Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze krótszy czas realizacji. Po drugie przez CC zamówienie bezpośrednio wprowadzane jest do systemu, przez WWW jest to przeklepywane a zdarzało się, że takie zmówienia gdzieś przepadały. No i przez CC zawsze możesz poprosić konsultanta o dekoder z serii CLRA jeżeli decydujesz się na dekoder z dyskiem 250 Gb. Przez WWW już takiej możliwości nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zamówienia przez telefon i internet - przestrzegam - NIE RÓBCIE TEGO !!!.

Ja się dałem na to nabrać. Kurier przywiózł mi dekoder w piątek - dziś jest wtorek i jeszcze nie działa - brak aktywacji, umowy nie ma w systemie, zerowa pomoc techniczna - dział techniczny nie pracuje w weekendy, a w tygodniu tylko do 17 i ich tempo pracy to (cytat maila od oficjalnego przedstawiciela n-ki): ... Uprzedzam jednak, że nie są jednak demonami prędkości w rozwiązywaniu problemów ....

Żeby nie było wątpliwości - ja nie jestem jedynym którego to spotkało. Można wejść na oficjalne forum n-ki i sobie poczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Dziś zadzwoniła do mnie konsultantka i zaoferowała promocję na kanały N-film HD i N-film HD 2 i do tego wypożyczalnia vod w cenie 9.90, jako że od niedawna jestem abonentem N-ki to chciałbym dowiedzieć się od osób bardziej zorientowanych w temacie czy jest to dobra cena za te kanały i vod, czy w N-ce często bywają jakieś atrakcyjne promocje dla abonentów i czy jeśli zdecyduje się na te N-filmy to czy w tej wypożyczalni VOD będą odblokowane wszystkie opcję, pytam ponieważ jak wziąłem N-kę to dostałem też N-filmy i VOD w promocji na miesiąc, tylko że była odblokowana za darmo tylko kolekcja i coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Dziś zadzwoniła do mnie konsultantka i zaoferowała promocję na kanały N-film HD i N-film HD 2 i do tego wypożyczalnia vod w cenie 9.90, jako że od niedawna jestem abonentem N-ki to chciałbym dowiedzieć się od osób bardziej zorientowanych w temacie czy jest to dobra cena za te kanały i vod, czy w N-ce często bywają jakieś atrakcyjne promocje dla abonentów i czy jeśli zdecyduje się na te N-filmy to czy w tej wypożyczalni VOD będą odblokowane wszystkie opcję, pytam ponieważ jak wziąłem N-kę to dostałem też N-filmy i VOD w promocji na miesiąc, tylko że była odblokowana za darmo tylko kolekcja i coś tam jeszcze.

Sprawa jest prosta. Dostaniesz kanały nFilm HD i nFilm HD2 plus kolekcję VOD nFilm HD (gdzie HD jest tylko z nazwy). O reszcie VOD zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajniutkie, jeszcze umowy 18mieisecy, deklasuje oferte mbanku gdzie nie dosc ze 24m-c to jeszcze drozszy abo. Szkoda tylko ze do hollywooda nie mozna wziac tego szarego/bialego. Bo zwykly recorder to dno z 80gb na pvr a dokladac juz do turbo szkoda, wolabym sobie kupic jakis dyszczek 500gb albo i wiecej za te 200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą promocją? Przy "Wielkiej rewolucji" nie ma żadnego kodu do wpisania. Czy to jest jakaś ściema, czy faktycznie można jeszcze wziąć za 48 zł? Przy trzecim kliknięciu jednak domaga się kodu a 2 razy wpuściło mnie dalej bez. Niestety ten kod już nie działa. Edit: Po kilkunastu próbach i kliku godzinach hasło zostało zaakceptowane i mogłem złożyć zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak to jest z tą promocją "Wielka rewolucja" z kodem od SONY - muszę mieć ten kupon czy nie (fizycznie oczywiście)? tzn czy n-ka to sprawdza (w regulaminie nic nie pisze). Dzięki za odpowiedź.

Ps. Na stronie n.pl jest zamieszczona informacja, że obecna promocja kończy się za 3 dni - może warto poczekać i zobaczyć co wymyślą? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wklepałem kod podany wyżej. System mnie dopuścił po kilkudziesięciu próbach i kilku godzinach. W końcu zgłoszenie zostało przyjęte. 40 godzin później kurier był z przesyłką. Liczyłem, że będzie dopiero po niedzieli. Miesiąc darmowy poszedł się bujać. Jedyna szansa, że kurier spóźni się ze zwrotem papierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Na stronie n.pl jest zamieszczona informacja, że obecna promocja kończy się za 3 dni - może warto poczekać i zobaczyć co wymyślą? :>

 

Nawet sie nie ludz ze bedzie chocby troche zblizone do tej oferty na kod. To standardowy manewr, praktycznie co drugi miesiac to robia. W poprzednim "nowa promocja" polegala na dorzucenie kabla hdmi... yupi.. wiec w tym pewnie odejma i bedzie po promo :P Tylko nie ludz sie ze to o tak za 3 dni bedzie "po", zwyczajnie walna scieme "przedluzamy o 7 dni super promocje". I dopiero po tym odejma ten super kabel i bedzie "po promocji". Oczywiscie zapewne do kolejnego miesiaca kiedy wroci ta super promocja :P Jak sie zaglada na ta strone co jakis czas i patrzy jak maja ludzi za jakis przyglupow to az bierze niesmak. Osobiscie chetnie bym skorzystal z hollywod bo to okazja, ale nie bardzo chce mi sie doplacac do turbo, a zwykly recorder z 80gb pvr to bieda. Gdyby chociaz mozna bylo podlaczyc drugi dysk po usb to juz inna bajka, ale tak to sobie odpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak to jest z tą promocją "Wielka rewolucja" z kodem od SONY - muszę mieć ten kupon czy nie (fizycznie oczywiście)? tzn czy n-ka to sprawdza (w regulaminie nic nie pisze). Dzięki za odpowiedź.

Ps. Na stronie n.pl jest zamieszczona informacja, że obecna promocja kończy się za 3 dni - może warto poczekać i zobaczyć co wymyślą? :>

Ale co n-ka ma sprawdzić? Kupony mają ten sam kod, rozdawali je na festynach Sony, więc każdy mógł je dostać. Ja zamówiłem dzisiaj, zamówienie przeszło od razu i bez żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...