Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich czekających na codzienną porcję programu do niemieckiej wersji (także innych zagranicznych). Można podejrzeć samodzielnie przez Firefox lub Chrome z wtyczką Windscribe po wybraniu lokalizacji na interesujący nas kraj.

 

Jest to absolutnie legalne, bo kategoria SCHEDULE jest dostępna bez logowania, dla każdego odwiedzającego stronę DAZN.

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał nabyć konto DAZN DE, pierwszy krok to kupić niemiecką kartę podarunkową DAZN jest na to banalnie łatwy sposób, kiedyś już tu opisywany, ale dorzucam szczegóły dla tych co pytali na PW.  Korzystając z Windscribe można dokonać zakupu na startselect.de w cenie 14,99€ (są też za 44,99€ na 3 mies. i za 149,99€ na rok). Płatność nie wymaga posiadania niemieckiej karty bankowej, ani rodziny/znajomych w Niemczech. Można kupić online przez polskie Przelewy24 lub nawet kryptowaluty. Wychodzi 70 zł.

 

Cytat

 

1x DAZN 1 Monatskarte

Zwischensumme 14,99 €

inkl. MwSt. (falls zutreffend) 14,99 €

 

Transaction details:

Transaktionsbetrag: 14,99 EUR

Betrag nach Umrechnung: 70,44 PLN

Währungsumrechnung: 4,70 PLN

Vom Kunden zu zahlende Gebühren: 0,00 PLN

Beschreibung: XXXXXXX StartSelect

 

 

Sposób prosty i co najważniejsze działa na 100%.

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi64, będę wdzięczny jak sprawdzisz mi po podwyżce od lutego czy w fizycznych sklepach nadal można kupić karty w starych cenach.  Daj znać. 
Siostrę bym o to poprosił, ale wiesz jak to jest z kobietami. Ona woli po sklepach z ciuchami chodzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

@andi64, będę wdzięczny jak sprawdzisz mi po podwyżce od lutego czy w fizycznych sklepach nadal można kupić karty w starych cenach.  
 

Są jeszcze dostępne zdrapki na stacjach,  w sklepach.  Dużo 3 miesięcznych zostało jeszcze na stanie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Barcelona - Napoli była nadawana w kanadyjskim DAZN w skromniejszych parametrach europejskich z bitrate 6,5 Mb/s i 50 FPS w dwóch oddzielnych streamach, jeden z komentarzem angielskim, a drugi z francuskim. Reszta serii też ma te parametry zamiast standardowych 8 Mb/s i 60 FPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie , czy ja mogę do kogoś się podpiąć chodzi o abonament dazn.de. We dwójkę taniej. Chyba ze ktos mi opisze jak założyć konto i kupić abonament. Mieszkam w Polsce. I jak z weryfikacją wieku,chodzi o sporty walki,tam trzeba dać numery z dowodu niemieckiego. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, oldskoool napisał:

I jak z weryfikacją wieku,chodzi o sporty walki,tam trzeba dać numery z dowodu niemieckiego. Pozdrawiam 

Nie trzeba wystarczy Polski dowod/ paszport. Tak się PIN tworzy.

Co do założenia konta jest tutaj opisane na tej stronie lub wstecz ;)

Ja mam konto w DE założone przez siostrę  i jeśli chodzi o mnie to nie wchodzę w współdzielenie konta.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 08:28, kingofsouth napisał:

Dzisiaj o 23:00 na DAZN DE "Fury vs Wilder III" ważenie
Z ciekawości chyba sobie to zobaczę PIN do sportów walki już utworzony, mogę oglądać UFC, BOX , Wrestling
 Tak to mniej więcej wygląda:

UFC.jpg

ufc2.jpg

 

W dniu 8.10.2021 o 23:24, kingofsouth napisał:

Fury vs Wilder III ważenie  , zaczynamy
 
1.jpg
 
3444.jpg
 
No i jest Kownacki
 
 
11.jpg
 
 
 
 
3.jpg
 
 

 

W dniu 9.10.2021 o 23:29, kingofsouth napisał:

Sobota w DAZN DE , całkiem ciekawie się prezentuje dla fanów sportu. Każdy coś dla siebie znajdzie

e4de875ceb37795f08d4a7693bfb11b8.jpg83397bd564abd8901d330eb62e8260d6.jpgeadc5dbc4be1778d53523c14c922baed.jpgf3dfb87725f82285bc30cfb81e722850.jpg

 

W dniu 9.10.2021 o 23:45, kingofsouth napisał:

W moim przypadku to był paszport DE :)

 

W dniu 9.10.2021 o 23:48, emes13 napisał:

A orientujesz się może, jak inaczej to obejść? W Telekomie mogłem podać polski numer dowodu osobistego, a tu taki klops.. nigdzie nie mogę znaleźć jakiegos artykułu na ten temat..

 

E: rozwiązałem problem kombinując samemu. Gdyby ktoś miał podobny będąc w Niemczech, wystarczy wybrać opcje „German ID- new” i tam przepisać cyfry, które wskazuje strona DAZN z dolnej części naszego dowodu osobistego. Ostatnią pojedyncza cyferką ma być ostatnia cyfra naszego nr PESEL. Mogłem spokojnie ustalić PIN. 

@oldskoool proszę bardzo ;) 

Nie dziękuj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem paszport PL, więc nie wiem czemu nie działa tobie ;)

Jeden z userów tak napisał :

"rozwiązałem problem kombinując samemu. Gdyby ktoś miał podobny będąc w Niemczech, wystarczy wybrać opcje „German ID- new” i tam przepisać cyfry, które wskazuje strona DAZN z dolnej części naszego dowodu osobistego. Ostatnią pojedyncza cyferką ma być ostatnia cyfra naszego nr PESEL. Mogłem spokojnie ustalić PIN. ""

 

Teraz odpaliłem swoje konto i działa mój PIN, choć dawno nie odpalałem sportów walki 

 

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, oldskoool napisał:

 Wpisuje cyfry z dowodu i ostatnia cyfra z pesel i nie da rady,nawet próbowalem paszport zrobić  .nic z tego

Numer paszportu, ważny musi być. Tak ja robiłem.

Jak wpisujesz paszport, to tylko z paszportu dane. Nie robisz mixa ;) 

1.jpg

https://www.dazn.com/en-DE/help/articles/age-verification-de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...