Skocz do zawartości

Pakiet Eleven w Polsat Box - informacje, problemy itp.


kaeres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, że aż tak kolorowo to nawet w CP nie jest. Pierwsza płatność za niespełna miesiąc - bo należność regulujemy "z góry".

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po 29 za darmo, a następny płatny. A jeśli dezaktywujesz przed płatnym i chciałbyś znów za miesiąc aktywować to już nie ma darmowego m-ca.

 

Jeśli 29 będziesz miał komunikat że tego programu nie ma ..........to dzwoń na infolinię, ja chyba 2 razy dzwoniłem i dopiero ok. godz. 19:00 miałem dostęp.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cykl rozliczeniowy mam od 11 każdego miesiąca - najlepiej zadzwonić lub poprzez icok ( jeżeli jest taka możliwość ) zamówić Eleven po tej dacie ??? Oraz czy 1 miesiąc dalej jest za free - i czy można po miesiącu dezaktywować usługę aby nic nie płacić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykl rozliczeniowy mam od 11 każdego miesiąca - najlepiej zadzwonić lub poprzez icok ( jeżeli jest taka możliwość ) zamówić Eleven po tej dacie ??? Oraz czy 1 miesiąc dalej jest za free - i czy można po miesiącu dezaktywować usługę aby nic nie płacić ???

 

Przekombinowałeś. 1 pełny miesiąc gratis jest tylko przy pierwszej aktywacji. Zgłoszenie deaktywacji pakietu można złożyć dopiero po aktywacji pakietu (status ten jest widoczny w ICOK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak nie do końca:)

 

"Szanowna Pani

Uprzejmie informujemy, że aktywacja Pakietu Eleven Sports HD została przyjęta do realizacji. Zmiana zacznie obowiązywać od dnia 11 października 2017 r.

Natomiast od dnia 11 listopada 2017 r. opłata abonamentowa wynosić będzie 109,99 zł/mies.

 

Uprzejmie informujemy, że ma Pani możliwość aktywacji Pakietu Eleven Sports HD.

Zawiadamiamy, że pierwszy okres rozliczeniowy użytkowania ww. Pakietu jest bezpłatny.

Natomiast od drugiego okresu rozliczeniowego, opłata za przedmiotowy Pakiet to 15 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przekonaj się na własnej skórze. ;)

Gratis otrzymasz pełny miesiąc tylko przy pierwszym zamówieniu. Przy kolejnym nie otrzymasz już gratisu bez przedłużenia głównej umowy. Dezaktywację zgłosisz dopiero od 11 października i dokona się ona w nocy z 10 na 11 listopada. Kolejną aktywację będziesz mógł zamówić 11 listopada z datą wykonania zamówienia 11 grudnia i płatnością 15zl od 11 grudnia. Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Czytałem trochę ten temat, ale gubię się...

Zależy mi na superbowl 4.02, a okres mam od 6.02.

Przedłużyłem w DUK umowę na 3/15 bodajże i od lutego będę płacił. Nie chcę nic zmieniać w tej umowie.

Jest opcja, żeby włączyć Eleven przed tym 06.02? Nigdy tego programu nie miałem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czytałem trochę ten temat, ale gubię się...

Zależy mi na superbowl 4.02, a okres mam od 6.02.

Przedłużyłem w DUK umowę na 3/15 bodajże i od lutego będę płacił. Nie chcę nic zmieniać w tej umowie.

Jest opcja, żeby włączyć Eleven przed tym 06.02? Nigdy tego programu nie miałem.

Pozdrawiam.

Poprzez ICOK sobie włącz Pakiet Eleven Sports. Powinno ruszyć w ciągu 2 godzin. Dodatkowo od 6 lutego do 5 marca będziesz miał ten pakiet gratis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez ICOK sobie włącz Pakiet Eleven Sports. Powinno ruszyć w ciągu 2 godzin. Dodatkowo od 6 lutego do 5 marca będziesz miał ten pakiet gratis.

