Skocz do zawartości

Żużel


miko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja odbiegne nieco od waszego jakze smutnego tematu. Mam pytanie czy ma ktos czy zna ktos czy wie kto czy Panowie zajmujacy sie zuzlem w Polsacie Sport czyli Marcin Feddek i Paweł Wójcikposiadaja jakies adresy mailowe? chcialbym cos do nich napisac.... pozdrawiam

 

 

a posiadają, posiadają, tylko trzeba wiedzieć u kogo pytac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najblizsza transmisja na zywo ekstaligi bedzie na polsacie sport EXTRA z powodu GP F1. retransmisja po wyscigu F1 na polsacie psort planowana na 21:30,

szkoda.. wolabym na zywo ogladnac ekstralige, skoro F1 bedzie i tak pokazywana na otwrtym POLSACIE. mogli by studio przed wycigiem puscic na PS extra, a na zwyklym PS puscic normalnie zuzel..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pechowy ten sezon w żużlu nie tak dawno w krośnie zginął Michal Matula ostatnio Szwecji Kenny Olsson a teraz Tomasz Gollob i Rune Holta, podróżujący na niedzielny mecz żużlowy po sobotniej Grand Prix Danii, ulegli groźnemu wypadkowi lotniczemu w Tarnowie. Jak pech to pech dobrze, że nic im sie powaznego nie stało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten sezon nie należy do najszczęśliwszych.

Nie wiem czemu, ale na myśl o podobnych sytuacjach od razu przypomina mi się tragedia mająca miejsce dawno temu,kiedy to w jednym sezonie zginęło dwóch podstawowych zawodników wówczas Morawskiego Zielona Góra - Pawlak i Zarzecki. Apropo jakiś czas temu Zielona Góra straciła kolejnego wychowanka- powiesił się Rafał Kurmański (jakieś fatum krąży nad tym klubem,czy co.?).

Oby takich nieprzyjemnych przypadków było jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

najblizszy mecz ekstraligi transmitowany przez PS to derby malopolski unia - marma. mecz napewno bedzie ciekawy, jak wiadomo oba kluby nie darza sie wielka sympatia, tarnowianie beda chcieli zrewanzowac sie za porazke w rzeszowie, dodatkowym smaczkiem bedzie wystep eks-marmowca rune holty. obecnie wydawalo by sie ze mocniejszym zespolem dysponuje marma, ale jak bedzie na torze przkonamy sie juz w piatek o 19 w polsacie sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uffff :D A jednak się udało!Bardzo słaby początek Polaków ,ale na szczęście odrodzili się w połowie barażu i zapewnili sobie awans. :D Przegraliśmy tylko 1pkt z Australijczykami. Jest więc szansa na pokonanie także Duńczyków i Anglików w sobotę wielkim finale.

Spodobał mi się Damian Baliński ,który godnie zastąpił Rune Holte. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert: o Dunczykach mozemy raczej zapomniec.. to obecnie najmocniejsza ekipa na swiecie :)

 

A jednak nie ma rzeczy niemożliwych.Fantastyczni Kasprzak i Gollob i mamy Drużynowego Mistrza Świata :D

Duńczycy nie mogąc się pogodzić z porażką złożyli protest dotyczący silników Polaków :shock:

 

Dzisiaj mecz na PS Marma Polskie Folie Rzeszów – Atlas Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...