Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam problem z odbiorem czesci kanałow na CP.Od niedawna mam Cp do tej pory wszystko chodzilo bez zarzutów lecz od wieczoru 13.12 br. na niektorych kanalach wyskakuje mi napis " brak sygnału z anteny.Sprawdz połczenie lub konfiguracje dekodera" sam sprawdzilem moc i jakosc sygnalow i sa takie same jak sprzed feralnego wieczoru 13.12 br.!!!!mial ktos moze takie samo zdarzenie ze nagle na kilkunastu kanałach wyskoczył mu taki sam komunikat jak mi a pozostałe kanały działaja jak dzialaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mam problem z odbiorem czesci kanałow na CP.Od niedawna mam Cp do tej pory wszystko chodzilo bez zarzutów lecz od wieczoru 13.12 br. na niektorych kanalach wyskakuje mi napis " brak sygnału z anteny.Sprawdz połczenie lub konfiguracje dekodera" sam sprawdzilem moc i jakosc sygnalow i sa takie same jak sprzed feralnego wieczoru 13.12 br.!!!!mial ktos moze takie samo zdarzenie ze nagle na kilkunastu kanałach wyskoczył mu taki sam komunikat jak mi a pozostałe kanały działaja jak dzialaly

 

Czy aby nic nie grzebałeś w połączeniach lub w dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z kanałem Polsat Sport HD.

Mam pakiet Familijny + Eurosport HD + Polsat Sport HD. Wszystkie kanały działają bez zarzutu, a po przełączeniu na kanał 13 lub 111 (Polsat Sport HD) zamiast obrazu widnieje napis: kanał został zablokowany.

Na infolinii technicy twierdzą, że z moją umową jest wszystko ok, sygnał jest nadawany (trzykrotnie go wznawiali na różne sposoby) i pewnie mam problem z dekoderem (samsung HD).

Ze swojej strony też robiłem różne "cuda": wyłączałem dekoder z gniazdka, wyjmowałem kartę, przywracałem ustawienia fabryczne... i nic:(

Nie chce mi się wierzyć, że to problem dekodera, sygnał z satelity też mam silny.

Co myślicie, co można by było jeszcze zrobić żeby odblokować ten kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tomekb1976, chyba masz rację. Dzwoniłem przed chwilą i "inna" Pani powiedziała, że pomimo wolnych środków na koncie nie pobrała się opłata... :/ Jak wrócę do domu po pracy to mam ustawić dekoder na 21 kanale, zadzwonić i poprosić o [nadanie pakietu na Polsat Sport HD].

Wieczorem napiszę czy się udało.

 

Działa... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnwgo czasu na module CP brak jest dźwięku na kanałach AXN ; AXN Sci Fi; Discovery .

Tuner Opentel ODS 4000CI dotychczas ( od 2 lat) pracował na module bez zarzutu. Nie mam problemu z innymi programami.

Ponownie wgrałem oprogramowanie - bez zmian. Może ktoś miał podobny problem ?

CP twierdzi że uprawnienia nadaje prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Od jakiegos czasu zauwazylem ze sa problemy z odbiorem kanałow discovery world , sci-fi ,HBO, HBO 2 i comedy(brak sygnału z anteny).Słyszałem że kanały te zostały przeniesione na inny transponder. Próbowałem juz wszystkiego isntalacja listy kanałów, aktualizacja oprogramowania , powrot do ustawien fabrycznych nic to nie pomogło.Czasami w.w kanały sie pojawiaja ale sygnał jest bardzo słaby , obraz przycina co powoduje nawet zawieszanie sie tunera. Posiadam tuner Thomson DSI50.Z góry dziekuje za pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...(brak sygnału z anteny)...Próbowałem juz wszystkiego isntalacja listy kanałów, aktualizacja oprogramowania , powrot do ustawien fabrycznych nic to nie pomogło.Czasami w.w kanały sie pojawiaja ale sygnał jest bardzo słaby , obraz przycina co powoduje nawet zawieszanie sie tunera...

Poradziłem Ci na podstawie powyższych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem:

O różnych porach dnia i nocy zanika mi sygnał na transp. 12284, gdzie znajdują się m.in: TVN, Jeetix Play, Boomerang, TV 1000 etc. Inne kanały i transp. działają bez problemu. Czasami pomaga wyciągnięcie wtyczki, a czasami nie. Sygnału nie ma przez jakiś czas, przez co nie mogę oglądać kanałów z tego transp. Jaka może być przyczyna?

Posiadam dekoder Samsung DSB 305G, antenę 60cm Cyfry+, konwerter single(pojedynczy).

 

PS. Jeśli ten post jest w złym temacie to proszę o przeniesienie go do odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...