Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że też wybierają. Np. kończy się sezon w piłce nożnej, można zrezygnować z CANAL+.

Stara oferta też się na tym opiera. Można jeden miesiąc brać CANAL+, drugi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też zrezygnować z PSP, Eleven lub innych pakietów.
Dokładnie, dla mnie CANAL+ bez Premier League to najlepszy przykład. Dwa miesiące zimą za dużo tam nie ma i dwa miesiące latem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brać, aby mieć jednocześnie Eurosport, Polsat Sport i Polsat News? Jest oczywiście pakiet sport z Eurosportem i Polsat Sportem oraz osobno pakiet z Polsatami, gdzie jest jednocześnie Polsat Sport i Polsat News. Dla mnie bez sensu, bo dublują się niepotrzebnie kanały w pakietach.

Napisałem o paczce BBC. Kanały BBC są w info, w lifestyle, w filmach/serialach i w dokumentach. Tak naprawdę interesują mnie 2 kanały - BBC News i BBC Earth. Znów muszę brać kolejne dwa osobne pakiety - info i dokumenty.

 

Tego info nie rozumiem. Dlaczego nie wrzucą tam osobno wszystkich informacyjnych razem z Polsat News? I dlaczego za Polsat News Polityka i Wydarzenia 24 każą wykupywać pakiet Polsat, skoro są bezpłatnie w naziemnej?To samo z pakietem TVP. Dlaczego nie mogę mieć w podstawce kanałów naziemnych? 
 

Jak dłużej się przyjrzeć, ostatecznie dla zainteresowanych Eleven, Eurosport, Polsat Sport, Polsat News, BBC News i BBC Earth wychodzi, że lepiej brać Max Premium. Chyba, że jesteście mi w stanie ułożyć pakiet z punktów TNG poniżej ceny za Max Premium.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena droższego MAX z  Eleven  i droższego TNG jest ta sama i masz 45 pkt. w których zmieścisz te pakiety i jeszcze coś dorzucisz. W TNG chodzi o zarządzanie wszystkimi pakietami w aplikacji, a w MAX tylko pakietami dodatkowymi i przez telefon. MAX jest dla byłych klientów UPC, którzy mieli tam w pakiecie podstawowym prawie 200 kanałów i dokupowali tylko pakiety dodatkowe. TNG jest głównie do usług streamingowych, a telewizja jest tylko dodatkiem w postaci małego pakietu podstawowego i kilku pakietów tematycznych. To jest ta różnica między MAX a TNG i każdy wybiera to co mu bardziej pasuje.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Tego info nie rozumiem. Dlaczego nie wrzucą tam osobno wszystkich informacyjnych razem z Polsat News? I dlaczego za Polsat News Polityka i Wydarzenia 24 każą wykupywać pakiet Polsat, skoro są bezpłatnie w naziemnej?To samo z pakietem TVP. Dlaczego nie mogę mieć w podstawce kanałów naziemnych? 

Nie ma, ponieważ jak się przyjrzysz, te kanały mają oznaczenie „3”-oznacza ono, że kanały te są dostępne tylko na internecie Play, UPC i Vectra, dlatego nie są w pakiecie Optymalnym TNG. TNG powstało głównie z myślą o serwisach streamingowych dostępnych wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej rozumiem tą ofertę. Część kanałów na sieci własnej, inne tylko w dekoderze. Tu nie możesz nagrać. Tego nie możesz cofnąć. Więcej gwiazdek i ograniczeń niż gdy startowali z usługą parę lat temu.

Mnie jako odbiorcy nie obchodzą licencje czy prawa autorskie nadawcy. Skoro operator chce, abym korzystał z usługi swobodnie wszędzie w każdym miejscu i na dowolnym urządzeniu, niech mi to zapewni. Jeśli nie jest w stanie tego zapewnić za cenę X, niech da cenę X+Y, a ja zdecyduję, czy zostaję, czy zmieniam na inną firmę.

Niech przestaną wciskać głupoty w reklamach, że mam nagrywanie i szeroki wybór kanałów wszędzie. Cofanie się do oglądania telewizji, gdzie muszę pilnować ramówki i mam tylko lektora, nie interesuje mnie. Skoro nadawca na ekranie pokazuje, że audycja jest dostępna z napisami, chcę je włączyć. Skoro nadawca ma kilka ścieżek dźwiękowych do wyboru, proszę mi je również dostarczyć. Jedynie nie trzeba mi przesyłać telegazety.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 20:46, mopik napisał(a):

I na liście dostępnych pakietów też masz ciągle po staremu? Bo mi okres rozliczeniowy zmienił się równo z dniem wprowadzenia tych zmian i nie mam już C+ za 35pkt, tylko te dwa nowe podzielone pakiety?

W dniu 25.03.2024 o 07:26, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Dzisiaj mi się odnowił pakiet po starej cenie 35 pkt.

Dzisiaj ponownie mi się odnowił pakiet po starej cenie 35 pkt. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od godziny widzę że można nagrywać większą ilość kanałów (np. TVP, Polsat, TVN itd.).

Mimo że w OSD widnieje informacja że nagrywanie jest niedostępne to wystarczy nacisnąć REC na pilocie,również można planować nagrywanie wybierając daną nadchodzącą audycję w EPG i nacisnąć REC na pilocie.

 

(działa mi tak na BOX TV; wersja aplikacji: 2.14.8)

20240425_132827.jpg?ex=662b9003&is=662a3

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wolfik186 napisał(a):

od godziny widzę że można nagrywać większą ilość kanałów (np. TVP, Polsat, TVN itd.)

mimo że w osd widnieje informacja że nagrywanie jest niedostępne to wystarczy nacisnąć REC na pilocie,
również można planować nagrywanie wybierając daną nadchodzącą audycję w EPG i nacisnąć REC na pilocie

 

(działa mi tak na BOX TV; wersja aplikacji: 2.14.8)

20240425_132827.jpg?ex=662b9003&is=662a3

Jakie kanały można obecnie nagrywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...