Skocz do zawartości

Usługi dodatkowe w Cyfrze+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam sugiestie dla Mr. Orbity, żeby nie "zamykać" różnych śmieciowych postów (piszę tak ogólnie), tylko od razu kierować we właściwe miejsce (do kosza :) ) !

 

Wtedy na forum będzie czysto.

 

Nie próbowałem jeszcze, ale chyba w tematach z kosza też można dalej dyskutować (jeśli nie proponuję to umożliwić)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co złego w tym temacie. Niech sobie żyje. I nie wiem gdzie tu sobie sam @burli odpowiada - pytanie brzmi (przypomnę), czy są jakiekolwiek usługi poza kanałami interaktywnymi w C+ i czy znaleziono zastosowanie dla slotu na kartę bankową.

 

Na dyskusje w Koszu odpowiadać nie można i jest to celowe - po co ciągnąć dalsze kłótnie (a takie posty trafiają tam najczęściej). Tematy są tam ku przestrodze innych śmiałków próbujących mnie ruszyć :P

 

Koniec OT. Jeśli OT poleci dalej, to część postów poleci w kosmos.

 

Wracając do tematu - C+ chyba niestety o tych usługach dodatkowych to zapomniała i slot karty bankowej w Mediasatach się zakurzył :lol:

Platformy cyfrowe (zarówno C+, jak i CP) zbytnio zawierzyły możliwościom TV cyfrowej - planowano ogrom serwisów interaktywnych, możliwości sprawdzania konta z tunera, zlecania przelewów itp., a teraz widać jak jest - został otwór z przodu tunera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...