Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

amoteb - zdecydowanie coś nie tak ze sprzętem u Ciebie. Z transponderami oraz sygnałem jest wszystko w porządku.

Co do konwertera Quad - bywają sytuacje że jedno z wyjść pracuje gorzej niż pozostałe (wada konwertera).

 

Znajdźcie sobie inny topic, o dobieraniu sprzętu, off-topic robicie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komunikat na stronie TVS:

 

TVS, 2008-09-28 17:44

Informujemy, że brak odbioru Telewizji Silesia spowodowany jest awarią urządzeń nadawczych. Za wszystkie niedogodności przepraszamy. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dobre kilka tygodni jak zmienili :D Przeszukaj , którykolwiek tp. CP, albo wyłącz na chwilę dekoder z prądu - powinna się lista uaktualnić :curious:

 

A wtedy to wiem, że zmienili, ale teraz znowu się coś dzieje. Chociaż raczej z moim dekoderem niż z transponderem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11488 H Cyfra+, 12284 H Polsat, wszystko działa jak należy. Zmniejsz sobie częstotliwość :> 11488 MHz, 12284 MHz.

 

znów mam to samo, jak wyłącze na chwilę lnb z poziomu dekodera to na chwile jest sygnał, a za chwile niknie, tylko te dwie czestotliwosci, reszta ok jest, resetowanie dekodera nic nie daje?

 

konwerter ma stary 6letni grundig od tunera analog i antene 60cm, problemy sa od wczoraj

 

czy to wina konwertera?, kupie nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Mini, chwile po restarcie lnb niknie tez info na kazdym transponderze o sile, jakosci syg, tak to mam moc 100%, jakosc 70-90%, antena jest jak byla(delikatna korozzja tez bez zmian), nic nie zasłania jej horyzontu

 

czyzby te transpondery miały od wczoraj specyficzna wiązkę? czy to konwerter sie psuje?

 

teraz moge tylko kupic konwerter, dobry ten?:

 

http://allegro.pl/item441900710_konwert ... 01_hd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o ten konwerter:

http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=23&id=656

 

dobry chyba?

 

czy różnica w parametrach współczynnika szumów poprawi tez jakość obrazu?

jak włącze ponownie lnb to chwile moge ogladac z tych transponderow, obraz zatrzymuje sie i "brak sygnału" przejscie samo miedzy kanałami nie pomaga, tylko power off/on z poziomu dekodera pomaga :smile:

 

nie orientujecie się czy anteny z analogowego zestawu grundig, niebieski napis grundig to 60cm?, tak mi sie kojarzy,

 

są anteny z metalowym w pełni uchwytem na konwerter? czy tylko plastik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder echostar Polsatu i od 2 dni nie mam animal planet, discovery historia. Pojawia sie komunikat 'jezeli masz problemy z odbiorem tego kanalu zainstaluj ponownie swoja liste programow.

Natomiast jezeli wybiore z listy (zieonym na pilocie) Cyfrowy Polsat okazuje sie ze tam sa wszsytkie te kanaly ktore od 2 dni nie działają na mojeje (utworzonej w zeszlym roku liscie) Teraz tak sobie myśle ze jakbym mial od nowa tworzyć tą liste to mnie coś trafi. Mam pytanie jak zrobić aby ma mojej ulubionejlicie kanałw z odpowiednią dla mnie kolejnością programów, jak ustawić te kanały z listy zat. 'Cyfrowy Polsat' i dodać je do mojej listy zat. 'Lista1" nie widzę tam takiej możliwości sta moje pytanie

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...