Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nowe pasmo. BEFORE PARTY czyli jak nazwa wskazuje jakieś taneczne klipy powinny się pojawić. Nie dość że nie obyło się bez dołączenia gierek to leci standardowa playlista..(...)4fun.tv , nie prościej bylo dać Hit Me?

NIE. Lepiej kantować i zrobić pasmo, które już istnieje ale pod inną nazwą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo belek na środku to MTV Polska miała już takie od września 2004 do marca 2005r. (żółte w ciągu dnia, wieczorami i w nocy brązowe), a pierwsza to w ogóle była z tym Viva Plus.

Tylko, ze w VIVA Plus belki na srodku ekranu byly polprzezroczyste i na tamte lata wygladaly swietnie, a w 4fun.TV\Rebel:TV zakrywaja caly srodek ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnim razem,patrzyłem na program 4funa i widzę,że prawie w ogóle nie ma w nim gierek sms-owych,ale dzisiaj włączam,a tu jednak coś jest.Mi się wydaje,że 4fun,powinien co najwyżej zostawić czat,a z reszty się wycofać,ale chyba tak nie zrobią,gdyż ,,od początku stawiają na interakcję z widzem''.Tak na marginesie,myślałem,że to są ich autorskie aplikacje,ale teoretycznie można by dyskutować,gdyż jak patrzyłem na program TVN-u ,,od hitu do świtu'',to było napisane,że teledyskom towarzyszą zabawy interaktywne,takie jak:Kiedy ślub,życiowa trójka i coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem,patrzyłem na program 4funa i widzę,że prawie w ogóle nie ma w nim gierek sms-owych,ale dzisiaj włączam,a tu jednak coś jest.

Cały czas są gry sms-owe. Nie ma ich tylko w notowaniach i pasmach nocnych. A że nie ma ich uwzględnianych w programie tv, to inna sprawa.

Mi się wydaje,że 4fun,powinien co najwyżej zostawić czat,a z reszty się wycofać

W latach 2004-2006\07 był tylko czat na wizji. Później dowalili aplikacje sms :shock:

Tak na marginesie,myślałem,że to są ich autorskie aplikacje,ale teoretycznie można by dyskutować,gdyż jak patrzyłem na program TVN-u ,,od hitu do świtu'',to było napisane,że teledyskom towarzyszą zabawy interaktywne,takie jak:Kiedy ślub,życiowa trójka i coś jeszcze.

Magazyn "Od hitu do świtu" jest tworzony przez 4fun Media. Stąd te gry w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4funTV króluje teraz dance i co się chwali puszczają dużo kawałków których nie ma na innych hitowych stacjach.

Gdyby nie było tych gier sms, to śmiało mógłbym stwierdzić, że jest to najlepszy polski kanał muzyczny, właśnie ze względu na niespotykane klipy "dance". Teraz już nie ma "Zakazanych piosenek". Ubolewam nad tym, bo w tym magazynie leciało dużo nieocenzurowanych klipów dla dorosłych. Teraz już takich nie spotykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było lepiej (2009), bo w czasie "Zakazanych piosenek" nie było "Kamasutry", a wszyscy wiemy, ile ona ekranu pożera... :/ W 2010 dodali "Kamasutrę", żeby sobie więcej zarobić. Od 23:00 Zakazane piosenki + Kamasutra; 00:00 Zakazane piosenki (bez "Kamasutry"). Tylko oglądałem po północy, bo wcześniej nie warto było. Teraz może być tak jak piszesz - 00:00 Zakazane piosenki + Kamasutra, a "Zakazane piosenki" tylko z nazwy...

 

W "HOT SUMMER" przeważnie nie ma gier sms. Możliwe, że poszybowali po rozum do głowy i w danym stopniu zrezygnowali z gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,niektóre elementy oprawy zgapili,ale na szczęście nie zgapili jednego:WPROWADZANIA DO RAMÓWKI IDIOTYCZNYCH PROGRAMÓW.Miejmy nadzieję,że nie zrobią z sobą tego,co zrobiło MTV Polska.Co do kamasutry to się zgadzam,że sporo miejsca ona zajmowała.Właściwie to tylko czat i ,,kocha,lubi,szanuje'' zajmują mało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście,niektóre elementy oprawy zgapili,ale na szczęście nie zgapili jednego:WPROWADZANIA DO RAMÓWKI IDIOTYCZNYCH PROGRAMÓW.

Swego czasu nadawany był program "Blow Job - The Real Office". Moim zdaniem nie był on zły, a zwłaszcza wersja bez cenzury.

 

W 2009 były relacje z "Flexi Dance Session". Ktoś pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem okazuje się, że w czerwcu stacja notuje rekordowy wynik.

W czerwcu 2012 roku kanał 4Fun.TV oglądało średnio 21,3 tys. widzów, co dało stacji udziały na poziomie 0,40 proc. W ujęciu rocznym stacja notuje wzrost udziałów oglądalności o 35,7 proc. Kanał odnotował także najwyższy w historii udział w rynku w grupie komercyjnej 16-49 lat (17 tys. widzów), który w zeszłym miesiącu wyniósł 0,71%.

 

Rekordowe wyniki oglądalności w czerwcu, 4Fun.tv zawdzięcza przede wszystkim dobrze dopasowanej ofercie programowej na czas Piłkarskich Mistrzostw Europy. W czołówce oglądanych programów znalazły się między innymi: internetowa lista przebojów "Lajk Czart", którą prowadzi Kasia Burzyńska, pasmo muzyczne "Lista życzeń" podczas którego można składać życzenia na ekranie, czy "Polska Top Lista", której gospodarzem jest Jacek Januszko oraz nowy program "Before Party" o charakterze "imprezowym".

Przypuszczam, że w przyszłości oglądalność może poszybować jeszcze bardziej w górę. Stacja zmniejszyła ilość aplikacji SMS na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...