Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim module miałem to samo. I niestety taka sytuacja zdarza się nie pierwszy raz. Dopiero reset modułu pozwala przywrócić uprawnienia. Niestety z tego powodu nie nagrało mi się kilka programów.

CP powinni coś zrobić z przesyłaniem uprawnień bo taka sytuacja nie może trwać dalej. M.in. z tego powodu zamierzam ow styczniu po zakończeniu umowy opuścić CP. No chyba, że coś zmienią. Na module TNK HD takie rzeczy nie mają miejsca.

 

 

pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdegustowany przypadkiem, który mi się przytrafił, a mianowicie przy kolejnej wymianie dekodera HD5000 okazało się, że pracownik w APS-ie nie może zatwierdzić wymiany dekodera w systemie z powodu jakiegoś błędu związanego z aktualizacją mojej umowy podpisanej przeze mnie na początku czerwca. Zgłosił on to w systemie jako reklamacje i nie pozostało mi nic jak czekać bez telewizji na telefon informujący o rozwiązaniu problemu i zgłoszeniu się po dekoder. Jakiś niezły bajzel mają w tym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się to na wszystkich dekoderach. Nie tylko twoim.

 

Z tego co widziałem to i na niektórych dekoderach C+ to się robi, nie wiem jak na "N" ale pewnie też tak samo. Na wp był ostatnio artykuł o problemach TVP z transmisją i pixelizacją w ostatnich dniach, szczególnie podczas transmisji z Olimpiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, od 2 tygodni jestem posiadaczem dekodera Sagemcom I88. Zaopserwowałem kilkukrotnie, że nagrywają się inne audycje, niż zaprogramowane wcześniej do nagrywania wg EPG (szczególnie na Cinemax). Nie wiem, czy jest to wina dekodera, czy problem techniczny platformy. Czy ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na kanale Viasat Nature co chwilę przycina mi obraz, a na innych kanałach z transpondera

12 188 V np. Viasat History, ESPN czy Disney XD wszystko jest OK. Czy u Was też na tym kanale występują takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...