Skocz do zawartości

NOWA TELEFONIA komórkowa w Polsat Box


arti123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Aplikacja Oracle dla Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat - największa platforma satelitarna w Polsce, która przygotowuje się do startu z usługami telefonii komórkowej, finalizuje wdrażanie systemu Oracle do pełnej obsługi rozliczeń usług telekomunikacyjnych. Więcej >>>

satkurier.pl

 

Czy to oprogramowanie jest takie dobre :?: Nie interesuję się sieciami komórkowymi więc się pytam. Ciekawe jakie będą ceny :D Szkoda, ze nie napisali kiedy startują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej aby w ogóle nie kojarzyła się z Polsatem.

 

A Tobie "POLSAT" jakoś się źle kojarzy :?::?::?:

 

Bo jak dla mnie to potężna i znana marka ( i to nie tylko u nas) więc co niby w/g Ciebie miało by być w logo :?: - Halo PiSdiś :?: ta marka już sie zeszmaciła więc warto pozostać przy tym co się dobrze kojarzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odkopię temat, bo nie ma sensu "otwierać" następnego.

 

Jak już wiadomo, telefonia Cyfrowego Polsatu ruszy 30 czerwca! Nie będzie nazywała się "Halo Polsat" jak wcześniej podawano, a Cyfrowy Polsat.

 

A tak wygląda logo telefonii:

33a4e82707b33e95.jpg

 

Pozdrawiam.

 

PS. Może by zmienić nazwę tematu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć będzie nosiła Rodzinna Telefonia Komórkowa. Kilka informacji:

Starter: 7 albo 25 zł.

Minuta do wszystkich: 59 gr

SMS do wszystkich: 20 gr

MMS: 50 gr.

Inetrnet: 100kB tranferu 40 gr.

Poczta głosowa lub Centrum Obsługi Klienta: 59 gr/min.

 

Doładowania:

10 zł przedłuża ważność środków o 14 dni

25 zł - o 30 dni

50 zł – o 90 dni

100 zł – o 180 dni.

 

Użytkownik może utrzymać aktywny numer telefonu nawet bez regularnych doładowań, może rozmawiać nie mając środków na koncie – co miesiąc otrzymuje 15 krótkich rozmów za darmo, ma jedną, równą stawkę do wszystkich sieci.

 

A dlaczego nie "Halo Polsat"? Ano dlatego, że Cyfrowy Polsat jest marką bardziej rozpoznawalną.

Operator zadecydował o wprowadzeniu nowej usługi pod tą samą marką, co usługi telewizyjne – Cyfrowy Polsat. Marka Cyfrowy Polsat jest bardzo dobrze rozpoznawalna i ceniona przez Polaków, a ponieważ wprowadzamy usługę podwójną, nie widzimy potrzeby, żeby występowała ona pod dwoma osobnymi markami. Naszym celem jest budowanie jednolitej, silnej marki utożsamianej z usługami multimedialnymi – tłumaczy Dominik Libicki. Cyfrowy Polsat nie wyklucza jednak przywrócenia ogłoszonej wcześniej marki Halo Polsat, w sytuacji uzyskania stabilnej pozycji nowych usług na rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć będzie nosiła Rodzinna Telefonia Komórkowa/quote]

Mam rozumieć, że to oznacza "będzie nosiła nazwę" 8)

 

A tak już konkretnie to:

Operator zadecydował o wprowadzeniu nowej usługi pod tą samą marką, co usługi telewizyjne – Cyfrowy Polsat.

Co dla mnie oznacza, że będzie to Cyfrowy Polsat, a nie "Rodzinna Telefonia Komórkowa", ja tak to rozumiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem starter telefonii CP i od razu wielka wtopa ze strony CP!! Od 12 w południe na komórce widnieje napis: "karta sim nieaktywna". Dzwoniąc na infolinie podaną na stronie CP 0699 00 2222 w słuchawce słyszę: "nie ma takiego numeru". Można jednak dodzwonić się na ogólna infolinie CP. Niestety mimo dwóch rozmów z konsultantem telefon nadal nie aktywny. Jak dla mnie porażka na całej linii.

 

PS

Telefon nie ma simlocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...