Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Wujek Renault napisał(a):
Jaka wersja oprogramowania? 

nie wiem, nie byłem na PlayLabie...
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ponownie jakieś coś się zawiesza z obrazem po włączeniu rano Boxa -kółeczko sobie się kręci albo spadek jakości obrazu.Jednak te ich ,,dekodery,, czy też sama technologia nadawania jest lipna.Co do samej jakości obrazu gdy wszystko działa dobrze przyczepić się nie można jak i do oferty programowej ,jednak jeśli nie wprowadzą czegoś nowego i bardziej stabilnego sprzęcie do końca umowy -niecały rok ,to raczej zrezygnuje i najwyżej zostawię tylko sam net,gdy korzystałem z 4K Boxa z UPC takich problemów nie było.Dodam że korzystam od nie dawna także z oferty  TV internetowej lokalnego operatora TK Chopin - jeszcze brak zasięgu kablowego na mojej ulicy,ale mimo to żadnych zwiech nie ma i chodzi jakby miało się tradycyjną kablówkę. Ich Box nie posiada bez żadnych tam dodatków , po prostu sama TV- jak bym chciał coś na androidzie to mam to  przecież np.w samym telewizorze.

U mnie ponownie jakieś coś się zawiesza z obrazem po włączeniu rano Boxa -kółeczko sobie się kręci.Jednak te ich ,,dekodery,, czy też sama technologia nadawania jest lipna.Co do samej jakości obrazu gdy wszystko działa dobrze przyczepić się nie można jak i do oferty programowej ,jednak jeśli nie wprowadzą czegoś nowego i bardziej stabilnego sprzęcie do końca umowy -niecały rok ,to raczej zrezygnuje.Gdy korzystałem z 4K Boxa z UPC takich problemów nie było,dodam że korzystam także z oferty intern

Co do nowości w miejscu Clubbing TV nadawany jest Rebel TV w jakości 4K ,ale wydaje się że sama stacja zmieniła nazwę ,jakość oraz zawartość programową ,bo prócz muzyki są pokazywane także programy dokumentalne.Na Boxie Play nadal identyfikuje się jako Clubbing TV





 

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpisywałem umowę to tylko z Boxem była możliwość ,noi chyba tylko na boxie są dostępne wszystkie kanały.Mam zresztą dwa boxy,bo mam multiroom.Chętnie bym ich się pozbył ,ale żeby gdzieś tylko leżały i się kurzyły to też trochę bez sensu,noi nie sprzedam gdzieś tego,bo sprzęt jest tylko wypożyczony na czas umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, viaplayfan napisał(a):

Nie wiem, czy dobry dział. Ale ani to w dziale C+ dla subskrybentów, ani gdzie indziej.

 

W starej ofercie (i ew. nowej na punkty) też będą podwyżki na CANAL+? Czy po prostu nie dojdą te kanały Extra i będą stare ceny? Coś wiadomo?

Mam C+ za 35 pkt. bo nie przerwałem subskrypcji, a w nowej ofercie jest już za 50 pkt. Jak dojdzie Extra to będzie za 60 pkt. oraz 50 pkt. + 10 pkt., natomiast nie będzie 35 pkt. + 10 pkt.

Ewentualnie doliczą nie 10 pkt. a 15 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, piter7790 napisał(a):

Wiem,jakbym pomyślał to bym nie brał ,wychodzi mi to 15 zł więcej.

Też miałem dodatkowy dekoder w multiroom za 15 zł w play. W moim przypadku kara umowna była na tyle niska że bardziej mi się opłacało oddać ten dekoder no i zawsze to jedna umowa mniej. Przelicz sobie bo może Tobie też się będzie bardziej opłacać zwrócić ten dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, viaplayfan napisał(a):

Ok, to podobnie jak w starej ofercie, było 45 zł teraz 54 zł. Tylko tam nie trzeba dopłacać 15 zł za te punkty (kwota pakietu nie jest powiększona o te punkty).

W TNG są punkty, a w MAX złotówki. W TNG taniej i pakietami zarządza się z poziomu aplikacji, a w MAX trzeba dzwonić na infolinię lub napisać na czacie. TNG jest po prostu wygodniejsze i tańsze.

7 minut temu, piter7790 napisał(a):

No właśnie coś myślę nad Chromecast 4 i na nim bym miał aplikację Play jako dodatkowy multiroom.

To już lepiej ten nowy co zaraz będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

TNG jest po prostu wygodniejsze i tańsze.

Wygodniejsze może tak ale gwarancji nie masz że ilość punktów za dany pakiet nie ulegnie zmiany czy koszt dokupienia dokupienia dodatkowych punktów a umowa jest jakby nie było na dwa lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...