Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio dziwny telefon z Play.

Pani zadzwoniła i zapytała czy rozmawia z właścicielem numeru.

Po czym poprosiła o imię i nazwisko.

Nagle się rozłączyła. Już potem nie oddzwoniła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.12.2022 o 19:08, Nolan napisał(a):

ja już odpuściłem, nie idzie oglądać z tym hdr.

nawet jak włączę na stałe DV w manager to nic nie daje

Można ewentualnie na samym TV wyłączyć HDR i dać własne ustawienia obrazu,ale za każdym razem gdy się przełączy na jakieś inne zródło sygnału trzeba ponownie ustawiać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak na szybko podłączyłem boxa pod naziemną i wyszukuje mi tylko część kanałów. Co ciekawe jest jakiś kanał z muxa 1 na przykład, a innych z tego muxa brakuje. Ogólnie tylko 19 kanałów mi wyszukało. Ten Box tak wybitnie nie ogarnia naziemnej czy o co może chodzić? Dodam, że maszt widzę z okna, antena Barczaka 6LOG HV - 12 elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ich własną listę kanałów ustaloną odgórnie przez Play. Pomija MUXy lokalne, eksperymentalne i zagraniczne. Sprawdź w aplikacji HDTV - tam wyszuka wszystko. U mnie na głównej liście wyszukuje 23 kanały, a w HDTV mam kanałów naziemnych chyba ze 100. Na liście głównej nie zapisuje MUX 8, MUXu Winnickiego, MUXu Bcast i czeskich muxów. Wybiera tylko kanały, które może dopisać do ustalonej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2022 o 09:07, lakiman napisał(a):

Ja bym chętnie wymienił na V3, ale skoro HDR nie załącza się automatycznie tylko jest "wieczny" na razie nie interesuje mnie aneks ani wymiana dekodera i pozostaję na  nieokreślonym po zakończeniu ponad rok temu umowy- cały czas płacę 10 zł.

Przy V1 i V2 na telewizorze 4K/ HDR kolory były blade przez włączony HDR.

U rodziców w telewizorze Full HD przystawka V2 się dobrze sprawdza.

W umowie jest oddanie BOXa po zakończeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przedłużaniu umowy można uzyskać niższą cenę niż na stronie?

Ile kosztowałby pakiet rozszerzony i Viaplay razem?

Obecnie mam pakiet normalny 60 kanałów, pakiet News i Viaplay za 25 zł. Na sporcie mi nie zależy, Viaplay mogę mieć ograniczony do filmów. Chciałbym mieć nadal dostęp do kanałów informacyjnych. Strasznie mnie spamują mailami i smsami, abym koniecznie przedłużył już teraz do końca lutego, bo Viaplay drożeje od marca, a tak mam szansę mieć dostęp tańszy przez kolejne dwa lata. Umowę aktualną mam do marca 2024. Sport nie jest dla mnie "must have". Premier League i F1 może zniknąć, bo nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oferty nie wymieniają PL, F1 i KSW. https://www.play.pl/nowy/oferta/play-telewizja/przedluz-umowe

Wezmę u nich chyba Podstawowy+ wątpię by zaproponowali cos lepszego.

65 zł + 30 HBO + 20 PSP na 3 miechy do czasu bezpłatnego Eleven Sport (akurat ligi się pokończą) da 115 zł potem od sierpnia dopiero 30 czyli 125. W przerwie ligowej zamiast PSP - pakiet Extra

Dobrze policzyłem czy cos pomyliłem?

 

Już teraz miałem mieć C+ na pół roku ale nie mogłem aktywować a potem ta opcja Canal+ na poł roku znikła

O obecnie Play Now i C+Online = 135 bo ma Extra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lacroix napisał(a):

Te oferty nie wymieniają PL, F1 i KSW. https://www.play.pl/nowy/oferta/play-telewizja/przedluz-umowe

 

Natomiast, w treści smsa już są wymienione:

"Przedłuż umowę na Play Now TV z VIAPLAY i zyskaj pewność stałej ceny przez kolejne 2 lata. W VIAPLAY szeroki wybór filmów, seriali, programów dla dzieci, rozgrywki sportowe m.in. Premier League, Bundesliga, Liga Europy UEFA, walki KSW, a od marca również wyścigi FORMUŁY 1 na żywo! Oferta dostępna do 28 lutego 2023. Zapraszamy do Salonów Play lub na infolinię *500. Pozdrawiamy – Zespół Play."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma ofertę promocyjną "PLAY NOW TV BOX - oferta podstawowa z Viaplay i pakietem News w cenie abonamentu". W opisie jest, że od 25.miesiąca wzrasta cena za Viaplay o 15 zł. 

Jaką ofertę zaoferują mi przy przedłużeniu? Teraz jak skończy mi się terminówka cena wzrośnie mi z 25 zł do 40 zł. 

I do jakiej wersji Viaplay będę miał dostęp od marca - Filmy i seriale, Medium czy Total?

Jak zaczną kombinować zrezygnuję kompletnie z Play Boxa, a TVN24 i Biznes24 wezmę z pakietu Fun&News z C+ Online za dodatkowe 20 zł, a filmy z Viaplay bezpośrednio od Szwedów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...