Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@nin Ja nie przepisuje zadnego tekstu! Post sam ulozylem. Opieram sie tylko na informacji ktora pojawila sie na portalu eurosport.pl a tam jej chyba z palca nie wyssali, a zeby nie bylo ze sucha wiadomosc podaje to tak jak piszesz ruszylem moz[beep]ica i skojarzylem jeszcze z tym fakt Roberta Kubicy- w tym newsie nic o tym nie mowiono. Dla mnie to ze Schumi jest twarza Ferrari czy Fiata nie stoi na przeszkodzie, liczy sie to co zawsze czyli pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałeś się do sedna sprway. Dlaczego ewentualnie Mercedes chce mieć Schumachera? Dla kasy. Niemiecki team z niemieckimi kierowcami i niemiecką supergwiazdą. Po prostu Team Niemcy. Ale nie ma takiej kasy aby ludzie kojarzyli Szumiegi z mercem. Na to potrzeba kilku lat.

Mercedes nie może pozwolić aby ich kierowca reklamował Fiata. Jakby to wyglądało?

Na gazeta.pl też jest ten news ale dla kogoś kto tylko troszeczke zajmuje się F1 wiadomo że to bujda grubymi nićmi szyta.

O Kubicy nic nie wspomniałem ponieważ cała ta historia z Renault to niejasna sprawa. Ma ona podwójne a może i potrójne dno o którym na razie media milczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przeczysz w tym poście kolego @andi12. Zespół ma pierwszego kierowcę ale musi dać on kasę żeby jeździć.... bardzo logiczne :P Będą mieć go jak wpłaci kasę - póki co maja tylko podpisana umowę przedwstępną.

 

Swoją drogą ten Peter Windsor to jakiś zmienny jak chorągiewka :P Jeszcze kilka miesięcy temu mówił, że nie będzie u niego "paydriverów" a tu całkowicie zmienił zdanie. No ale czego spodziewać się po dziennikarzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiece ale w przyszłym sezonie wystartuje ciekawy zespół TBA US F1 :lol:

znamyskadformuy1saubera.th.jpg

Fachowcy copy&paste z tvn24.pl pewnie zobaczyli ten wykaz a że na F1 nie znają się kompletnie, z angielskim też pewnie krucho, to nie mogli znać skrótu TBA :)

 

Jeśli CP uruchomił VOD to może jest szansa na multisygnał F1? Miejsce na obraz z poszczególnych kamer jest, forma płatności też jest. Wszystko zależy od Kubicy. Jeśli będzie dobrze jeździł to będzie zainteresowanie ze strony widzów a to oznacza że Polsat będzie się przykładał do transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz jak nie ma tego zespołu od 2 tygodni to czego tego nie napisałeś, jeżeli mój post jest bez sensu to wytłumacz dlaczego, może popełniłem jakiś błąd ortograficzny, składniowy czy gramatyczny. Tym ostatnim postem dowiodłeś,że to Ty jesteś nabijaczem a nie Ja.

 

Na wstępnej liście zgłoszeń do sezonu 2010 nie ma zespołu Toyoty, jednak japońskiemu zespołowi nie opłaca się formalnie wycofywać się z F1, gdyż w ten sposób naraziliby się na karę w wysokości 150 mln dolarów, więc Toyota pewnie nie wycofa swojego przyszłego zgłoszenia tylko odsprzeda je serbskim inwestorom.

Źródło : Sportowefakty.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu tego angielskiego smutnego serialu. Po miesiącach niepewności wiadomo już że GP Wielkiej Brytani w 2010 odbędzie się na torze Silverstone.

Nowy tor w Donington Park nie zostanie dokończony z braku pieniędzy.Być może nastąpi to w 2011 i tam będzie już GP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie u boku Kubicy w przyszłym sezonie jeździł będzie Heikki Kovalainen. Jednak aby tak się stało musi zostać spełniony jeden bardzo ważny warunek koncern Renault, pozostać musi większościowym udziałowcem zespołu Formuły 1. A sam Robert Kubica wkrótce weźmie udział w kolejnym rajdzie, tym razem będzie to Rally Internazionale Il Ciocchetto (19-20 grudnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dasz jakis komentarz od siebie? bo widzę ponownie suchą informację, którą kibice F1 znali i tak w serwisów informacyjnych.....

 

 

 

Punktacja praktycznie taka sama jak była.... gdyby ten system w tym sezonie obowiązywał nic by się nie zmieniło.... starą punktację mnożymy przez 2,5 i jest to samo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...