Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prezes TVN i szef ‘n' dodał, że platforma odeszła od polityki pozyskiwania klientów agresywnymi promocjami cenowymi i stawia głównie na jakość oferty technicznej i programowej

 

No, jezeli za tekstem "...stawia glownie na jakosc oferty technicznej i programowej..." kryje sie praktycznie likwidacja jakosci HD w nVOD, czy brak DD5.1 w nFilmHD i nVOD to faktycznie "super" polityka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strategia została wczoraj podana. Pozostaje czekać na obiecane w niej zmiany. Inna inszość to taka, że na 5 znanych mi osób które mają nkę 3 mają TV HD, a z DD korzystają tylko 2, a i to sporadycznie, a nie non-stop (ja również może 2-3x w tygodniu uruchomię kino domowe). Co do VOD to pamiętajcie, że jest ograniczona pojemność HDD w nboxach. Nie da się wszystkich filmów w HD dawać (chociaż ostatnio faktycznie coś mało ich było), bo wtedy wszystkie filmy to będzie 10 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes TVN i szef ‘n' dodał, że platforma odeszła od polityki pozyskiwania klientów agresywnymi promocjami cenowymi i stawia głównie na jakość oferty technicznej i programowej

 

No, jezeli za tekstem "...stawia glownie na jakosc oferty technicznej i programowej..." kryje sie praktycznie likwidacja jakosci HD w nVOD, czy brak DD5.1 w nFilmHD i nVOD to faktycznie "super" polityka :lol2:

 

Czyli można liczyć na nowe prawa dla Nsportu i przynajmniej 10 premier na miesiąc w Nfilmach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strategia została wczoraj podana. Pozostaje czekać na obiecane w niej zmiany. Inna inszość to taka, że na 5 znanych mi osób które mają nkę 3 mają TV HD, a z DD korzystają tylko 2, a i to sporadycznie, a nie non-stop (ja również może 2-3x w tygodniu uruchomię kino domowe). Co do VOD to pamiętajcie, że jest ograniczona pojemność HDD w nboxach. Nie da się wszystkich filmów w HD dawać (chociaż ostatnio faktycznie coś mało ich było), bo wtedy wszystkie filmy to będzie 10 pozycji.

 

To nie zadna strategia tylko "gadka-szmatka".

 

Ty znasz osoby, ktore maja DD w nosie, a ja znam, dla ktorych to priorytet szczegolnie na kanalach premium i VOD - "produkty" za ktore slono sie placi !!!

 

Co do miejsca na dysku - jakze czesto slysze "ograniczona pojemnosc", "dysk nie jest z gumy" :brawo:

Jest prosty sposob na zwolnienie miejsca tym bardziej, ze skoro jest malo miejsca to trzeba to miejsce wykorzystywac z glowa!

Nic prostrzego:

- wywalic PictureBox.

- wywalic nFilmHD VOD - tu to chyba wszyscy logicznie myslacy nie maja watpliwosci, ze to co dzial marketingu wygenerowal to knot nad knotami, ktory pograzyl jakosciowo i zaklinczowal uslugi n. Nie wiem czy teraz decydenci n pluja sobie w twarz, ze zgodzili sie na takie knoty - szczegolnie "usluga" nFilmHD VOD ale ja na ich miejscu juz bym glowkowal jak wywalic to co popsulo oferte jakosciowa (HD/DD) i programowa. Niestety po wy[beep]u knotow trzeba bedzie liczyc sie z tym, ze kilku abo moze odejsc - ale za glupie bledy trzeba placic niestety!

 

Dla mnie rezygnacja z agresywnej promocji platformy to rezygnacja z knotow i w tym widze ukryty sens deklaracji prezesa! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, łatwo powiedzieć, że wywalić. Jak mają podpisane umowy z danymi dostarczycielami filmów do kolekcji, to nie mogą sobie ot tak, zerwać umowy, bo zapłacili by karę. Poza tym, pomyślałeś o osobach, które posiadają promocje (np. Full), tak jak ja? Gdyby wyłączyli jakąś kolekcję wtedy można by bez konsekwencji zerwać umowę. Nie opłaca im się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja pomyslalem o osobach takich jak ty - piszac, ze za glupote trzeba placic - odejsciem abo!

 

To jest problem N i prezesa skoro gada cos o poprawie jakosci technicznej i programowej, a dziala w okreslonym kontekscie.

Utrate reputacji sami sobie zafundowali - to przeciez nie jest wina abonentow, ze np. zaufali usludze nScreen gdzie kiedys seriale byly zaraz po USA / HD / DD5.1, a teraz to kontynuuja wersje "przeterminowane sezony" w SD z plaskim max DD2.0!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym podpisać umowę z n w promocji Wielka Rewolucja. I mam parę pytań :

 

1. Czy po tych 13 miesiącach trzeba płacić normalnie za wszystkie pakiety czy można ich ilość zredukować ?

2. Rozumiem że przez 13 miesięcy płacę jedynie 48 zł ?

3. Czy można wypowiedzieć umowę na miesiąc przed zakończeniem umowy ?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o małą pomoc, chcę skorzystać z którejś z aktualnych promocji n-ki, tylko nie wiem co lepiej wybrać:

- Hollywood z tańszym abo za 68 zł ale tylko przez 18 mies. i droższym dekoderem, czy droższą opcję Full z abo za 99 zł na 24 mies. i z tańszym dekoderem.

