Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wole jego niż głupawe teksty i śmiechy Kamila Stocha podczas komentowania wczorajszego turnieju 4 Skoczni w programie 1. Wielki gwiazdor i na wszystkim się zna a nawet nie zakwalifikował się do czołowej 50.

Oczywiście życzę mu jak najlepiej w końcu reprezentuje nasz kraj ale z komentowania niech lepiej zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porownuj Stocha do Chruscickiego. Stoch komentowal pierwszy raz i pewnie ostatni, a Chruscicki robi juz to kilkadziesiat lat i jeszcze sie nie nauczyl. W ogole komentowanie w Eurosporcie to dramat (oprocz biathlonu i snookera, tenis jeszcze ujdzie, chociaz ten dziadek mnie denerwuje). A juz eksperci od Bundesligi to smiech na sali. Szczegolnie Tomasz "yyy,yyy" Klos :D, Murawski i Terlecki nie lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komentatorów skoków w Polsce najlepszy jest Marek Rudziński. Kolejno po nim jest Chruściński-może i robi błędy,ale komentuje tak po chłopsku normalnie. Na 3 miejscu wg. mnie jest Szaranowicz,który polskie skoki widzi przez "różowe okulary" i uważa że Stocha czy Małysza stać na miejsce na podium :). No i został Szczęsny i Snopek-komentatorzy najgorsi w ogóle w całej Polsce. Jak oni komentują to mi się nie dobrze robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego @lucaninho, Rodziński jest dobry ale najlepszym komentatorem skoków był i jest Krzysztof Miklas - tylko on potrafi stworzyć atmosferę, z którą zawsze skoki będą mi się kojarzyły.

Nie wiem jak dla was ale dla mnie to mistrzostwo świata:

 

 

A Bodzio Chruścicki - nie wiem czemu tak ostatnio komentuje... i to tylko skoki w "ten" sposób. Przy biegach czy kombinacji komentuje na luzie i jest super. Czyżby na koniec kariery dopadł go stres dużej widowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja również ostatnio coraz częściej oglądam skoki na 'Jedynce'. M.in. z powodu komentarza. No ale można się jednak przyzwyczaić.

Ja już nie wiem gdzie oglądać. Na Eurosporcie Chruścicki ciśnie po moich ulubieńcach z Bułgarii, USA czy Kazachstanu ("No, on nie umie skakać"), na TVP1/Sport dobija mnie Szczęsny, wielki ekspert, który potrafi tylko powtarzać ciągle te swoje "mądre" teksty. Chyba przerzucę się na ARD HD ( tylko trochę na nie poczekam :/ ), bo na Ojroszporcie jakość jest jak na VHS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Łukasz -ten twój Miklas to poziom Szczęsnego czyli dno.A jakby był taki dobry to by komentował. A jeśli chodzi o komentatorów Bundesligi to w porządku są Lach Borek no i ten Janisz,ale eksperci to klapa,każde ich zdanie jest zaczynane yyy. Tylko raz był super ekspert Gilewicz,ale teraz podobno komentuje w Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pisząc Ojroszport miałem na myśli ten VHS-owaty kanał na Astrze. Na Eurosport HD nie mam zamiaru wydawać 5 zł co miesiąc. A w HD są conajmniej 2 konkursy - Zakopane. Igrzyska też muszą być w HD. No i Niemcy swoje coś pewnie dołożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Janku, Zakopane nie będzie w HD (no chyba że jakimś cudem ESP dogada się z TVP, w co wątpię - ostatnio są w dość napiętych stosunkach) - rok temu Zakopane w ESP HD szło w upscale'u. A tak nawiasem - Puchar Świata w skokach narciarskich był już realizowany w HD - a dokładniej 3 konkursy z Engelbergu (18-20 grudnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ostatnio coraz częściej oglądam skoki na 'Jedynce'. M.in. z powodu komentarza. No ale można się jednak przyzwyczaić.

