Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć, mam pytanko :)

 

Gdy wezmę w N-ce promocje, Nbox HDTV Recorder za 99 zł aktywacja, wszystkie pakiety za 38zl przez pół roku i vod 30zł (które jest mi niepotrzebne), będe mógł wycofać te vod po tych sześciu miesiącach??

 

dla wielu z was pewnie to pytanie jest głupie, ale zastanawiam się nad nboxem recorderem :) i nie widze powodu żeby płacic prawie 400 zł za aktywacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recorder warto wziac, ale bez zadnych dodatkowych opcji typu kolekcje, tylko po to aby uwolnic sie od nagrywania na jakis zewnetrznych nagrywarkach czy poczciwym video VHS :D

 

Co z tego jak nagranego materiału nie możesz w żaden sposób przetransferować na inny nośnik. U mnie dysk zapełnił się po miesiącu i co dalej? Kasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recorder warto wziac, ale bez zadnych dodatkowych opcji typu kolekcje, tylko po to aby uwolnic sie od nagrywania na jakis zewnetrznych nagrywarkach czy poczciwym video VHS :D

Co z tego jak nagranego materiału nie możesz w żaden sposób przetransferować na inny nośnik. U mnie dysk zapełnił się po miesiącu i co dalej? Kasować?

recorder nie służy (przynajmiej mi) do "kolekcjonowania" nagrań. On "ułatwia" ogladanie tv - zamiast spieszyć się na program - nagrywasz go - oglądasz kiedy dotrzesz do domu i kasujesz.

 

 

Ja raz w tygodniu przeglądam to i owo i nagrywam "swoje" programy. Potem je oglądam w dowolnej porze i kasuje.

 

Traktuje PVR jako "mój kanał" z własną ramówką ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie - czy są w planach jakieś nowe promocje? Chodzi mi o punkty sprzedaży, obecna jest już dłuuugo, a zależy mi na zakupie n-ki przed 15 września (faza grupowa LM). W sumie dobrze byłoby też na eliminacje (18-19 sierpnia), ale do tego czasu nowa promocja jest raczej niemożliwa... ;)

Czy jest w planach jakaś nowa promocja, a jeśli tak to można wiedzieć kiedy?

 

W salonie sprzedaży powiedziano mi, abym poczekał, bo zwykle n-ka wypuszcza ciekawe promocje na początku jesieni, może nawet dostanę nboxa aktywację za darmo i przez pół roku wszystkie pakiety bez opłat. Co o tym sądzicie? Jak w platformie ITI się nie orientuję, więc chciałbym poznać opinię doświadczonych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oferta jest następująca:

 

-Pełna oferta telewizji n za jedyne 99 zł miesięcznie !!!

-6 pakietów tematycznych

-Filmowe Opcje Premium: nFilmHD, HBO, Cinemax i Filmbox

-Kolekcje „nSeriale” i „Picture Box” w wypożyczalni filmów VOD

-14 kanałów HD bez dodatkowych opłat

-Oglądasz wszystkie pakiety tematyczne, kolekcje VOD z wypożyczalni filmów oraz filmowe opcje Premium za jedyne 99 zł miesięcznie przez cały okres trwania Umowy!

-Promocyjna opłata aktywacyjna dekodera HD z cyfrową nagrywarką (nbox HDTV recorder) wynosi 0 zł zamiast 449zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie sprawdzone na 100% - wzięte z innego forum

Nowe promocje :

 

Promocja hollywood : Wszystkie pakiety tematyczne 72 kanały + Pakiet HBO i Nfilm HD + kolekcje Nfilm VOD = 68zł. Umowa 18 miesięcy.Dekoder HD z nagrywarką 48zł lub Dekoder Turbo za 199zł.

 

Promocja Wielka Rewolucja : Wszystkie pakiety tematyczne 72 kanały.Pakiet HBO + Cinemax + Filmbox + Nfiilm i Picture Box na miesiąc za darmo = 48 zł miesięcznie.Umowa na 13 miesięcy.Dekoder hd za 0zł badz dekoder z nagrywarką za 48 zł.

 

Promocja Full wszystko identycznie jak było z jedną różnicą dekoder turbo za 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w sieci

Witam,

Dziś byłem na szkoleniu, o to recenzja:

- nie znana jest data darmowej aktualizacji Recordera do Turbo ( nieoficjalnie 4 listopad ).

- ceny wymiany ze zwykłego box-a jak i recordera nie są narazie znane - w trakcie ustalania.

- Multiroom jak zwykle odłożony na 2 kwartał 2010 r. Brak konkretów...

- W sprzedaży pojawi się dongle do DVB-T w cenie 129 zł.

 

Nowy dekoder robi naprawdę duże wrażenie - menu 3D, nowe EPG, VOD ala iTunes. Wraz z aktualizacjami mają pojawiać kolejne serwisy www (narazie Youtube).

Bardzo fajne promocje:

48 zł - 13 miesięcy - Wszystkie pakiety

68 zł - 18 miesięcy - Wszystkie pakiety + HBO + nFilm + nSeriale ( 48 zł Rec/ 199 zł Turbo)

99 zł - 24 miesiące - Full / Dekoder Turbo 99 zł

 

Co ciekawe pojawia się 2 kanały o tresci erotycznej (Blue Hustler i XXX xtreme) - 25 zł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...