Macie jakieś uwagi albo spostrzeżenia co do tych promocji? Jakieś haczyki, gwiazdki, drobne druczki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o małą pomoc, chcę skorzystać z którejś z aktualnych promocji n-ki, tylko nie wiem co lepiej wybrać:

- Hollywood z tańszym abo za 68 zł ale tylko przez 18 mies. i droższym dekoderem, czy droższą opcję Full z abo za 99 zł na 24 mies. i z tańszym dekoderem.

Macie jakieś uwagi albo spostrzeżenia co do tych promocji? Jakieś haczyki, gwiazdki, drobne druczki? ;)

 

Nie ma haczyków, nie ma gwiazdek, a wyboru musisz dokonać sam :) Jeżeli zależy Ci na VOD np. nSerialach to Full, jeżeli nie Hollywood. Patrz pod kątem czego chcesz i co będziesz oglądał. Ja mam Full i jestem zadowolony, ale może Tobie akurat nie jest potrzebne wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full jest o tyle lepszy bo nawet po 24 miesiącach jak nic nie zmieniasz to dalej płacisz 99zł... A co do nowych promocji to na razie cisza... Może być podobnie jak z promocją Prezenty która weszła w listopadzie 2008 i zakończyła się na początku września 2009r. Obecne promocje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i są ekonomicznie opłacalne dla n-ki więc szybko ich nie zdejmą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie jeszcze jestem abonentem cyfrowego polsatu, ale chcę przejśc na telewizję n.Interesuje mnie nowa promocja-opcja full-99 zł.Nie bardzo się orientuję o co w tym wszystkim chodzi, a mianowicie:

umowa jest na 24 miesiące i cały czas płacę 99 zł (i mam dostępne te wszystkie opcje?)

Czy w tej ofercie mam te 24 filmy bezpłatnie-bo tyle naliczyłam-16+8) a reszta-vod- do zakupienia? czy seriale i te wszystkie inne co mam sciągniete na ten turboekoder to sa w tym 99 zł-czyli dla mnie do oglądnięcia.cZY TEN TURBODEKODER DA SIE PODŁĄCZYC DO 2 TELEWIZORÓW?-OCZYWIŚCIE WIEM ZE NIE MA JESZCZE W N MOŻLIWOŚCI OGLĄDANIA 2 RÓŻNYCH PROGRAMOW NA TELEWIZORACH.N film , n seriale i picture box sa w cenie 999 zl-czyli wszystko jest dla mnie dostępne z tych filmow juz w cenie abonamentu?ostatnie pytanie-w tej chwili posiadam pełny pakiet cyfrowego polsatu- bez hd i playboya-co trace zamieniając polsat na pełny pakiet n? Napewno polsat i inne polsatowskie anały(polsat cafe...) ale słyszałam ze niedługo w n ma byc wprowadzona mozliwosc oglądania polsatu-co trzeba bedzie kupic i ile to kosztuje.Kiedy bedzie możliwosc rozdzielenia n na 2 telewizory-multiroom? i jaka cena dla abonentów z podpisana umowa? Z góry dzięuje za odpowiedź-nie orientuje sie w promocjach n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 99 PLN masz dostep do wszystkich pakietow tematycznych oraz opcji Cinemax, HBO nFilm Filmbox oraz kolecji VOD nseriale, PictureBox, n fim.

 

Za dodatkowa oplate sciagasz premiery VOD zgodnie z cennikiem oplata za pojedynczy film ok 11pln oraz za dodatkowa oplata masz pakiet XXX czyli 2 programy erotyczne.

 

Placisz 99 abonamentu przez caly okres umowy oraz po jej zakonczeniu az do momentu dokonania zmiany np rezygnacji z jakiegos pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć, że dzięki promocji Full, n-ka ma najtańszą pełną ofertę na rynku. Pełna oferta CP znacznie przekracza 100 zł (Familijny + Super Film + Pakiet HD + HBO HD + dzierżawa dekodera), z kolei Cyfra+ pełną ofertę ma w zupełnie kosmicznej cenie (wystarczy sprawdzić ile kosztuje pakiet Prestiżowy+, czy Prestiżowy HD+). Nawet jeżeli przez kilka pierwszych miesięcy CP albo CP daje obniżoną cenę, to po tym okresie jest już duuuużo drożej i robi się niezbyt przyjemnie. Promocja Full daje gwarancję ceny na okres 24 mies i po tym okresie również, pod warunkiem że abonent nie zrezygnuje z żadnego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prpopo promocji to nie wiem czy teraz brać n czy poczekac do wielkanocy.Moze sie pogorszyc opcja full? Propo-jakie byly promocje swiąteczne jesli chodzi o turbodekoder i opcje full? Boję sie ze strace na promocji-jesli teraz nie wezme i czy bedzie mi działało na ustawieniach polsatu-chce odłaczyc stary dekoder i podłaczyc nowy bez ustawianai anteny-chyba z tego co wiem powino chodzic na ust polsatowskich bo z tej samej satelity korzystaja...a na wiosne dpiero przeciągnę przez dom drugi kabel i kupie podwójny konwenter zeby moc ogladac co innego a nagrywac co innego.....Prosze o odp..Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...