Chelsea Londyn;nSport kanał 58

AS Roma-Real Madryt;nSport kanał 59 i CT2

 

Studio:nSport kanał 60 o 20:00

Wszystkie mecze o 20:40

 

Moje typy:

Liverpool-Inter 1

Schalke-Porto 2

Olympiakos-Chelsea 2

Roma-Real 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool przez ostatnie minuty grał bardzo ładnie. Aż chciało się oglądać. Bramki Kuyta i Gerrarda cud, miód i orzeszki :D Szkoda tylko, że przez resztę meczu wiało nudą. Moim zdaniem mecz The Reds z Interem był najciekawszy ze wszystkich czterech spotkań dzisiejszego dnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...