Jump to content

Recommended Posts

Od wczoraj testuje pakiet 9 holenderskich stacji tv i 9 radiowych Regionale Omroeps.

Astra 19,2 E

Czest. 11479

Pol. V

SR 22000

FEC 5/6

FTA

Boomerang/TMC (niemiecka wersja kanalu/kanalow) rozpoczela testy na czestotliwosci 11.778V, 27500, 3/4 (167/113 - niemiecki, 114 - angielski). Kanal nadaje w miejscu gdzie do niedawna byl Travel Channel i jest kodowany w Cryptoworks.

11.913H, 27500, 9/10 - PREMIERE SPORT HD zastapiono plansza informacyjna (1023/1027, Nagravision)

12.670V, 22000, 5/6 - ponownie zakodowano po przerwie w kodowaniu wszystkie kanaly pakietu TV Vlaanderen Digital

Na satelicie Astra 19,2 E rozpoczal nadawanie kanal Luxe.TV SD, dostepny jest dzwiek w jezyku francuskim.

Parametry nadawania:

Czest.: 12522

Polaryzacja: V - pionowa

Symbol Rate: 22000

FEC 5/6

Pid Video: 98

Pid Audio: 4453

Na czestotliwosci 12148 H 27500 3/4 pojawila sie plansza Tier TV.

Edycja Burli: Połączyłem dwa posty w jeden. Proszę nie pisać posta pod postem. Jest przecież opcja zmiany treści.

Od około tygodnia można słuchać kolejnej niemieckiej rozgłośni. To Radio FFN na 12633 H, tp 113. :wink:

Na Astrze startuje kolejny kanał cyfrowy o nazwie Canal Extremadura TV. A to jest strona domowa tej hiszpańskiej telewizji:

http://tv.rtvextremadura.com/

Także od 6 stycznia na tp: 10.832H 22000 będzie można odbierać kanał nadający muzykę ludową, EdelweissTV.

Mam nadzieję, że dobrym wątku poruszam niżej wymieniony problem. :wink:

Od pewnego czasu mam problemy z niemieckimi kanałami BR, BR-Alpha i Phoenix na 11836 H. Otóż te kanały zamieniają się miejscami. Np. minutę nadaje BR-Alpha po czym zmienia się w Phoenix i z powrotem. Tak samo jest na kanale Phoenix i BR. Identyfikowane są one raz jako BR-Alpha, raz jako Phoenix, a raz jako Test-R. Czy u Was też występuje taki problem?

Jest to kanal testowy. Nie wiem po co on im jest potrzebny . . .

Na tym samym transponderze sa ale jeszcze dostepne normalne wersje tych programow. Przeszukaj i poinformuj. :wink:

No właśnie z normalnych to chyba jest BR i inne których nie wymieniłem takie jak HR czy SWR. Gdy włącze Phoenix lub BR-Alpha to te kanały się zamieniają między sobą. Ciekawe jest to, że czasem telegazeta zostaje. :wink:

Wywal Test-R - na nim właśnie są te zmiany (kanał ma cały czas ten sam SID, ale zmieniane są PID-y). Na tych pozostałych nie powinno nic takiego się dziać - ewentualnie w skrajnym wypadku spróbuj przeszukać od nowa 11.836H SR=27500 FEC=3/4.

Ciekawe dlaczego DEFJAY nie nadaje w przekazie cyfrowym?

Juz nadaje cyfrow tez ale jakosc dzwieku pozostaje duzo do zyczenia ...

Nowe odmiany lokalne WDR Bonn,WDR Aachen,WDR Wuppertal pojawiły się na 12,604 SR 22000 polaryzacja H FEC 5/6

Regionalne "WDR" z Aachen i Wuppertal tylko przeszly ze starego transponderu. Nowe sie jeszcze przy "WDR Bonn" pojawilo "WDR Duisburg". :wink:

Włączono Erotik 24 TV, PO 6 TV, Glamourgirls na częstotliwości 11,436 V SR 22000 FEC 5/6 8)

Niemiecka firma TechniSat uruchomiła na satelicie Astra (19,2°E) kanał TechniTipp TV. Powstał on w miejsce kanału TechniSat Kanal 50.

TechniTipp TV nadaje na częstotliwości 12604, polaryzacja pozioma, SR 22000, FEC 5/6, SID 6018, VPID 1537, APID 1544.

TechniSat Kanal 50 był kanałem, który prezentował wyroby firmy tylko na planszach. TechniTipp TV z kolei przedstawia produkty, począwszy od set top box-ów, a skończywszy na telewizorach LNB i produktach służących do odbioru i rozdzielania sygnału.

TechniTipp TV jest także kanałem przybliżającym terminy związane z telewizją – HDTV, WLAN, USB, DVB-T i IPTV.

Parabola.cz/SkySunSat

Ten Daystar nadawany jest w niemieckojezycznej wersji jezykowej :?: Bo tak napisano na FlySat a z tego co wiem na Hot Birdzie nadawany jest on w jez. angielskim. Nie mam chwilowo dostepu do Astry moze mi to ktos napisac :?