Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cena 48zł jest do przyjęcia, ale z drugiej strony 59zł to raptem 11zł więcej a to nie jest wcale taka duza roznica.

Jedyne co przeraza to ta aktywacja 2 stówy za turbodekoder.

Jakie sa najwieksze roznice miedzy dekoderem turbo a zwykłym (tez pvr) - tylko dysk ?

 

Jak kolega napisałem Turbo ma dysk 500GB z czego 320GB dla ciebie i te doidatki i on kosztuje 199zł

Ale masz jeszcze Recordera bez Turbo bez tych bajerów i z dyskiem 250GB z czego dla ciebie 80GB tylko, reszta na VOD przeznaczona.

Ten bez Turbo kosztuje 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: używałem od stycznia przez pierwsze dwa miechy z softem blue,dwa kolejne z Turbo i nie wróciłbym już do starego softu.Pojemność dysku to raz ale dochodzi wiele lepiej rozwiązanych funkcjonalnie szczegółów typu EPG gazetowe,lista kanałów pod OK,info o następnej audycji wyświetlane na pasku to tak na szybko z pamięci.Zmian jest znacznie więcej.To są malutkie ulepszenia ale aby je dostrzec trzeba poużywać obu wersji softu.

Najbardziej brakuje mi możliwości nagrywania audycji radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam takie pytanie bo na stronie n są oferty ale z programami HD a to mnie zbytnio nie interesuje i chciałam się dowiedzieć jaka jest oferta N jeśli chodzi o wszystkie pakiety.

 

 

Jak cię HD nie interesuje to nie masz co tu szukać. A dlaczego?? Już odpowiadam, bo w N kanały HD masz w pakietach czy tego chcesz czy nie.

 

najdroższy jest obecnie pakiet FULL HD za 129zł a w nim wszystkie podstawowe kanały z HD, HBO HD, Cinemax HD, Filmbox HD, Nfilm HD, Nfilm VOD, nSeriale, picturebox vod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałam na stronie N promocje z programami HD a mnie też to tak średnio interesuje chodzi mi po prostu o zwykły pakiet programów które oglądam i tyle a niestety u cyfry nie jest też super rewelacyjnie jeżeli chodzi o ceny i szukam jakiejś alternatywy do pakietu optimum w c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... nie ma EPG na kanałach FTA.

Na niektórych jest. Np. na wielu niemieckich kanałach z Astry (w tym HD). Na liśce z HB zdaje się że Rai Sporty maja EPG i coś tam jeszcze by się też pewnie znalazło.

Jednak najczęściej jest taki myk, że trzeba najpierw przełączyć się na dany kanał i dopiero po chwili pojawia się na nim EPG.

Przynajmniej u mnie tak jest na CLRA bez softu turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy są jakiekolwiek korzyści przy zamawianiu N-ki przez internet? czy po prostu wysyłka sprzętu za FREE i nic wiecej?

Pytam, bo w Cyfrze+ sa dodatkowe m-ce promocyjne albo gratis.. a w N-ce?

Bo jesli żadnych dodatkowych korzyści nie ma to wole podjechac do jakiekolwiek punktu w celu pobrania sprzętu.

Jeszcze jedno pytanko ws. promocji (W SUMIE KILKA :) ):

 

- czy promocja Świat HD za 59zł jest dobrą promocją? Z tego co wiem (poprawie mnie w razie "W") umowa jest na 13 miesięcy, aktywacja TurboDekodera 199zł

- czy promocja przejęciowa - warunki są takie same jak Świat HD (też za 59zł) różnica w długości umowy (umowa na 26 miesięcy + 3 miesiące gratis), aktywacja TurboDekodera 199zł

Nie ma między tymi promocjami żadnych istotnych różnic oprócz trwania umowy? Jesli nie to chyba korzystniej wziąźć standartowa oferte, nieprawdaż?

Czy sa jeszcze jakies inne promocje w N-ce?

 

Pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując umowę w punkcie też można odstąpić od umowy w ciągu 10 dni. Już od blisko 2 lat jest ten zapis w reg.

Podpisując umowę w punkcie też jest 30-dniowy okres wypowiedzenie, jeśli chcemy rozwiązać umowę z końcem jej trwania.

3 mies. okres jest tylko wówczas gdy umowa już przechodzi na czas nieokreślony.

Teraz bardziej się opłaca brać w punkcie, bo nie ryzykujesz uszkodzenia sprzętu podczas transportu przez kuriera. W punkcie można dokładnie obejrzeć sprzęt i wytargować jakiś kabelek HDMI (ja tak wywalczyłem ostatnio ;)

Poza tym nie trzeba czekać na kuriera tylko odbieram sprzęt, mam czas na przejrzenie umowy (przy kurierze stojącym w drzwiach jest to trudne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki ! tak myślałem, że nie ma żadnych korzyści biorąc umowę przez internet.

Ja również wolę z punktu - można dokladnie zobaczyć sprzet, umowe etc.. nikt nie ponagla :)

czy sa jakies inne promocje niz przejęciowa i świat hd za 59zł (nie mysle o drozszych..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle trzeba miec konto co przynajmniej ich karte debetowa :) Nie wiem na ile to zabezpiecznie jest dobre i czy rzeczywiscie weryfikuja dane klientow. Bo to chyba jest linia n-ki, i zadaja tylko numer prefiksu karty ktory swiadczy ze jest z mbanku i na tym sie chyba konczy bo gdyby mbank udostepnial dokladna weryfikacje danych klientow to byloby chyba lekko mowiac nielagalne ze wzgledu ochrony danych osobowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...