 

 

Jeśli teraz zgłosisz chęć włączenia kanałów Eleven to będą one u ciebie aktywne od pierwszego dnia kolejnego twojego okresu rozliczeniowego, czyli w twoim przypadku od 6 lutego br.

 

 

 

No i dlatego się gubię ;-)

 

 

Dobra włączyłem, pokazuje tak:

Oczekuje na aktywację z dniem 06.02.2018
 
Ale mam nadzieję, że @swojadroga ma rację :)

 

 

a teraz dopytam o szczegóły haha :D

 

1. Czy ten program jest i na dekoderze głównym i na multiroomie?

2. Skoro od 06.02 do 05.03 bezpłatnie, to do 05.02 15 zł? Czy bezpłatnie?

3. Kiedy kliknąć w ICOK, że już rezygnuję? Obojętnie czy 10.02 czy 04.03, bo i tak do 05.03 będzie aktywne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego się gubię :wink:

 

 

Dobra włączyłem, pokazuje tak:

Oczekuje na aktywację z dniem 06.02.2018
 
Ale mam nadzieję, że @swojadroga ma rację :)

 

 

a teraz dopytam o szczegóły haha :D

 

1. Czy ten program jest i na dekoderze głównym i na multiroomie?

2. Skoro od 06.02 do 05.03 bezpłatnie, to do 05.02 15 zł? Czy bezpłatnie?

3. Kiedy kliknąć w ICOK, że już rezygnuję? Obojętnie czy 10.02 czy 04.03, bo i tak do 05.03 będzie aktywne?

 

ad.1. Pakiet Eleven Sports jest dostępny na dekoderze głównym i dodatkowych.

ad.2. Do 5 lutego 2018r. również bezpłatnie.

ad.3. Między 6 lutym 2018r., a 4 lutym 2018r. musisz zgłosić chęć wyłączenia pakietu z końcem cyklu rozliczeniowego.

 

PS. Kiedy zatwierdzałeś zmianę pakietów, wyskoczyła Ci ramka informująca o zwiększeniu swojego zobowiązania przez co pakiet zostanie uruchomiony w ciągu dwóch godzin. Działa już pakiet?

Albo zamów sobie 3 dniowy dostęp na stronie eleven.

 

Pomijając zupełnie kwestię, że temat dotyczy pakietu Eleven w CP, to po jakie licho ma płacić za coś co legalnie może mieć za darmo? To jest pytanie retoryczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1. Pakiet Eleven Sports jest dostępny na dekoderze głównym i dodatkowych.

ad.2. Do 5 lutego 2018r. również bezpłatnie.

ad.3. Między 6 lutym 2018r., a 4 lutym 2018r. musisz zgłosić chęć wyłączenia pakietu z końcem cyklu rozliczeniowego.

 

PS. Kiedy zatwierdzałeś zmianę pakietów, wyskoczyła Ci ramka informująca o zwiększeniu swojego zobowiązania przez co pakiet zostanie uruchomiony w ciągu dwóch godzin. Działa już pakiet?

ad 3. pewnie chodziło o 6 luty - 4 marca

Sprawdziłem rano, są kanały.

Dzięki za wszystkie porady!

 

@majkel_QQ

Po pierwsze już zamówiłem, a po drugie to dla taty, który nie będzie tego oglądał na kompie:

 

8.6 (...) W celu oglądania Kanałów ELEVEN SPORTS NETWORK konieczne są następujące minimalne specyfikacje sprzętowe:

– Przepustowość: minimalna 400kbps, optymalna 3 MB

– System operacyjny:

Windows: Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7 lub nowszy. Adobe Flash Player 11.0 lub nowszy. Monitor: 1280×800. Co najmniej Pentium 4 2.4GHz

 

Ale dzięki za chęci.

 

 

PS. Ale obsługa kilku cytatów jest denna na tym forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...