Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mini full tylko w prezencie nie dostaniesz PictureBox. Natomiast Cinemax/Filmbox na dwa miesiące w prezencie a nseriale na trzy.Trzeba pamiętać o tym,ze te pierwsze się wyłączają automatycznie a nseriale trzeba dzwonić by wyłączyli. Cały okres trwania umowy 68zł (+ewentualnie koszty wypożyczonych filmów z VODpremier ) VOD nFilm d jest w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/64975/n-promoc ... d-804.html

 

Mam smutne informacje dla tych którzy zwlekali z wzięciem promocji Hollywood w N, mając nadzieje że N-ka podtrzyma swoje dotychczasowe ceny.

 

Obecny Mini Full - 89 zł, Full - 129 zł, Podstawowy - 59 zł

 

Jednak konsultanci w mojej rozmowie z nimi mieli rację że N podniesie za kilka dni gwałtownie ceny abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, niepocieszajace nowiny, 7.04 zadzwonie sie dowiedziec czy ta promocja dla klientow mbanku tez sie konczy. Bede mial nielicha zagwostke czy sie nie zlamac z tym wczesniejszym zamowieniem. Wszystko wina cyfry ze ma beznadziejne promocje. Osobiscie po paru h opcowania z oferta n-ki za 48zl i nbox recorderem stwierdzam ze cyfra z ich oferta to wielkie G(w porownaniu z kompaktem i philipsa pvr). Wystarczy popatrzec na ich aktualne promo i zobaczyc ze kompatka hd z pvr licza 62zl miesiecznie a by to wogle bylo sens poronywac to trzeba brac optimum z hd i pvr za 78zl. I czemu n-ka ma rozdawac swoja usluge pol darmo jak konkurencja rzuca recznik. Bo nawet mimo podwyzek i tak jest relatywnie znacznie tansza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hmmm cieszę się że zdążyłem i skorzystałem z promocji dla klientów mbanku 48 zł mies. przez 12 miesięcy plub miesiąc w którym podpisałem umowę gratis- co prawda miałem niezłą jazdę z nimi 3 dni czekając na aktywację ale to wina kuriera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz drastyczne podwyższenie cen, przyznam, że w takim przypadku nie wziąłbym oferty "Filmowe HD". Zastanawiam się skąd takie podwyżki i oczywiście to, co mi się nasuwa na początku to to, że okres marzec-czerwiec jest najgorszym okresem w N pod względem zdobywania nowych klientów. Ale to nie tłumaczy aż tak duzego skoku (Full o 30% do góry przecież!). Rzeczywiście zacząłem się zastanawiać, czy nie ma to związku z Ekstraklasą... No cóż, gdyby N wygrała przetarg to pewnie będę się musiał zastanowić nad zmianą operatora, jeśli konkurencja zaoferuje tańszą ofertę, a ja będę musiał płacić 89 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz drastyczne podwyższenie cen, przyznam, że w takim przypadku nie wziąłbym oferty "Filmowe HD". Zastanawiam się skąd takie podwyżki i oczywiście to, co mi się nasuwa na początku to to, że okres marzec-czerwiec jest najgorszym okresem w N pod względem zdobywania nowych klientów. Ale to nie tłumaczy aż tak duzego skoku (Full o 30% do góry przecież!). Rzeczywiście zacząłem się zastanawiać, czy nie ma to związku z Ekstraklasą... No cóż, gdyby N wygrała przetarg to pewnie będę się musiał zastanowić nad zmianą operatora, jeśli konkurencja zaoferuje tańszą ofertę, a ja będę musiał płacić 89 zł.

Może to się wiązać z ekstraklasą a może nie. Może po prostu drożyzna będzie wszędzie nie tylko w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wg info dotychczasowe promocje nadal istnieją do 7 kwietnia jeszcze, czyli Hollywood tez powinien być. Czy ktoś ma informacje pewne czy jest czy nie ma tej opcji w ramach przejścia od innego operatora (jak rozumiem kablowy też w to wchodzi) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem N-ki od stycznia, skorzystałem z promocji wielka rewolucja na 13 miesięcy za 48 pln+Nfilm. Teraz dzwoniłem do centrum abonenta i chciałem zamówić mini fulla za 68 w promocji dla abonentów innych platform. Powiedziano mi, że dopóki nie skończy mi się obecna umowa nie mogę dokonywać zmian- czy to prawda, czy też konsultant wprowadził mnie w błąd? Moim zdaniem mam prawo podpisać nową umowę, tym bardziej, że płaciłbym wyższy abonament i byłbym abonentem przez, co najmniej, 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak, że aktualnej umowy modyfikować w ten sposób nie możesz ale możesz ją wypowiedzieć i wziąć sobie nową (choć kolejność pewnie odwrotna będzie tzn podpisujesz drugą umowę, a aktualną wypowiadasz). teraz ze względu na usunięcie tvn warszawa do 14'tego czy 15'tego można umowy wypowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka wprowadza już w tym miesiącu tzw. Pakiet Rodzinny. Jego cena będzie wynosić 39 zł / miesięcznie. Nieznane są ceny dekoderów w tym pakiecie oraz jakie kanały się w nim znajdą. Prawdopodobnie N-ka będzie chciała walczyć z pakietem Familijnym HD Cyfrowego Polsatu, przedstawiająć swoją budżetową ofertę skierowaną dla osób zainteresowanych niskim abonamentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...