Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd wiesz ile zarabiał, ile teraz zarabia. Jakie ma umowy itd. Jakoś Juras i Kołtoń woleli się ustawić jednak w Polsacie. 

 

Ale to nie jest temat o dziennikarzu. Więc nie wiem po co o tym wspominać. 

 

Nie wiadomo też do końca na czym ma polegać współpraca z DAZN. To co mówili, było bardzo niejasne. Gal Gromdy w roku jest dosłownie kilka i nie będzie ich więcej, bo nie ma zawodników. Może zostaję tak jak jest, a zagranicą będzie DAZN. Może dalej będzie PPV ale teraz ma DAZN. To że KSW jest w pakiecie to nie znaczy, że już całe PPV podaży w tym kierunku. Zwłaszcza, że DAZN mogło wziąć znacznie popularniejsze gale Tymexu, czy MB Promotion, podpisać umowę z Andrzejem Wasilewskim itd. 

 

Inna sprawa, czy my już jesteśmy rynkiem docelowym, żeby DAZN brało Gromdę u nas. I czy da się na tym coś zbudować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gromada czyli walki na gołe pięści to nie jest nowość i Polska specjalność. Jest na przykład rosyjskie Top Dogs Fighting Championship czy inne. Na Fightklubie mają transmisje z Amerykańskiej federacji. 

 

Gal nie będzie więcej. Bo to jest kontuzjogenny sport, a ilość zawodników jest mocno ograniczona. Będzie tyle ile teraz. 

 

Zobaczymy co wymyślą. Ja wolę jak jest w PPV, 30 zł i płace blikiem i oglądam walki, plus fajna promocja na YouTube. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, darius010 napisał:

 

Gal nie będzie więcej. Bo to jest kontuzjogenny sport, a ilość zawodników jest mocno ograniczona. Będzie tyle ile teraz. 

 

Musisz mieć wiedzę z pierwszej ręki, zapewne od Borka skoro już wiesz ile będzie gal, za ile, gdzie itp. itd.

Szacun.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tracer10 napisał:

Musisz mieć wiedzę z pierwszej ręki, zapewne od Borka skoro już wiesz ile będzie gal, za ile, gdzie itp. itd.

Szacun.

 

Gdzieś mam tego waszego Borka. Oglądałem wszystkie galę i wiem z czym się to je. Z jaką częstotliwością powtarzają się zawodnicy. 

 

To nie jest boks. Zawodnicy przede wszystkim niszczą ręce i to trzeba leczyć. A nie znajdziesz zawodników na ulicy, którzy za 5 tyś wejdą do ringu bić się ba gołe pięści. 

 

KSW robi 12 gal i będzie im ciężko uzupełnić kartę i zachować poziom. Ale to jest KSW. Gromada zostanie przy tym co jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2021 o 23:09, darius010 napisał:

A skąd wiesz ile zarabiał, ile teraz zarabia. Jakie ma umowy itd. Jakoś Juras i Kołtoń woleli się ustawić jednak w Polsacie. 

 

Ale to nie jest temat o dziennikarzu. Więc nie wiem po co o tym wspominać. 

 

Nie wiadomo też do końca na czym ma polegać współpraca z DAZN. To co mówili, było bardzo niejasne. Gal Gromdy w roku jest dosłownie kilka i nie będzie ich więcej, bo nie ma zawodników. Może zostaję tak jak jest, a zagranicą będzie DAZN. Może dalej będzie PPV ale teraz ma DAZN. To że KSW jest w pakiecie to nie znaczy, że już całe PPV podaży w tym kierunku. Zwłaszcza, że DAZN mogło wziąć znacznie popularniejsze gale Tymexu, czy MB Promotion, podpisać umowę z Andrzejem Wasilewskim itd. 

 

Inna sprawa, czy my już jesteśmy rynkiem docelowym, żeby DAZN brało Gromdę u nas. I czy da się na tym coś zbudować. 

DAZN nie mogło wziąć, skoro promotorzy mają ważne umowy z TVP do końca 2022(Wasilewski) i końca 2023 (Borek, Tymex)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...