Jump to content
Kolejorz

Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

Recommended Posts

napisałeś swój post z oceną meczu o 23.19 czyli jeszcze przed serią rzutów karnych, więc możesz nie znać wyniku meczu; co prawda w powyższej polemice piszesz coś o karnych - "może ze dwa lub trzy były przedniej marki", ale do tego nie umiem sie odnieść - nie wiem co znaczy że karny miał jakąś markę;

Patrzyłem. Karne to loteria i wcale nie świadczą o wartości, którejś z drużyn.

No bo jak bramkarz fajtłapa, to puści szmaty. Albo gdy znakomity strzelec przestrzeli lub strzelając, zlekceważy bramkarza. To wcale nie znaczy, że bramkarz był świetny, a np. Ronaldo tak słaby.

Moje posty - komentarze - są krótkie, kąśliwe i ekstrawaganckie. A czasami stanowczo za mocne. Nie muszą się podobać, ale mają wywoływać dyskusję. Hmm! Przeważnie jej brak, albo też, jest jej mało. :lol2:

Finał

Tomasz Kuszczak (Manchester United) 325 minut 2 puszczone gole

Jeśli Kuszczak puścił dwa gole i grał 325 minut w finale to ja jestem dziewica meksykańska :lol:

Kosa zrobił to tak: Np. jeśli ManU doszło do finału to napisał finał TOmasz Kuszczak 325 minut i 2 puszczone gole, czy jak daleko zaszła jego drużyna, zawodnik, ile grał w całej edycji LM i ile goli strzelił / puścił

Na pierwszy rzut oka wygląda to, jakby Kuszczak grał w finale i naprawdę 2 gole wpuścił :) No ale skoro takie buty, to sorry. Jestem dziewicą meksykańską, przyznaję się :lol:

Dobrze, że Menchester United wygrał....

Typowanie LM i UEFA CUP?? Typowan i tak jest tyle ile mowi regulamin . Wiec trzeba najpierw ktores usunac, by dac LM I UEFA CUP.

Puchar Intertoto: Pierwsza runda

Cracovia - Szachtior Soligorsk 1:2 (1-0)

I znowu się zaczyna... poprostu ręce opadają.

Co i tak nie zmienia rzeczy, że jeśli chcemy zajść daleko w Europie to musimy wygrywać z takimi przeciwnikami nawet grając w dziesiątkę. Pewnie w Białorusii Cracovia przegra i już nasza drużyna odpadnie w I rundzie Pucharu Intertoto. Ale mam nadzieję, że wygramy i awansujemy :wink:

mam pytanko,kiedy, o której i jaki program będzie na żywo pokazywał losowanie par el. do ligi mistrzów i pucharu UEFA??

Rywalem Wisły Kraków w II rundzie Eliminacji LM jest izraelska drużyna Beitar Jerozolima. Moim zdaniem mieliśmy pecha w losowaniu. Prawdopodbnie trafiliśmy na jedną z najmocniejszych drużyn w II rundzie eliminacji

Awansować napewno nie awansuje, ale przejść II rundę el. LM to chyba można przejść

Przepraszam za post pod postem, ale jeśli moderatorzy uznają to za niepotrzebny post to niech połączą z moim poprzednim :wink:

Rywalem Legii Warszawa w El. PU jest wicemistrz Białorusii FK Homel, a Lecha Poznań zespół Xazar Lankaran - zdobywca Pucharu Azerbejdżanu. Widać, że mamy szczęście do drużyn z Białorusii. Mam nadzieję, że teraz będziemy zwycięscy w meczu i Legia przejdzie dalej, a FK Homel zakończy eliminacje :wink:

Awansować napewno nie awansuje, ale przejść II rundę el. LM to chyba można przejść

No właśnie, że to nie jest takie pewne. Ale dobrze, ze mają trudnego przeciwnika jak marzą o grze w LM to powinni go pokonać.

Beitar to trudny przeciwnik? Wstyd będzie przegrać z nimi. Liga izraelska nie jest jakoś szczególnie mocna.

Chyba z 2 lata temu Zagłębie przegrało z jakąś drużyną z Mołdawii :D Liga Mołdawska tez chyba nie jest jakoś szczególnie mocna :lol: Lepiej niech nasi wylosują silnych przeciwników. Zawsze będzie można się pocieszać że nie mieli szans z przeciwnikiem.

No to wracam po przymusowym odpoczynku :jupi:

Dobre losowania, ale Wiśle z Beitarem będzie trudno

beznadziejnie Wisła trafiła. nie ma szans z mistrzem izraela. nie dosc ze liga silniejsza, to jeszcze Beitar ma w składzie kilku reprezentantów tego kraju, plus: repfrezentant Ghany, Urugwaju i Chile.

Proponuję kontynuować tutaj :arrow:Polskie kluby w europejskich pucharach ;)

Owszem Wisła trafiła na jednego z mocniejszych przeciwników na jakich mogliśmy trafić. Będzie to na pewno ciężki dwumecz, ale musi być zwycięski. Cupiał chce Ligi Mistrzów, minimum fazy grupowej Pucharu UEFA. Mam nadzieję, że do tego czasu Bednarz przeprowadzi jakieś 2 lub 3 poważne transfery(napastnik, skrzydłowy, bramkarz) i do uzupełnienia składu(Łukasiewicz?). Na razie jest tylko doświadczony Singlar, ale Wisła rozmawia z kilkunastoma obcokrajowcami i jak zapewnia Skorża, niektórzy są tak wysokiej klasy, że nie trzeba ich testować. Bądźmy dobrej myśli, pozostał jeszcze miesiąc.

To ma być trudny rywal? Przecież jak Wisła tego nie przejdzie to ze śmiechu jajko zniosę... Pchać się do LM i bać się jakiegoś klubu z Izraela? A co to jest ten Izrael - potęga europejska...? O taaa, już czytałem te [beep]ny speców futbolu Izraelskiego, którzy wypisali mi tutaj kilku piłkarzy (tak to wygląda jakbyście tą ligę oglądali :lol2: ).

Nie jestem fanem Wisły, nie przepadam za polską piłką, ale nie wmówicie mi, że liga izraelska nas przegoniła :lol2:

no przegoniła :P W przeciwieństwie do przedstawicieli naszej ligi, o0ni grali kilka razy w lidze mistrzów po zmianach :P

Jak dla mnie to jest głupie tłumaczenie swojej słabości... No gdyby Oni kogoś poważnego wylosowali to rozumiem, ale na takich jeszcze trafić nie mogli... Przecież to są jakieś płoteczki w światku piłkarskim. No sorry, ale zdania nie zmienię... Inna sprawa, że my rekinami futbolu nie jesteśmy.

Zresztą... mam gdzieś występ Wisły w el.LM. Są ciekawsze drużyny, ciekawsze mecze (nawet lepiej jak nie awansują, bo będą mecze a'la grupa H 07/08 tam gdzie była Steaua i Sparta Praga), no ale obiektywnie rzecz ujmując to nie wierzę, by mogli odpaść z taką drużyną :P Najwyżej jajko ze śmiechu zniosę 8)

no przegoniła :P W przeciwieństwie do przedstawicieli naszej ligi, o0ni grali kilka razy w lidze mistrzów po zmianach :P

Kiedy, bo nie pamiętam?