Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Play Now jak sama nazwa wskazuje GRA TERAZ. Oglądanie w większości na żywo. Teraz po uzupełnieniu oferty można oglądać nowe kanały STACJONARNIE. A kiedyś dużym atutem była mobilność ich usługi. 

Szkoda, że w ofercie na stronie nie ma wyraźnie zaznaczone, które kanały można oglądać po za domem w sieci Play w aplikacji na telefonie. Taka informacja jest dosyć istotna, aby potem klient nie rozczarował się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2024 o 17:16, Bingo TV napisał(a):

Mam ulotkę która zawiera to, co na stronie, ale ten pakiet nazywa się Telewizja na Start, a tamten nazywa się po prostu StartIMG_4229.jpg?ex=65e0ada0&is=65ce38a0&hm=

Ten pakiet z ulotki był świadczony w starej pakietyzacji Play Now https://www.play.pl/play-expert/porady/play-now-jaki-pakiet-wybrac-sprawdz-liste-kanalow-i-dostepne-opcje

Obecnie jest oferowany w ramachu sługi dodatkowej dla abonentów sieci Play mających umowę na usługę telekomunikacyjną w określonych planach (abonament komórkowy lub internet)

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2024 o 22:57, biguslogus napisał(a):

@swordfish sprobuj wlaczyc tryb samolotowy gdy cos ogladasz

Nic to nie daje. Dochodzi ikonka samolotu na pasku statusu.
Jeszcze raz. Czy jest sposób, aby wyłączyć w oglądaniu pełnoekranowym pasku statusu na iPad Pro? Wcześniej tego nie miałem w Play Now (tylko na TVP GO). Inne serwisy vod są wolne od tego pasku, od razu znika automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś działa kanał WELT na pozycji 804 ? Jest już od dawna na liście ale -niedostępny.Ciekawe jest też że TV Trwam od niedawna w ofercie UPC przeszedł na HD,a w Play nadal SD do tego TVP Seriale w UPC dali w HD,a w Play jeszcze w ogóle brak.Podobno według Wirtualnemedia Play prowadzi rozmowy z TVP na temat dołączenia wszystkich regionalnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, piter7790 napisał(a):

Podobno według Wirtualnemedia Play prowadzi rozmowy z TVP na temat dołączenia wszystkich regionalnych kanałów.

Miałem o tym mówić. Ciekawe czy wtedy pojawią się oficjalnie TVP 1, TVP 2, TVP HD, TVP Seriale.

Trwam chyba jest w HD, wiem że jest od 10 stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście kanałów pod literą W mam Warner, Wonka, WPolsce i Wypożyczalnia. Brak Welt. Jeśli wybieram same informacyjne, to między DW Eng i France24 nie mam Welt.

Dopiero w wyszukiwarce po wpisaniu nazwy kanału mam i jak oglądam np. France24, to w pasku do przełączania kanałów jest Welt.

Po wybraniu odtwarza. Mam stary pakiet Play Now roszerzony o kanały News. A, Polsat News, Polsat News Polityka i W24 nie widzę w aplikacji nawet z kłódką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2024 o 11:44, Nowak napisał(a):

Ktoś może zna oferty przejścia z upc do play internet i tv?

Zależy jaki internet i jaka TV. Internet 1 Gb/s utargowałem na 60 zł, a telewizję TNG 40 dokupiłem później ze zniżką dla klientów Play za 55 zł. Obie umowy na rok. Jakbym brał jednocześnie obie usługi to na pewno poniżej 100 zł. Musisz dzwonić i się targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz umowę na 2 lata, to na rok przed końcem można przedłużyć lub pół roku przy umowie na rok, a więc w grudniu już się łapałeś. Też chciałem mieć tą promocję świąteczną rok za darmo, ale się nie dało, bo na jesieni przedłużyłem umowę na sam internet.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...