Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie musiałbym w ustawieniach obrazu zrobic takie same na aplikacji i na wyjściu hdmi gdzie jest tv box żeby porównac. W aplikacji mam ustawienia własne obrazu a w hdmi gdzie jest play tvbox ustawienia kino wiec ciężko to porównać ale tu i tu mam obraz ok w C+  Natomiast sam kanał eleven 4K bez HDR wygląda lepiej niż wcześniej z HDR

Edytowane przez Wodzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kiedyś doczekamy się poprawy jakości na pozostałych Eleven...

5 godzin temu, tyrla napisał:

Ja cały czas czekam że w końcu dodadzą jakieś nowe kanały i zastanawiają mnie kanały od 301-309. Ciekawe co z tego wyniknie.

Jakie pakiety telewizyjne masz wykupione w Play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

Moim zdaniem to bez sensu, ale ok. Czyli jak ktoś ma UPC to tych kanałów nie zobaczy ?

Jak miałem tv boxa to testowałem na kablu od upc i jak na kablu od vectry. Na kablu upc wszystkie kanały się nie wyszukiwały bo dekoder nie widział niższych częstotliwości a jak kanały się znalazły to nawet nie były dodane do listy. Kanały z vectry do końca też się nie wyszukały prawidłowo. Jedynie z czym prawidłowo działało to było dvb-t. Myślę że bardziej współpracują z Vectra niż upc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV 80' s fajna muzyka bez reklam w SD , Stars TV z reklamami za to z ostrzejszym obrazem HD.

Dobrze, że Play oferuje w pakiecie podstawowym takie programy. :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

przymierzam się do kupna boxa w postaci: Play Now TV Box 2. Ponieważ ten box nie jest w oficjalnej sprzedaży u operatora (tylko abonament) można go kupić z drugiej ręki, najczęściej z lombardu. I tu nasuwają się moje pytania:

 

1. Skoro ktoś wziął boxa na abonament (24 miesiące) i oddał do lombardu to ten abonament płaci ta osoba a nie ja ? Jakby nie patrzeć to ta osoba podpisała umowę z Play a nie ja.

2. Gdy skończy się osobie sprzedającej okres umowy, to ta osoba musi oddać box operatorowi ?

3. Jeśli nie zda boxu, bo go nie ma, czy Play nie zablokuje go w jakiś "magiczny" sposób, pozbawiając mnie możliwości korzystania z urządzenia ?

4. Czy grożą mi jakie konsekwencje prawne z korzystania tego urządzenia, jeśli ktoś go wziął wraz z umową ? W końcu w umowie jest wpisany nr seryjny urządzenia.

5. Czy w związku z tym że nie będę miał żadnej umowy z Play, to będę mógł w pełni korzystać z urządzenia (Netflix, YT, instalowanie aplikacji, itp.) ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez Krajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...