Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się zastanawiał bardziej nad kwestią czemu " Poland-Ukraine" a nie odwrotnie. Wkońcu Ukraina wpadła na pomysł organizowania euro wspólnie z Polską.

Bo litera P jest przed literą U w alfabecie (i to nie tylko w polskim alfabecie) :wink: A może (uwaga, wersja dla wszystkich szukających wszędzie jakiegoś spisku :twisted:) to PZPN był na tyle bezczelny, że nie zgodziłby się na tą współpracę, gdyby było na odwrót :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tak, tak... Tylko że ostatnio to logo było na EURO 1992, w Szwecji (czyli jakieś 17 lat temu, a nie 30).

Pomyliły mi się lata - miałem na myśli 92', a podałem dla 82' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale wszystkie te loga pasują do krajów, które były prawdziwymi ich organizatorami, a nie do Polski czy do Ukrainy. No chyba, że się ktoś uprze. Zresztą oficjalne logo Euro 2012 też słabo do PL i UA pasuje, ale już go chyba nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Tak? Pokaż mi, co jest takiego charakterystycznego w logotypach, oprócz tego z EURO 2008. W ubiegłorocznych ME, to rozumiem - symbol gór, które łączą Austrię i Szwajcarię. A reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i znowu zaczynaja sie problemy.Wroclaw zerwal umowe z wykonawca stadionu.W prasie pisza, ze niby wszystko dobrze, nie ma zadnych opoznien, a sie okazuje, ze sa 4 miesiace w plecy.Ciekawe czy ta decyzja UEFA o miastach jest rzeczywiscie ostateczna? Chorzow i Krakow tylko czekaja na takie okazje, a stadiony beda mieli gotowe juz za kilka miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy tak siejecie panikę? Że stadion nie wybudują itd... Przecież nie da się stadionu w pół roku wybudować. W Poznaniu, Warszawie, Gdańsku wszystko idzie prawidłowo, wystarczy popatrzyć na fotki z budowy. To, że we Wrocławiu jest poślizg nie oznacza, że nie będzie Euro, ważne by wszystko oddać do użytku w połowie 2011 roku, i musiałby być jakiś "cud" żeby nie zdążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solorz odpowiednio zaaraguje jak coś się opóźni. Przecież ma postawić komleks usługowy koło stadionu no i Śląsk Wrocław ma na tym stadionie grać.

Jak coś urzędnicy niedopilnują to ich dzięki Polsatowi stłamsi. A Dudkiewicz przestanie być już pupilem a stanie się karmą dla mediów.

Spoko zdążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zmieniło się w Ostródzie?

 

— Ten rok obfitował w inwestycje związane z przygotowaniem Ostródy jako centrum przygotowań do Euro 2012. To były niewątpliwie najważniejsze wydarzenia mijającego roku. Pięknieje nabrzeże, stoją hotele, już wkrótce będzie stadion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście materiał TVN 24 jak reporterka stała na budowie stadionu we Wrocławiu i mówi.

Tu po prawej miał być w tej chwili wjazd do garażu a tu po lewej kamera w nasze lewo.

Miało być już 2 piętro stadionu. Hahaha myślałem, że padnę ze śmiechu.

 

 

Mówię. Z całego Euro 2012 zostaną nam chyba tylko makiety :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przygotowania to Euro2012 zaczynaja sie komplikowac,a wydaje mi sie ze problemy przy budowie stadionu to dopiero bedzie poczatek klopotow z przygotowaniem imprezy.Nie wiem czy w tym przypadku UEFA nie bedzie zalowala decyzji o przyznaniu turnieju Polsce i Ukrainie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jutro losowanie grup eliminacyjnych do EURO 2012. Sierotkami mają być Zbigniew Boniek oraz Andrzej Szarmach, a także Andrij Szewczenko i Oleg Błochin. Przed ceremonią wystąpi zespół Audiofeels.

 

Podział na koszyki

Koszyk 1: Hiszpania (obrońca tytułu), Niemcy, Holandia, Włochy, Anglia, Chorwacja, Portugalia, Francja, Rosja.

 

Koszyk 2: Grecja, Czechy, Szwecja, Szwajcaria, Serbia, Turcja, Dania, Słowacja, Rumunia.

 

Koszyk 3: Izrael, Bułgaria, Finlandia, Norwegia, Irlandia, Szkocja, Irlandia Północna, Austria, Bośnia i Hercegowina.

 

Koszyk 4: Słowenia, Łotwa, Węgry, Litwa, Białoruś, Belgia, Walia, Macedonia, Cypr.

 

Koszyk 5: Czarnogóra, Albania, Estonia, Gruzja, Mołdawia, Islandia, Armenia, Kazachstan, Liechtenstein.

 

Koszyk 6: Azerbejdżan, Luksemburg, Malta, Wyspy Owcze, Andora, San Marino.

 

Transmisja od 11:45 w TVP1. Ceremonie poprowadzą Piotr Sobczyński oraz Maria Jefrosinina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...