Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS: Wiem, że byś chciał na jedyne takie widowisko w swoim życiu mieć bilet, ale nie musisz się wyżywać na tych , którzy mają.

 

Spokojnie jestem kibicem ale nie tego co się dzieje w polskiej piłce że trener to analfabeta i [beep], prezes jest skorumpowany a połowa zawodników grających w reprezentacji nie zna ojczystego języka, a przynajmnie nim się nie posługuje na codzień. Pamiętam piękne chwile 2 eliminacji jak graliśmy z Walią wyjazd czy go z Anglią ale tak jak mówie to co dzis się dzieje mnie mocno zniechęciło do oglądania meczów reprezentacji PZPN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jestem kibicem ale nie tego co się dzieje w polskiej piłce że trener to analfabeta i [beep], prezes jest skorumpowany a połowa zawodników grających w reprezentacji nie zna ojczystego języka, a przynajmnie nim się nie posługuje na codzień. Pamiętam piękne chwile 2 eliminacji jak graliśmy z Walią wyjazd czy go z Anglią ale tak jak mówie to co dzis się dzieje mnie mocno zniechęciło do oglądania meczów reprezentacji PZPN

 

Ja tez jestem zaniepokojony tym co się dzieje w PZPN ,ale nie pozwolę obrażać trenera Smudę,jeśli chodzi o dobór zawodników to mamy bardzo mały wybór ,a to niestety po części jest wina PZPN i byłego trenera Beenhakkera który nadmuchał za bardzo balon i wszystko bardzo szybko pękło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

 

a połowa zawodników grających w reprezentacji nie zna ojczystego języka, a przynajmnie nim się nie posługuje na codzień.

A jeszcze ok 10 lat temu narzekaliśmy że piłkarze z polskimi korzeniami grają dla obcych reprezentacji narodowych ( przykład Klose ) czy młodzieżowych ( Podolski ),a tacy Turcy zrobili skauting wyszukiwania piłkarzy za granicą ( kilku piłkarzy grało min. w niemieckich młodzieżówkach , a później trafiło do reprezentacji Turcji ) i efekt jest już widoczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UEFA ogłosiła pełną listę nazwisk asystentów arbitrów oraz dodatkowych asystentów, którzy dołączą do 12 sędziów już wybranych oficjalnie do prowadzenia meczów podczas UEFA EURO 2012. :smile:http://pl.uefa.com/uefa/footballfirst/matchorganisation/refereeing/news/newsid=1774686.html :)

A gdzie polscy sędziowie? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wasze opinie o piosence Oceany - "Endless Summer" która jest oficjalną piosenką EURO 2012 ? Jak dla mnie lekka klapa. Jak sobie przypomnę choćby "Feel the rush" z ME 2008, czy jak dla mnie świetną "Force" z Euro 2004 to, aż szkoda tego "naszego" hitu. Miałem nadzieję na coś lepszego - ale tragedii też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refren?? Przecież cała piosenka sklada się ŁOOO,eeee.. to jest tragedia.. piosenka powinna coś za sobą nieść,jaką treść,wartość.Można to połączyć co pokazała właśnie Force z 2004r. czy piosenka z Mundialu 1998r. Także do Waka,waka się nie umywa.. A jeśli ktoś twierdzi,że Waka,waka to były tylko te dwa słowa to niech jej posłucha,bo widać,że nigdy nie słyszał tej piosenki. No i jeszcze ta wokalistka-Niemka.. Bez komentarza...

Nawet dzisiaj pan z PR1 zbijał się z niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w co Ci się nie chce wierzyć? Nie rozumiem - normalne prawa rynku - loża prezydencka miała swoja cenę i zapłacił za nią Abramowicz. A kto miał zapłacić - Kancelaria Prezydenta Komorowskiego? - z pieniędzy polskiego podatnika? Rosyjski miliarder ma kasę i dobrze, że zostawia ją w Polsce. A do loży może sobie zaprosić nawet ufoludki. Jego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener Franciszek Smuda chyba nie bardzo wierzy w swój i kadry sukces, skoro prowadzi już rozmowy z działaczami Wisły w sprawie prowadzenia tej drużyny po 2012. A jeszcze nie tak dawno brzmiało donośnie: "Franek Smuda czyni cuda". Jeśli rozmowy zostaną sfinalizowane, to będziemy mieli kolejny "Cud nad Wisłą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Smuda już od dawna mówi,że po EURO nie będzie trenerem kadry. Nie mówi tego wprost,ale skoro mówi,że wie co będzie robił niezależnie od wyniku kadry na EURO to wiadomo ,że nie będzie dalej prowadził kadry,bo to jest uzależnione od wyniku kadry. Natomiast o Wiśle słychać od dawna,jednak z drugiej strony podpisano kontrakt z Probierzem na 1,5r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciekawym tematem jest to w jakich krajach FTA będzie można oglądać Euro 2012.Z informacji które uzyskałem,nie za dużo jeszcze wiadomo.

Niemcy-ARD SD,HD,ZDF SD,HD-wszystkie mecze FTA

Anglia-BBC i ITV SD i HD,wszystkie mecze.Możliwe że jakieś mecze będą na BBC Red Button.

Francja-Część meczy (nie wiem czy wszystkie) na darmowych kanałach w wersji dla Szwajcarii czyli M6 SD,HD i TF1.

Jak ktoś ma jeszcze informację na ten temat proszę o uzupełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

a połowa zawodników grających w reprezentacji nie zna ojczystego języka, a przynajmnie nim się nie posługuje na codzień.

A jeszcze ok 10 lat temu narzekaliśmy że piłkarze z polskimi korzeniami grają dla obcych reprezentacji narodowych ( przykład Klose ) czy młodzieżowych ( Podolski ),a tacy Turcy zrobili skauting wyszukiwania piłkarzy za granicą ( kilku piłkarzy grało min. w niemieckich młodzieżówkach , a później trafiło do reprezentacji Turcji ) i efekt jest już widoczny .

 

Ja nie dodałem takiej wypowiedzi, więc nie wprowadzaj innych w błąd :) Mają przenieść EURO na następny rok:D Oczywiście w to nie wierzę:) Za niedługo pewnie dojdą bileciki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciekawym tematem jest to w jakich krajach FTA będzie można oglądać Euro 2012.Z informacji które uzyskałem,nie za dużo jeszcze wiadomo.

Niemcy-ARD SD,HD,ZDF SD,HD-wszystkie mecze FTA

Anglia-BBC i ITV SD i HD,wszystkie mecze.Możliwe że jakieś mecze będą na BBC Red Button.

Francja-Część meczy (nie wiem czy wszystkie) na darmowych kanałach w wersji dla Szwajcarii czyli M6 SD,HD i TF1.

Jak ktoś ma jeszcze informację na ten temat proszę o uzupełnienie.

 

 

Turcja- TRT HD

Gruzja- prawdopodobnie 1TV, byc może 1TV HD

 

teoretycznie może byc zakodowane ale myśle że dadzą FTA(oczywiście to tylko mój tok myślenia :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...