Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem mam na liście. Nie wiem kompletnie jak można je zamówić z poziomu starego Play Boxu na starej pakietyzacji. Nie wiem jakie są ceny za Cinemaxy, jeśli chciałbym z nich skorzystać. Ale jeśli są bez napisów i bez ścieżki oryginalnej, to dla mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dla posiadaczy HBO Max, to zupełny absurd. Filmy Cinemax są w ofercie HBO Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja trochę w temacie a trochę nie. Szukam porady.

Obecnie jestem w UPC

- Pakiet tv max Premium

- Cienemax, HBO max, Filmboc

- internet 1gb/s

- multitoom 

Za wszystko place niecałe 174 zł. Umowa kończy mi się w tym miesiącu. Dzwoniłem to oferta na przedłużenie taka sama za kwotę 184 zl.

No i tu pytanie czy w tej cenie( a najlepiej niższej) da się ogarnąć tv+internet w play?  Dodam tylko,że już jestem klientem play(telefon).

 

Pytałem na infolinii i w salonie to nie mogli mi przedstawić konkretnej oferty po pod danym adresem są usługi UPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle Ci napiszę, że mi w UPC za to samo + Pakiet Sport (Eleveny) i Polsat Premium i Viaplay proponowali ...za ok 140 zł.

I wymianę modemu na nowcześniejszy.

Sportowe usługi mam już w umowie i z 750 mb/ s płacę ok 114 zł i jeszcze  Viaplay w umowie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ratasdejwwywalili twoje pytanie do kosza, to tutaj ci odpowiem, bo akurat i tak ma to związek z tym tematem.

Cytat

Łączna wartość ulgi w okresie obowiązywania 72.12. Czyli wychodziłoby około 30 zł  zwrotu?

Niemożliwe. UPC/Play ma jedne z najwyższych ulg spośród wszystkich operatorów. Jak przedłużałem umowę na internet na rok i zapomnieli anulować mojego wypowiedzenia, to dostałem wiadomość, że muszę im zwrócić ponad 4000 zł. Na umowie masz wyszczególnione ulgi za każdą usługę. Znajdź ulgę za multiroom i pomnóż przez 5, bo 5 miesięcy ci zostało tej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, lakiman napisał(a):

Za kilka lat Eurosport1?  😉

Eurosport 1 już jest w nowej ofercie :P

34 minuty temu, tyrla napisał(a):

Zapewne będzie w pakiecie Sport. Pytanie co z Eurosport 1 ?

Przecież jest w nowej ofercie ale tylko na dekoderach Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...