Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta totalnie odklejona od rzeczywistości. Nie ma polsat news polityka,4fun dance czy też clubbing tv gdzie ten kanał jest darmowy w serwisach fast. Nie warte tych 20 zł tym bardziej że nie wszystkie kanały działają z dowolnym internetem (tv6,fokus tv,tvp sport itp) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz brać, ale w podstawie jest Viaplay Medium, a dopłata do Total to 15 zł. W podstawie jest też Eleven i C+ Filmy i seriale, ale nie widzę dopłaty do C+, a powinna być jakby ktoś chciał cały pakiet. Może w trakcie zamawiania da się podmienić C+ Filmy i seriale na C+. Widzę, że jest też w podstawie Cinemax i FilmBox.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Pytałem Play o tą ofertę i nic o niej nie wiedzą. Zresztą wystarczy spojrzeć na tabelkę, na pewno nie robił jej Play. Ta oferta raczej nie istnieje.

 

846808_1.jpg

 

Natomiast ta tabelka wygląda już lepiej.

 

846808_1.jpg


Jest taka oferta u przedstawiciela handlowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak, chcą nałapać abonentów i żeby potem tyle płacili. To nie CANAL+.

 

A 170 zł za większość kanałów ogólnokrajowych i światłowód (czego w CANAL+ się nie dostanie) to...

 

Sam będę czekał, obserwował mikołajkową ofertę, bo mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wiedzą kto do jakiej sieci jest podłączony, ale nie wiedzą do kiedy i idą tylko do tych mieszkań gdzie jest dostępny Play, ale aktualnie jest umowa z konkurencją lub jest brak umowy. Oferta niedostępna dla klientów Play z internetem i telewizją, a dostępna dla klientów Play z usługą głosową i wtedy jest jeszcze ta dodatkowa zniżka 20 zł.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaon właśnie zapowiedział box z nowym S905X5M i Android TV 14 na przyszły rok wyprodukowany dla Vodafone. Kaon to producent współpracujący także z Play, więc jest duże prawdopodobieństwo, że w przyszłym roku wyjdzie Play Box TV (v5), bo Play co 1-2 lata wypuszcza nowy box, a poprzedni jest z 2023.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2024 o 17:33, blaugrana18 napisał(a):

Czy ktoś przedłużał umowę w play ostatnio i dostał pakiet max za 65zl ten do 215kanałów i 6 miesięcy za darmo? Aktualnie mam za 25zl podstawę z viaplay i zastanawiam się czy brać te ofertę z pakietem telewizja max premium. 

Podbijam pytanie. Mam analogiczny pakiet z viaplay za 25zł/m-c z tym że dla mnie bardziej interesująca jest telewizja nowej generacji z 30 pkt. za 45zł (punkty chetnie wymieniłbym na dopelnienie do viaplay total i polsat sport premium). Pytanie czy komuś udało się przedłużyć z 6 miesiącami za freeko ? Jest też może opcja samej telewizji bez dekodera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Każdy dostaje box, ale przecież nie musisz używać, a nawet rozpakowywać. Pakietami zarządzasz w aplikacji na TV.

Właśnie się zastanawiam nad ofertą z Playa tylko nie chcę dodatkowych pudełek tylko wszystko chcę oglądać na Appel TV. I ma pytanko czy można wszystkie kanały sportowe oglądać na aplikacji bo na nich mi najbardziej zależy, oraz czy wszystkie kanały sportowe maja 50FPS w aplikacji Play??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...