Ja już nie wiem gdzie oglądać. Na Eurosporcie Chruścicki ciśnie po moich ulubieńcach z Bułgarii, USA czy Kazachstanu ("No, on nie umie skakać"), na TVP1/Sport dobija mnie Szczęsny, wielki ekspert, który potrafi tylko powtarzać ciągle te swoje "mądre" teksty. Chyba przerzucę się na ARD HD ( tylko trochę na nie poczekam :/ ), bo na Ojroszporcie jakość jest jak na VHS.

Właśnie. Ja też mam problem. Nawet 1/4 wczorajszego konkursu oglądałem na ARD.! A mamy chyba podobne 'upodobania', bo też bardzo lubię oglądać skoczków z 'egzotycznych' krajów.

A p. Chruścicki sam się przekonał: Wczoraj jakiś skoczek skoczył chyba 102-3m. Chruścicki powiedział, że na pewno nie da mu to awansu. No a jednak skoczek awansował... Trochę za szybko ocenia książkę po okładce.. Tak samo z miarą odległości.. +5m często..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

On tak zawsze... Z góry wie, że się nie dostanie. A podczas kwalifikacji do Obersdorfu mówił o swoich "faworytach" do odpadnięcia. :evil: I tu kolejny problem - :censored: reklamy. Tak jak się spodziewałem wywalili skok Pavlova :( (na szczęście przeskoczyłem na ARD HD :P ) oraz prawie cały Muellera.

 

Zakopane nie będzie w HD (no chyba że jakimś cudem ESP dogada się z TVP, w co wątpię - ostatnio są w dość napiętych stosunkach) - rok temu Zakopane w ESP HD szło w upscale'u.

O upscalu wiem, chodziło mi o realizowanie zawodów w HD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale wiadomo - ja wolę widzieć skoki, a konkretnie te dłuuugie . :)

A Eurosport - ma ciekawe transmisje, m.in Beach Soccer, snooker, czy piłka nożna i za to go lubię, no ale traci u mnie na skokach, oczywiście oprócz kwalifikacji, które tylko tu mogę obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chodzi o ARD czy ZDF to tam są denerwujące ciągłe zbliżenia na ryje Niemców. I tu nie chodzi tylko o skoki. Ten Naród Niemiecki z tymi ryjami jest jakiś zboczony. Jeszcze bym mógł popatrzeć na Panie, ale u Niemców... to chyba nie ma na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ojroszporcie jakość jest jak na VHS.

Nic dziwnego jeśli dosyłem jest analogowy Eurosport z Astry. Jednak trzeba zaznaczyć, że na analogowym Eurosporcie jakość obrazu jest bardzo dobra. Niestety jeśli wymuszają 4:3 przez panscan to obraz traci na jakości ale i tak nie jest źle. Na cyfrowym rzeczywiście jest średnio z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs z Zakopanego w zeszłym roku faktycznie na Eurosport HD leciał tylko w 16:9, pomimo że TVP HD transmitowało to w jakości HD. Ale w tym sezonie zawodu z Engelberga były już na Eurosporcie w jakości HD, więc może i z Zakopanego tak pokażą.

 

Na ARD HD też z tego co widzę turnieje lecą tylko w 16:9, ale i nawet jakby były w HD to sobie nie pooglądam bo graty od Nki sobie nie radzą z prawdziwym niemieckim HD i obraz na ARD HD, Arte HD, ZDF HD i EinsFestival HD wyświetlany jest skokowo. Nie da się tego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Eurosporcie często zapominają przełączać format na 4:3. Dziś w trakcie kwalifikacji skoków narciarskich było podobnie.

e4b5b0f4f6d5348cmed.jpg

Mogłoby tak zostać do końca. W letterboksie lepiej się ogląda niż w wymuszonym 4:3. Czasami nie widać nawet skoczka na rozbiegu. Moim zdaniem specjalnie denerwują ludzi formatem 4:3 by ten co chce 16:9 miał do niego dostęp dopiero po wykupieniu abonamentu na Eurosport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...