Skocz do zawartości

Nowe pakiety w cyfrze


pawsli2924
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę to się skończyło??? To dziwne, nie słyszałem o tym. A jeszcze niedawno dzwonił do mnie konsultant z tą promocją. Być może się skończyła tylko dla tych, którzy wyczerpali limit, bo miałem to samo, ale po jakimś czasie znów jest możliwość z tego skorzystania. Chyba to nadal trwa ale to zależy ile korzystasz. Jest pewien limit, wiem bo sie przekonałem na własnej skórze :wink: Z czasem można znów z tego skorzystać... Albo się mylę, widocznie naprawde sie skończyła ta promocja? Myślę, że jednak sie nie skończyła, po prostu są takie zasady jak opisałem wyżej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HBO/C+ jest tak:

2-10 : 23zł

11-20 : 17zł

21-26 : 12zł

27 i dalej : 1zł

a reszty nie chce mi się pisać.

 

Teraz tylko mam wątpliwość: czy ta opłata dotyczy każdego zamówienia w czasie umowy czy tylko nowych umów i nic więcej. Nie chce mi się czytać całego regulaminu. Jak się zastanowić to jest spora szansa że tylko nowej umowy to dotyczy i się pospieszyłem z wnioskami. Oby. Po prostu sformułowanie "jednorazowo w zależności od daty umowy" może odnosić się do całej umowy albo też do umów na daną opcję, gdyż wykup opcji to nic innego jak umowa dodatkowa.

 

Zatem najpewniej pomyliłem się. Nie panikować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sam porównałem obecny regulamin z poprzednim i w tym temacie są identyczne. Zatem fałszywy alarm. A te opłaty uzupełniające zawsze takie były. Są one dla nowych abonentów gdy nie ma promocji. Podejrzewam że cały regulamin z wyjątkiem nowych pakietów jest taki sam (chce się komuś sprawdzić?). W przeciwnym razie otworzyłoby to furtkę do zerwania umowy przed terminem.

Piotrze co do tej sprawiedliwości w Strasburgu to też się pomyliłeś.

I nie bądź taki obrażalski. Po prostu pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz.

Jeśli chodzi o opcje dodatkowe to rozpoczęty miesiąc gratis, ale nigdzie nie jest napisane kiedy mają włączyć sygnał, to już wedle ich uznania. Np. zamówisz 2 maja a włączą 31 maja i też masz rozpoczęty miesiąc gratis.

Stąd te przygody moich przedmówców. Widocznie nadużyli zaufania :D i chcieli mieć cały czas i płacić połowę.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe pakiety mają być? Co @felik3 pisze?? Coś nowego znów ma być w pakietach? Przecież dopiero co zmieniali. O co chodzi?? Bo się pogubiłem, piszecie na temat opcji dodatkowych i na temat promocji, która najpierw się skończyła teraz się okazało, że nadal jest ta promocja a felik wyskakuje z nowymi, kolejnymi pakietami? Prosze o odpowiedź o co chodzi..

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, sam się dziwie co felik wygaduje i skąd wziął to info? Są dwie możliwości:

Albo z kosmosu

albo źle zrozumiał nasze poprzednie odpowiedzi na temat pewnej promocji...

No bo innej możliwości nie ma, skąd felik wziął to info :P:lol::lol:

Albo może po prostu felik chce nas dobić? :lol:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedza nowe pakiety na cyfrze+ moze bedzie pakiet bajeczka jak n i cyfrowym polsacie.

 

Zlituj się człowieku nad nami...

 

Przecież przed chwilą zmieniki pakiety. Taka operacja wymaga czasu, pieniędzy, kampanii marketingowej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jovik, wątpię że kolega @felik3 zrozumie to co mu napisałeś :P A na przyszłość radzę lepiej Wam unikać postów pisanych przez Felika, najlepiej omijać je szerokim łukiem. :wink:

A więc wracajmy do nowych pakietów w C+, oczywiście tych już istniejących, na kolejne nowe pakiety oczywiście jest jeszcze za wcześnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nowe pakiety mają być? Co @felik3 pisze?? Coś nowego znów ma być w pakietach? Przecież dopiero co zmieniali. O co chodzi?? Bo się pogubiłem, piszecie na temat opcji dodatkowych i na temat promocji, która najpierw się skończyła teraz się okazało, że nadal jest ta promocja a felik wyskakuje z nowymi, kolejnymi pakietami? Prosze o odpowiedź o co chodzi..

:wink:

 

Zapewniam Was, że C+ nie planuje wprowadzać nowych pakietów. Jeśli chodzi o wspomnianą promocję to też się nie skończyła (po dołączeniu kanału/pakietu oglądacie go do końca miesiąca za darmo). Zmiana Regulaminu dotyczy wprowadzenia nowych pakietów. Nic więcej się nie zmieniło (ew. usciślenie definicji) - źródło Regulaminy C+

 

TCM nie ma w tematycznym /komfort/, juz nie wspominam o podstawowym

 

TCM był tylko w Komfortowym i tu pozostał

 

Edycja pitter: połączone dwa posty. Zerknij do Regulaminu Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dowiedzialem się, że Nka robi podwyżkę o 60% pakietów, które kosztowały 10zł. Czyli wyrównuje do poziomu cen, które są opłacalne na rynku - już wcześniej na tym forum przewidywano, że trudno będzie wbic się nowemu i w końcu podwyższy ceny, bo to drogi interes. A teraz w związku z tym nowe pakiety w Cyfrze nabierają jeszcze wiekszego sensu.

Teraz Nka to co najmniej 32zł, więc od razu traci tych, którzy celują w coś takiego jak Powitalny. Podstawowy cenowo już jest podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...