Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.01.2021 o 19:54, ad22 napisał:

@Ghost12

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher&hl=pl&gl=US

Listuje on wszystkie procesy i umożliwia ich odpalenie.

 

Można sobie np. dvb-t posortować czy włączyć dolby vision:

Clipboard.jpg

 

Niestety ale nie wyszukuje mi poprzez sklep Boxie tej apki,a w Google jest że niezgodny z tym urządzeniem.

 

 

 

Niestety ale nie wyszukuje mi poprzez sklep Boxie tej apki,a w Google jest że niezgodny z tym urządzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zainstalować to: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher&hl=pl&gl=US niestety nie ze sklepu google bo nie jest dla android tv, uruchomić, wybrać opcję tą z obrazka i wyłączyć to sztuczne HDR.
Zainstalowalem z pendrive default_smile.png
Co tam ustawić?
132538da6974199cfdc78cbbec26505a.jpg


773cf6092447582862667ab5db897d6b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz oczywiście. Tyle że nie w tej opcji. SDR na HDR

 

Przy okazji jeśli komuś tuner nie wyszukuje mux8 to w ustawieniach apki HDTV należy zmienić ustawienie kraju z Rosji na Polskę. (W tym samym programie oczywiście)

Edytowane przez Ghost12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie ten launcher to na play boxie trzeba zainstalować żeby móc wyłączyć  tą opcję hdr dobrze rozumiem . Służy on tylko do ustawień grafika pozostanie nadal taka sama jak była i czy jeśli nie jest on moją własnością tylko play to można to robić .Dziękuje za odpowiedź pozdrawiam 

@kingofsouth  którą wersje instalowałeś możesz napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem napisałem do Play, w zakładce- problemy w sprawie udostępnienia Eleven 4K poza systemami na smart tv:  Tizen i webOS i możliwości wyłączenia HDR w boxie.

Nie zainstalowałem pliku, z uwagi na informację , że tego typu zmiany są na własną odpowiedzialność.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie launcher tylko aplikacja która pozwala odpalić pojedyncze procesy zainstalowanych na boxie aplikacji. Cokolwiek tam nie nagrzebiesz reset do ustawień fabrycznych wszystko naprawi. Tak naprawdę w nic nie ingerujesz zmieniasz tylko ustawienia które są zaszyte na boxie tylko nieudostępnione z jakiegoś powodu (np. ograniczeń licencyjnych, widzimisię producenta lub operatora). Nie robisz roota, nie doinstalowujesz żadnych modów, po prostu zmieniasz ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem z pena zainstalowałem wersje 1.9.1

Nie wiem czy dobrze robię ale po zainstalowaniu wchodzę  robię ustawienia  i jak wyjdę z tej apki  to  już jej nie widać  i po włączeniu boxa znaczek hdr10 dalej się pokazuje ok już zrobione no i teraz obraz jest super . Jest widzę opcja dolbyvision  ten tuner to obsłuży bo w tv  mam na netflix tą opcje i działa a jak to jest tu

Edytowane przez Em99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie kanał Full HD Eleven, 15 zł to granda za pakiet Sport.

Jeśli Viaplay oprócz Bundesligii coś ciekawego zakupi a jakość będzie lepsza to może będzie wybrać między tą aplikacja a Eleven.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...