Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ponieważ w obsłudze klienta sieci N po 15 min wiszenia na telefonie żaden z konsultantów się nie zgłosił (bo i po co?) zapytam was... o promocję:

 

Promocja - Kanały Premium dla Abonentów 2 - * nFilmHD, HBO i Cinemax w prezencie

* oglądaj najciekawsze filmy na najlepszych kanałach filmowych do 4 miesięcy

* potem zdecyduj, które kanały chcesz dalej oglądać

 

Chciałem się dowiedzieć jak to dokładnie w praktyce wygląda...

 

Mam teraz abonament za 48zł - podpisany na początku stycznia tego roku - mam w nim do końca lutego HBO CINEMAXY I FILMBOX...

 

Czy jeśli aktywuje tę promocję to będę miał te kanały dłużej?

Czy moja umowa się jakoś przedłuży?

Czy kwota umowy jakoś wzrośnie?

Czy będę musiał osobiście wymówić te pakiety po okresie promocyjnym?

Czy okres promocyjny to tylko 4 miesiące?

I czy jest w niej jakiś haczyk na który trzeba uważać?

 

Z góry dzięki za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli moja umowa z N-ką dopiero się zaczęła - to nie mam możliwości skorzystać z tej oferty...?

 

Jeśli dobrze interpretuję warunki zawarte w PDF dotyczącym tej promocji - to nie ma informacji o tym, że muszę mieć mniej niż 4 miesiące do końca... Zauważyłem tylko wpis, że okres obowiązywania umowy się zmienia. W jakiś sposób przedłuża - tylko nie kumam czy o kolejne 12 miesiące ( a więc u mnie łacznie 25 miesięcy) czy musi być umowa (od momentu aktywacji promocji) o długości 12 miesięcy...

 

Porypane to trochę/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... niezałapałem. Nie mam dostępu do regulaminu, ale kiedyś było tak, że mogłeś je zamówić tylko wtedy, gdy nie miałeś nigdy zamówionych, a Ty masz je od momentu podpisania umowy (w promocji). Nie sugeruj się tym, że możesz je zamówić. ICA różne dziwaczne rzeczy pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to samo pytanie na forum N. Odpowiedział mi przedstawiciel podobnie jak tutaj wcześniej. Różnica polegała na tym, że On powiedział, że z promocji mogę skorzystać jeśli moja umowa na czas określony wygasa za mniej niż 4 miesiące. Także to nie jest dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie, czy promocja multiroom 54zl na 2 lata jest dostepna w APS czy tylko przez n.pl? Ile trzeba czekac na kuriera po zamowieniu? Wydaje mi sie, ze promocja jest dosc sensowna. Mam tez pewne pytanie dotyczace dekodera multiroom, ale zadalem je w odpowiednim watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie dotyczące promocji w platformie n dla klientów innych platform telewizyjnych. Może ktoś się orientuje co mają do zaproponowania ??

Przeszedłem z C+ i nic nie dostałem poza tym, że mam teraz promocję 48 zł za pak.Tematyczny a nie 80 zł. i dek. PVR za 48 zł. (jednorazowa opłata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...