Skocz do zawartości

Nowości i zapowiedzi na Astrze 19.2°E


Rekomendowane odpowiedzi

U Mnie sygnał jest, ale wygląda na to, że kanaly zostały zakodowane, nie wiem dlaczego nagle urwały sie transmisje z Australian Open, pokazywali początkowe rundy, a spotkań ćwierćfinałowych już nie. Myślę, ze jutrzejszych spotkań już nie pooglądamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tuner pokazuje "Brak sygnału Video" zarówno na Multideporte 1, 2, jak i 3. Brak AustralianOpen może wynikać z tego, że teraz gdy spotkań jest już mało mieszczą się one na kanałach podstawowych.

Wszystkiego dowiemy się jutro, bo na Multideporte 1 jest zaplanowanych parę transmisji z piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co wy chcecie czekać? Nie widzicie że już multideporte 1 jest odkodowane i plansza z napisem canal więc logiczne że bundesliga będzie fta o 15.30. Te serwisy to jest chyba promocja dla niższych pakietów a nie opłaci się ciągle wysyłać uprawnienia na mecz później cofać więc lepiej im puścić fta w ten sposób nic nie tracą a że parę osób obejrzy jakiś mecz to co to wielkiego a ile ludzi to wogóle nie interesuje. Kto lubi sport przeważnie ma coś wykupione itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem ktoś sieje zwykłą plotę o kodowaniu Multideporte. Ktoś napisał, że na liveonsat jest zaznaczony jako kodowany, a tak nie jest. MZKS1929 - już ci napisałem w wątku NBA, że teraz pokazuje to C+Desportes nie Multideporte. A poza tym na kingofsat dalej ten kanał jest w niekodowanych, a tam akurat informacje zwykle są prawdziwe. Nie wiem komu zależy na szybkim kodowaniu tego kanału. Kanał jest niekodowany od 22.12.2011r i dalej tak jest - a właściwie nie kanał, a serwisy dodatkowe także uruchamiane tylko na czas planowanych transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Bartolinos wszystko jest ok i multideporte też a niektórzy to robią tylko zadyme i nic więcej piszą głupoty. Wiesz że espn hd na 28east będzie fta przez 4dni? W piątek bundesliga już w weekend pokażą cztery mecze serie a dwa bundesligi angielska nba itd itd. Na live on sat są jako nie kodowane espn free vie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z regularną emisją wystartowały afrykańskie kanały RTB nadający z Burkina Faso i RTi 1 nadający z Wybrzeża Kości Słoniowej, jakość kanału RTB jest bardzo słaba, praktycznie cały czas pikseloza, z RTI 1 jest trochę lepiej, jestem ciekawy czy na Astrze pojawią się jakieś ciekawe transmisje sportowe bo te kanały maja w ofercie m.in Ligę Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest zakodowany w Viaccess 3.0.

Teraz sprawdziłem.

 

Kody nie wskazują na powiązanie z platformami. Jest to raczej oferta dla pojedyńczych odbiorców. W takim razie dziwię się, że nie nadają programu w MPEG-4. Spora część odbiorników na karty ma możliwość odbioru MPEG-4/HD. W MPEG-4 jakość obrazu nie wyglądała by tak fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na podanej w EPG stronie internetowej to obie te stacje będą właśnie kodowane i już rozpoczęła się dystrybucja ich kart. Aktualnie cena za kartę, zarówno tej na odbiór RTB jak i RTI 1 to... 69 Euro. Sporo, zważywszy na jakość tych stacji. Nie podano niestety na jaki okres czasu uzyskuje się dostęp, podejrzewam, że są to karty z roczną subskrybcją :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dużo zmian na Astrze ale może redakcja Sk coś już więcej napisze m.in zmiana Sr na tp 12012 na 29700 poza tym wyłączono kanał TPS Star.

Wystartował kanał TCM HD France Screen za zgodą kolegi @ Emil. Czy jest szansa na ten kanał w polskich platformach?

kvprQVgHnQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...